Online ideja...

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
12.377
E ovako, mogao sam temu i u internet da metnem ali smatram da joj je ovde mesto.

Treba mi ideja jer se bavim na youtubu tradicionalnom muzikom sa kojom sam prekrsio autorska prava kako nisam imao akreditiva da osporavam ta prava sa trece strane...
Zato mi treba ideja neka koju bih mogao da iskoritim da uploadujem ne tradicionalne muzicke pesme, ali bih hteo da ima veze sa tim... sa tradicionalnom muzikom. Pesme nesmem jer ih vecina sadrzi a. prava koja nemam.
Vlog neki necu imam ruzan glas.
Da pisem nesto o tradicionalnim vrednostima te i te zemlje a i zasto bih kada je youtube za gledanje a ne za citanje.
Onda ima jedna opcija dobra a to je da mi se nece bas komentarisati na video snimke ako budem uplodovao npr video snimke koji vode do drugih (ne mojih) video snimaka tj linkove u video snimcima da napisem.

Sve je to zbog cega hocu da dobro uradim prezentaciju i steknem subova na yt sa kojima dolazi i veci pregledi na svaki movi video snimak.

Ima jos jedna opcija, sto vise video snimaka to vise korisnika ce prepricivati o tome.
Ali ja necu to, necu da nijedan video snimak ne bude bar preko 500 000 pregleda.
Malopre sam morao izbrisati v. snimke koje dostizu preko 8M svi zajedno pregleda. (5-6 video snimaka)
ne znam veruj mi kako sam to uspeo al jbg valjda sreca.
Ovi svi koji imaju preko 100 hiljada subova snimaju se kamerom i zavrse tako na yt.
al ja necu da zavrsim na yt tj da parlatam o necemu.

Vazno je da to negledanu samo ljudi sa balkana.
 

Back
Top