Gde windows xp skriva update?????????
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Gde windows xp skriva update?????????

Zainteresovan član Antonio_Break (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2005.
    Reputaciona moć
    48

Angry Gde windows xp skriva update?????????

Treba mi pomoc oko update-a.Necu svaki put posle formatiranja da idem na internet i downloadujem updatove.Da li ih windows skriva negde u folderima?Ako to radi slobodno bi ih narezao na cd i gotov problem.
    Imam 56k-Zato

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Gde windows xp skriva update?????????

Pa iskren da budem ne vjerujem da mozes na taj nacin da sacuvas UPADE WINA..

Zasto..

Ako imas i radis sa Automatic Update, nakon instalacije istog windows ne cuva instalacione zakrpe vec ih samo biljezi u C:/windows njih ces da prepoznas po karakteristikama koje ima, a to su da su slova najcesce plave boje i imaju oznsku $ nesto ovako na pocetku i kraju..

Ukoliko zelis da imas sacuvane update da bih ih narezao na CD onda je najbolje da skidas rucno u odredjen direktorij/folder koji sam napravis i kad sve to skines narezes na CD..

Posto imas Dial-up najbolje je da odes na MS sajt i skines samo kriticne zakrpe i removal tool opcije... Ako koristis IE i OE onda je malo vise toga za skidanje..

Koliko znam automatic update ne dozvoljava da se sacuvaju instalcioni fajlovi zakrpa..

Mozda neko zna i bolje rjesenje pa nek napise..

Poz.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ovae linkove sam pokupio sa jednog foruma da bih ti dao da skines sve zakrpe od izlaska SP2 za XP OS.. Kako i kad mognes da skines sve zakrpe posto su povece, ima oko 170 MB i kao takve ih mozes da narezes na CD
    http://www.download.cg.yu/?akcija=download&id=406
    http://www.download.cg.yu/?ftpid=406
    http://www.autopatcher.com/

Koliko sam informisan jedan od nacina da skines i sacuvas Upade Wina i da ih imas i nakon reinstalcije tvog OS-a..
    Jes da je mnogo sa dial-upom ali tako stvari stoje..
    Srecno...

Početnik
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

windovs update imas u program files kao skriveni folder. tu sam jedno vreme pronalazio razne gluposti dok nisam iskljucio automatic update... Inace u gradu vec kruzi takozvani SP-3 od nekih 160-180 MB koji ljudi testiraju strpi se jos malo i verovatno ces ga dobiti kao i ja... ako ti je bas zapelo za tim... pozdrav

Obećava
    Učlanjen
    20.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Instaliraj Linux operativni sistem pa ces tek onda shvatiti da imas bolji komp nego sto mislis, kakve gluposti Update i slicni flesevi!!!. Stabilnost i uravnotezenost u radu ne moze da se poredi sa Windows-Smrad sistemom, ako ga uopste tako mogu i nazvati...(sistemom)

Probaj, neces se pokajati. Ovo ti je prijateljski savet a ti sad kako hoces. POZDRAV

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio miroslav_joksimovic
    Instaliraj Linux operativni sistem pa ces tek onda shvatiti da imas bolji komp nego sto mislis, kakve gluposti Update i slicni flesevi!!!. Stabilnost i uravnotezenost u radu ne moze da se poredi sa Windows-Smrad sistemom, ako ga uopste tako mogu i nazvati...(sistemom)

Probaj, neces se pokajati. Ovo ti je prijateljski savet a ti sad kako hoces. POZDRAV

Bez uvrede, jel tebe neko placa za reklamu Linuxa???

Svaki tvoj posto je isti, a to je za mene i mnoge cist SPAM..

Ima nas dosta koji koristimo i Win i Lin pa ne zvonimo na sva zvona kao ti..

Smiri bubice malo..

Slične teme

1. Windows Update
    Autor Qurajber u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.10.2008., 15:08
  2. Windows update
    Autor Nenadned u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 11.09.2005., 09:32
  3. Windows Update
    Autor Profimare u forumu Operativni sistemi