Muzička svaštara -wish you were here

gle :heart:
patetika u naslovu ne obećava nužno i patetiku u daljem toku.:lol:
ko što vidiš ima puno vatre i dima sve praši od muzike :D

Ma kakva patetika Perfektna, to je samo kao mamac...na kraju, nije li Željko Samardžić (takozvani pola čovek pola 8. Mart), napravio karijeru baš na toj ogavnoj patetici.... ima da pršti ovde zajebancija i prostakluka kao i uvek.
 
Hahaha, ne znam na kakvom je talasu ka slavi jezdio, ali opus dotičnog mi je malo poznat, sećam se neke pesme iz devedesetih o sivom nebu nad beogradom:lol: i tada je po kafanama još i moglo da se sluša nešto tako setno, ali kad je postao pola - pola :lol: e onda se uneredio načisto
Pitam se zašto neki doajeni sa te domaće scene ne idu u penziju nego direktno s koncerta u grob, ne može od stare garde i njiovih naslednika da dodje ovaj talentovani svet na red kao što su viki beki liki ili tako neka mlada zvezda koja isto hoće svoje parče estradnog neba <:lol:
 
JBG Snow.... mora se... ove moderne žemske ne trpe dlake, kažu mi da sam uraso i da sam neuredan... ma dlake ću nekako i da rešim, ali vonja štale nikako ne mogu... e tu sam sve prob´o i ne ide mi nikako... zavuklo se pod kožu... ni seljanke više to ne trpe.

:zurka:

- - - - - - - - - -

Hahaha, ne znam na kakvom je talasu ka slavi jezdio, ali opus dotičnog mi je malo poznat, sećam se neke pesme iz devedesetih o sivom nebu nad beogradom:lol: i tada je po kafanama još i moglo da se sluša nešto tako setno, ali kad je postao pola - pola :lol: e onda se uneredio načisto
Pitam se zašto neki doajeni sa te domaće scene ne idu u penziju nego direktno s koncerta u grob, ne može od stare garde i njiovih naslednika da dodje ovaj talentovani svet na red kao što su viki beki liki ili tako neka mlada zvezda koja isto hoće svoje parče estradnog neba <:lol:

Mislis na Vlada Jet band, najstariji demo bend u Srbiji :lol:
 
Prijateljski savet
Zaobiđi to u širokom luku. Taj osećaj svilene kože imaš par nedelja a kad počnu da rastu ružin grm neće biti tako bodljikav kao koža kojoj rastu dlake
ako želiš glatku kožu postoje metode poput e-pilacije gde se dlaka laserom istrebljuje zauvek, zahvat više košta ali ni to danas nije nedostižno.

Pa TO! i hoću... laserom da mi sprže dlake. Šta god ti mislila o dlakama na muškom telu mogu ti reći da ove seljanke što mene okružuju ne vole to... tripuju se da su u kontaktu sa gorilom, vukodlakom ili nekim mitskim bićem pa me odjebu odmah. Kad za dve-tri godine skupim kintu za tu epilaciju moram to da uradim. Bio sam ja već u taj salon... da se raspitam samo...i kad sam raskopčao gunj (to ti je jeleče od ovčje kože) ona cicka što radi tamo pala u nesvest... vodom smo je `ladili i jedva povratili međ` žive... došao i gazda i oterao me ... kaže brate laser ćeš mi zapaliti... nemoguće je to uraditi kod tebe... jednostavno, izgubljen si slučaj...Ali ja imam nade, nauka napreduje svaki dan, taman dok skupim pare oni će izmisliti neki izdržljivi laser da me depiliraju.

Imas IMT traktor?
Mislim da se za time okrecu kao ove gradske za BMW kolima... :think: sta li tera zene da vole vozila sa 3 slova u imenu?

Ostavi bre dlake Laki, brkovi i ljubavni cilimi su nam jedini ukrasi koje imamo a sada i toga da se odreknemo... kako je krenulo ostacemo bez slobodnog dolaska u kafanu :lol:

Budi divljak kao i ja ;)

:zurka:



- - - - - - - - - -



Mislis na Vlada Jet band, najstariji demo bend u Srbiji :lol:

E baš taj imam... IMT traktor... šerpa plave boje, malo korodir`o, ali sve radi... mislim na ove priključne alatljike... Samo Snow, brate nije u modi više IMT... sada vole neke engleske traktore ili beloruske... IMT ti je kao jugo.... slabo se pale na IMT... I realno su pravu... Vidiš, ti u engleskom traktoru ladno možeš da seksaš žensku... ima prostora za sve, kao u spavaćoj sobi... Na IMT traktoru to je nemoguće osim na drljači... to ti je ona široka i ravna alatljika što se kači pozadi na traktor za drljanje posle oranja... e, preko drljače mož` da turiš dve tri daske, pa preko ćebe i dobiješ prostor za seks... ali nema klima, na otvorenom si... te ladno, te toplo, pa se insekti zavlače, pa grduvice zemlje, pa rastinje bocka... veliki problemi... Moderni traktori imaju kabinu, klimu, kožne presvlake, muziku navigaciju, a na ovom mojem traktoru ni kazaljka za gorivo ne radi...


Ajd u zdravlje... razgovaraćemo se još.
 
Samo da se javim, čekam ono da dođete do 15 stranice kafane, pa da uskočim, onako svečano, kad se rasplamsaju strasti oko neke zanimljive teme. , nećete imati vremena za kafanu, ljubavnike, brijanje, šetanje ljubimaca, cepanje drva, možda vam ostane nekih 8 sati da obavite obaveze, i još nekih 6-8 sati za spavanje. Eto, sprečih katastrofu, koju Poljaci izazvaše i sve zaraziše, pa eto i mene. Evo još nešto iz Poljske što je dobro, zarazno, bend , folk-metal , volim samo ovo folk u njih, metal pa I ne baš.
 
Anglofile opet engleski naslov.
Sta imas protiv striptiza? :think: Mogu slike ako ne mogu linkovi.

:vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet:

Neko spmenuo striptiz :ceka:

Pozdrav, Christopfer, dobar izbor za prvi post.

Pozdrav, Zauz.

Hvala, Snow, odlicna grupa, meni je ova jedna od najlepsih

:lol:

idealna muzika da se čovek uopšte ne rasani ceo dan :lol:

Ne radi link...

Pozdrav svima :pivce:
Za dame i :cvet:
 
Poslednja izmena:

Back
Top