Program za diktiranje - kucanje

Sajber MIleva

Početnik
Poruka
48
Не знам докле је то усавршено, знам да одавно има за енглески, а не знам има ли верзија да се избегне куцање него да говориш а он сам да куца. Наравно, не очекујем да препознаје интерпункцију .
 
Има на интернету неколико верзија, чак и за српски. Међутим, када покушам каже no speach па ме шаље на неки Гугл сетинг микрофона а микрофон и камера раде нормално
 
Има на интернету неколико верзија, чак и за српски. Међутим, када покушам каже no speach па ме шаље на неки Гугл сетинг микрофона а микрофон и камера раде нормално
Ima nesto slicno,samo nije diktiranje,nego ti izadje pisano na monitoru,a ti kucas i posle proveris jel dobro ili ne.Probaj ako hoces to je portabl program i ne mora da se instalira,samo da se raspakuje,jer je zipovan i pokrene:http://www.besplatniprogrami.org/slovo/
 
Управо јуче тражих по том сајту, има свашта да се нађе. Међутим, СЛОВО је само за вежбање слепог куцања, оне лекције кад куцаш asdf па она остале блокове од по ч слова, а ја тражим програм да причаш у микрофон а да он куца сам.
 
Управо јуче тражих по том сајту, има свашта да се нађе. Међутим, СЛОВО је само за вежбање слепог куцања, оне лекције кад куцаш asdf па она остале блокове од по ч слова, а ја тражим програм да причаш у микрофон а да он куца сам.
Takav program i ako ga ima verovatno mora da se kupi,ako ga ima.
 
Не мора, има неки Гугл додатак, али ме з..бава, каже да нема микрофон, а имам и камеру и микрофон уграђене.
Proveri na Saype-u ili Viberu tvoju kameru i mikrofon,ako imas instaliran,ako rade,znaci da nesto nije u redu sa programom.Ako ne radi mikrofon pogledaj u pdesavanjima da nema nekih problema.
 
Poslednja izmena:
Ima na Win.7 takav program "speech recognition",ali nisam probao da li moze i na srpskom,hrvatskom.procitao sam daima i na XP-u.neznam koji ti je OS.probaj samo unesi ove reci bez znakova navoda u Search.I nemozes ga pokrenuti dok ne prikljucis mikrofon.
 

Back
Top