Zabrana interneta

A-man

Aktivan član
Poruka
1.532
Moje pitanje nije vezano bukvalno za internet već je stvar principa... Ima li neki od šefova pravo da na svoju ruku, ograniči i spreči upotrebu WiFi u državnoj firmi ???
Naravno, očigledno, radi se samo o njegovom hiru, demonstraciji moći...mi internet i dalje koristimo ali preko mobilnih ili još gore, sad preko firminih računara ( ranije sam nosio svoj l.top ) Šta kaže zakon, iskustva...?
Hvala
 
Ako na radnom mestu imate mnogo veći lični problem nego što je vaš posao onda bolje uzmite bolovanje
Prekraćivanje vremena "jer nema šta da se radi" je velika greška jer apsolutno niste posvećeni poslu,
čak štaviše gluposti kojima se bavite mogu biti i negativog karaktera što umanjuje vaš elan.

bolest državne firme je bolest svoje vrste,
probajte u domaćem privatnom sektoru sa "školovanim" kretenima od 0 dana životnog, radnog i profesionalnog iskustva uključujući i seosko vaspitanje

- - - - - - - - - -

sve sto nema veze s poslom shlus,to se zapatilo ko epidemija mora se leci

Imao sam prijatelja koji se isto tako ponašao kada je bio običan službenik i čudom se čudio
Kada su mu dali prvo naprednije radno mesto odmah se setio šta je sam radio pa se inatio sa podredjenima.
 
Rasejani Prorok

Nemojte me pogrešno shvaćati...Niko od Vas ne zna kako ja i zašto koristim internet u firmi, ostavite predrasude. Lepo sam napisao da mi nije do interneta već do principa.
Pitanje je bilo : Ima li neki od šefova pravo da na svoju ruku, ograniči i spreči upotrebu WiFi u državnoj firmi ???
 
Ima pravo, naravno. Sef je duzan da organizuje rad svojih potcinjenih, a u okviru toga, moze da naredi sta sme a sta ne sme. To sto se tebi to ne svidja, ebiga, to je druga prica, i to sto tako stvara, takozvanu, "nonsense" atmosferu u firmi, to je opet druga vrsta problema.
 
Rasejani Prorok

Nemojte me pogrešno shvaćati...Niko od Vas ne zna kako ja i zašto koristim internet u firmi, ostavite predrasude. Lepo sam napisao da mi nije do interneta već do principa.
Pitanje je bilo : Ima li neki od šefova pravo da na svoju ruku, ograniči i spreči upotrebu WiFi u državnoj firmi ???

Svaki javašluk koji krši radnu disciplinu - DA
 
jos od plate da vam odbije za kolektivno odvikavanje

u državoj firmi jedino nije bitno odakle je plata
a ono da se zemljaci i rodjaci pokrivaju ili da su povlašćeni to postoji u oba sektora

- - - - - - - - - -

Ima pravo, naravno. Sef je duzan da organizuje rad svojih potcinjenih, a u okviru toga, moze da naredi sta sme a sta ne sme. To sto se tebi to ne svidja, ebiga, to je druga prica, i to sto tako stvara, takozvanu, "nonsense" atmosferu u firmi, to je opet druga vrsta problema.

Prvo se pozivaju na tzv. "LJUCKA PRAVA" a onda ko NAJZADNJI SKIDU SA TORENT
Be se njima dal će download torenta da uspori slanje neke bitnije stavke u firmi od koje zavisi angažman iste
Pa još ako to nije ta verzija programa... aj ponovo...
Jako je bitno koju verziju programa koristite za narezivanje diskova, valjda se vratanca lepše otvaraju...
Evo ga šef baš sad našao da dolazi, ostalo još manje od 1GB, jao obaveze, e sad ću mu uteram...
 
"...jos od plate da vam odbije za kolektivno odvikavanje..." Hahahah ne bi me iznenadilo. Hvala na odgovorima !
Ako ga je gazda tu postavio,moze mu se sta hoce,a ti radni narode hebi se kako znas.tako je to pocelo i u drzavnim firmama.sefovi su dobili mnogo vece privilegije,a nikakva odgovornost.Znaci on moze pogresiti 50 puta,a ti kao radnik jednom i budes kaznjen,par meseci po 20%,pa gledaj gde ces i sta ces.Gledaj uradi to sto se uraditi mora najbolje sto mozes i gledaj posle svoja posla,ako i imas vremena.
 

Back
Top