ШТА ВАС ЖИВЦИРА ???

proka

Legenda
Poruka
57.100
ШТА ВАС ЖИВЦИРА ???


мене рецимо живцирају људи са кишобранима у руци са којима млатарају свуд наоколо и мало мало неког закаче, посебно у аутобусима и сл

па ме живцирају они који су стално нешто антипротивни, свуда нађу замерку, ману и у све се разумеду
:zimag:

а Вас?

 
Одевни предмети са дезеном леопардове коже, а носе га чак и бабетине. То ми је ултра Funky G.

Смрад из кинеских радњи и бледе, неухрањене жене које раде у њима. Изгледају као добри дух Каспер.

Дебилне рекламе на радију које морам да слушам на послу, јер неки не могу да раде без музикице.

Пази лаксативу су дали име КАКИЛАК... И то чујеш 40 пута до краја радног времена.

А и музика је удри до зоре, каће плата ни Тарабић не зна, али важно је да се ради ел тако...?
 
Poslednja izmena:
Ljudi koji se zabodu na sred pokretnih stepenica i okace ruke na gelendere pa ne mozes ni da ih obidjes. Nismo svi toliki trutovi da cekamo vecnost dok se stepenice smotaju do vrha i u medjuvremenu udisemo onaj topli vazduh sa aromom krcatog neklimatizovanog autobusa za vreme Africkog talasa u julu.
 
Ljudi koji se zabodu na sred pokretnih stepenica i okace ruke na gelendere pa ne mozes ni da ih obidjes. Nismo svi toliki trutovi da cekamo vecnost dok se stepenice smotaju do vrha i u medjuvremenu udisemo onaj topli vazduh sa aromom krcatog neklimatizovanog autobusa za vreme Africkog talasa u julu.

pokretene stepenice zato i sluze da se ti ne kreces a one da se krecu
 
uobrazene devojke,bahati ljudi,Veliki Aleksandar vuk,kad nego smrdi na znoj,a plata 100 000 din.pa nece ni roll on da kupi,pedderi,kajla oko vrata,špicaste cipele kod muškaraca,navijaci huligani,narkomani,kad ljudi na sahranu dodju u patikama,nekultura,narodnjaci,Guča sabor trubača,neonacisti,ova moda sa bradom i pederskom frizurom....


gade mi se i živciraju
 
Poslednja izmena:
ред у социјалном, задњи пут сам добио број 506 z:shock:

Hajde što su gužve još i nekako . Prije nove godine sam predao zahtjev (opština Zemun ) za novu
zdravstvenu knjižicu i još uplatio dodatno da mi knjižicu pošalju poštom . Rekli su mi da očekujem
da će mi nova zdravstvena stići tokom mjeseca maja . U početku sam mislio da me zjebavaju ali
sam kasnije vidio da je službenica sasvim ozbiljna .
 

Back
Top