Muzička svaštara -wish you were here

Lakonac

Veoma poznat
Poruka
14.265
Postoji jedna sigurna stvar koja se odnosi na završetak jedne ere, a to je početak nove. Dakle, kraj jedne epohe ne mora ništa novo doneti ili nešto odneti, osim činjenice da je počelo neko novo vreme.

Staro kafanče koje se prvo zvalo "Ko peva zlo ne misli" a kasnije pod strašnim naletom kritika i kreativnosti posetilaca preimenovano u "Welcome to the machine" se zatvara jer je stara, prepunjena postovima i na neki način prevazidjena.

Mnogi je smatraju jedinstvenom temom, pre svega zbog svog sadržaja. Ima jako dobrih dijaloga, komentara, zezanja... svačega. Gomila dobre muzike je linkovana. Na žalost, većina tih linkova ne radi više jer je sajt Groove Shark propao.

I to je to. Ko ipak poželi da po staroj kafani bunari, evo linka.

 
da se utefterishem
ne znam na shta ce ovo da izidje, odmah da vam kazem ne svidja mi se naziv, patetika , kako rospija da se raznezi

no dobro, ni ostali mi se nisu svidjali :lol:

a ipak vas lolim ovolikoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo .............

gle :heart:
patetika u naslovu ne obećava nužno i patetiku u daljem toku.:lol:
ko što vidiš ima puno vatre i dima sve praši od muzike :D
 
Može vatromet... na otvaranju prošle kafane je bio muški striptiz... ovoga puta će biti dovoljan vatromet.

.
gold-fireworks-animated-gif.gif
 
Pazi, dobro u jutro u 9 i 15 h... ccc... meni jutro bilo u 4 i 15h...


- - - - - - - - - -

Nego da vas pitam nešto, šta mislite o tome da se muškarci depiliraju?... nešto razmišljam i ja didem na to šurenje, problem su mi samo pare jer kažu trebaće mi bogatstvo da budem `nako... gladak...
 
Prijateljski savet
Zaobiđi to u širokom luku. Taj osećaj svilene kože imaš par nedelja a kad počnu da rastu ružin grm neće biti tako bodljikav kao koža kojoj rastu dlake
ako želiš glatku kožu postoje metode poput e-pilacije gde se dlaka laserom istrebljuje zauvek, zahvat više košta ali ni to danas nije nedostižno.
 

Back
Top