goli pupci vs hladnoca

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
U minuloj sezoni nagledali smo se puno golih pupkova, ili se kaze pupaka? ugadnubaburastem mozes li mi razresiti tu dilemu?
Sretao sam ih cak i na forumu u rutinskim kontrolama profila forumasica.
Ali, ne, nisam otvorio zato temu. Vec....
Izadjoh do grada po ovoj hladnoci, i spazih goli pupak i gola ledja pozadi u toj visini. Da ne bude zabune, rec je o zenskoj osobi, mladoj trendi-fensi klinki. Vas komentar?

Sta mislite o teoriji da nekakav lanac zenomrzaca instaliran u pojedine centre moci plasira ovakve stvari kako bi se svetili i unistavali zene. Tacnije onaj deo mladih, dopadljivih histericnih-narcisa koji najlakse upijaju i zive u tim okvirima simbola moci i drustvenog statusa. Znamo da prehlada jajnika moze biti opasna po zenu u reproduktivnom smislu. I uopste, to uklanjanje odece sa mesta gde leze zenski unutrasnji reproduktivni organi, te bubrezi itd.
Izgleda da pored feministicke invazije o kojoj toliko pricamo, postoji i neka muska ekipa koja takodje radi....

Da li volite da pokazujete svoj pupak neznancima? I ako volite da li zato sto je ravan stomak trendi? Kakve ukrase sve imate?
 
Ma to je uzas !!! Ja bih sve one devojke sa golim stomacima, od septembra pa do maja, koje vidim na ulici shamarao do kuce na presvlacenje !!!

Prica mi drug kako je neka riba kod njega operisala neku cistu na materici...ili tako nesto. To joj se pojavilo zbog vodanja golog stomaka zimi. I sad je yebeno da li ce moci da radja. I ona curka i dalje nosi go stomak.
Sto kaze moj burazer...ako ova modna industrija ne radi u talu sa farmaceutskom industrijom,yebo me ceo svet !
 
xmmm... uopšte ne primećujem šta ljudi nose na ulici

ali primetim kada recimo nemaju sve zube i slično

zanimljiva teorija cloudy, ali nedovršena... nije valjda da si se uplašio rođene ideje, ajde isteraj do kraja

lično mislim da ćeš morati malo da se potrudiš jer ako ovi burazeri hoće da unište reproduktivne organe ženama, znači da ogrančavaju i sopstvenu reprodukciju

a možda se radi o prirodnoj selekciji, prosto... glupače imaju manje šansi od onih drugih

etoooo
 
Smrznem se sada kad ih vidim polugole.
Pupkovi, kukovi i strukovi su super, ali ja sam jedne zime kad su bile yebene demonstracije zapatio neki q, zato što sam morao da visim na ulici a nisam nosio unterciger. Mogu da mislim žene kako su prošle..
 
brrrr to samo kod nas postoji,ovde ne vidim gole pupkove zimi,nisu ludi francuzi da puste tako decu napolje,dobro ovde je malo i bapska moda pa mozda i ne znaju za to :lol:
ja sam navukla upalu jajnika nekoliko puta(isla sam golih stopala a ne pupka,sto se svede na isto al manje sexy) i bebu sam morala da pricekam,rekose mi da je povezano,sta znam
sad idem i dalje bosih stopala(ono po plocicama i betonu :lol: )
 
Takve su engleskinje, opaljene. Necu zaboraviti jedne zime, bejah u Londonu i dok sam bazao Kings road-om, prodje pored mene zenski lik u minicu, bez carapa i u nanulama. Sad dal' je bila naduvana ili ne, ne znam, al' da je imala zelenu kosu ala mohikanac jeste. :lol:
 
random_cloud_form:
U minuloj sezoni nagledali smo se puno golih pupkova, ili se kaze pupaka? ugadnubaburastem mozes li mi razresiti tu dilemu?
Sretao sam ih cak i na forumu u rutinskim kontrolama profila forumasica.
Ali, ne, nisam otvorio zato temu. Vec....
Izadjoh do grada po ovoj hladnoci, i spazih goli pupak i gola ledja pozadi u toj visini. Da ne bude zabune, rec je o zenskoj osobi, mladoj trendi-fensi klinki. Vas komentar?

Sta mislite o teoriji da nekakav lanac zenomrzaca instaliran u pojedine centre moci plasira ovakve stvari kako bi se svetili i unistavali zene. Tacnije onaj deo mladih, dopadljivih histericnih-narcisa koji najlakse upijaju i zive u tim okvirima simbola moci i drustvenog statusa. Znamo da prehlada jajnika moze biti opasna po zenu u reproduktivnom smislu. I uopste, to uklanjanje odece sa mesta gde leze zenski unutrasnji reproduktivni organi, te bubrezi itd.
Izgleda da pored feministicke invazije o kojoj toliko pricamo, postoji i neka muska ekipa koja takodje radi....

Da li volite da pokazujete svoj pupak neznancima? I ako volite da li zato sto je ravan stomak trendi? Kakve ukrase sve imate?

:shock: :shock: Po ovoj hladnoci ne izlazim bez shala, dugog kaputa i toplih cipela, ne mogu ni da zamislim da mi se bilo sta osim lica vidi :lol:
Leti volim da nosim pantalone niskog struka. Nemam nikakve ukrase na pupku, ne dopada mi se to.
 
uh, što bih volela da privedem HeBea :lol:
Zamisli to romantično skidanje - dugme po dugme ...8) ...dok mu ne izviri guza! :P
Pa ondak lagaaaano skineš tregere sa ramena, pa urolaš ka dole....

mada bi nekim gejOvima bilo dovoljno da otkopčaju guzu :lol:

Unterciger, da! :P Prava stvar!
 
marlon:
Takve su engleskinje, opaljene. Necu zaboraviti jedne zime, bejah u Londonu i dok sam bazao Kings road-om, prodje pored mene zenski lik u minicu, bez carapa i u nanulama. Sad dal' je bila naduvana ili ne, ne znam, al' da je imala zelenu kosu ala mohikanac jeste. :lol:

...:D...Odista i u potpunosti...Doduse, ne moze se reci da miris jos uvek mokre kose naglasen jutarnjim mrazom ne prija na prazan stomak a u prepunom javnom prevozu, no uvek me fascinira vec poslovicna nonsalancija kojom se, oba pola, odnose prema hronicnom stanju prehladjenosti koje 'zapate' s' jeseni i 'vuku' do sredine maja, najcesce...Antagonizam koji ispoljavaju spram svega sto iole asocira na carape je uveliko stvar nacionalne tradicije kojom se, dakako, ponose...Interesantno je da golih stomaka nema - ukoliko se i dogodi da ukadrirate doticni 'modni detalj', vlasnica istog najcesce ima pasos neke od bivsih Sovjetskih Republika...(P.S...Moram priznati da gajim stanovitu slabost spram ulice kojom bazaste...:)...)...
 
i ja sam se sva najezila... znam jednu devojku koja redovno ide golog stomaka, ali sam prosle zime videla, onako malo, foliju za pakovanje hrane oko njenog stomaka!!! da ne verujete.. verovatno je ukapirala da joj je zima, al nije htela da se odrekne golog stomaka ni po koju cenu! ili je mozda htela da smanji stomak ZNOJENJEM! fuj....
nikad mi nije go stomak... osim leti... tu negde oko plaze..:)
 
mozhda se to koristi u kontraceptivne svrhe ? :confused:
meni moji artritichno reumatichni geni ne dozvoljavaju takve egzibicije, nema bre...otkad sam pre desetak godina ishla na neke chudne elektro terapije zbog nemogucih bolova nikakvi pupci i virenje guze iz pantalona, jeste da nosim plitke, al upasana po propisu

a te ribe, mozhda piju neke antifriz koktele pre izlaska ?
...i kad vidim da neko hoda bos po plochicama odmah trchim po papuche, najezhim se na samu pomisao o probadajucim bolovima koji bi mogli nekog da snadju...:(
 
Hehehe,sada cu vam ispricati sta mi se dogodilo pre dva dana...Isasao clanak u Politici bas o toj temi.Dolazim ja na posao kad...na monitoru zalepljen clanak opasnosti i bolesti golog stomaka....blama zivog!Znas li sta su mi radili na poslu...Procitali su to i asocijacija za isto bila sam im JA!Evo tidim se...;) Necu vise..evo,evo obecavam - rekla sam :)
 
Lepo je videti go stomak na nekoj zgodnoj devojci,kad je sve skockano i utegnuto ali ne zimi,malo je ustogljeno i isfolirano kao nije joj hladno,odmah mi deluju neiskreno cak i kao osobe.Grozim se recimo kad vidim devojcurke sa "malo"vise sala oko struka kako se ladno skinu i setaju salce po ulici i gspu a ono jos i strije na ledjima od debljine.Fuj!One jadne misle da su seksi.U moje vreme /a ja sam tu negde ni tamo-ni ovamo/bilo je blam setati salo i debele butine,devojke su to obicno krile dugim i sirokim majcama ili duzim suknjama.Ja licno ne nosim "go stomak"mada bi mi mozda bolje stajao nego "nekima"ali zato leti bez pardona mogu da obucem kupaci iz dva dela i pokazem sasvim solidnu gradju.
 
To se naprosto ne uklapa u moj stil oblacenja.
Na drugima mi ne smeta, al' kad to vidim zimi, odmah se smrznem.
Kao da devojka ili zena ne moze da bude obucena sexy, ako joj se ne vide pupak ili sta vec.
I fazon devojcice mi se ne dopada. :-D
 
"Ja gole pupkove gledam svakodnevno u skoli.....aj sto ima kratku majicu,al kad vidim da joj je i jakna kratka,a farmerke plitke,a da je uz to napolju citavih 2 stepena....grrrr"

ja volim go stomak i go pupak i cak malo golu guzzu ali sad je sve zavrseno za mene jer
vec ima snega i kad pocne -30C jok ja (samo jos malo pa ce i toga da bude ovde brrr)

inace volim niske strukove i volim da vidim malo muski pupak a ne samo da ga sama reklamiram :D

ali sad je sve gotovo do aprila :(

ma nije me briga sta ko nosi ja nosim ono sto ja volim i ono sto meni godi

nisam do sada imala ni jednu mogucu upalu
za neku modu covek treba da se rodi
 
daa..bilo je prvo Igor Vidović napisao na enskoj str Politke, pa ondak 7 dana kasnije objavila valjda Blic Žena, pa onda počele temu da prepisuju klinke sa beogradske Politike - to je bilo pre 2 dana. Po meni - to je sramote - jer prepisuju iz sopstvenih novina :P
Ali dobro, ti nisi videla Blic i žensku stranu, znači da je dobro :)


Jel se seća neko "čizmašica" - do prepona su nosile crne čizme :P i dopichnjak?
 

Back
Top