Završeno snimanje prvog dela serije „Senke nad Balkanom“

Poruka
21.521
http://www.imdb.com/title/tt6108262/

Dragan Bjelogrlic
Andrija Kuzmanovic
Srdjan 'Zika' Todorovic
Goran Bogdan
Zarko Lausevic
Gordan Kicic
Nenad Jezdic
Sebastian Cavazza
Dragan Petrovic-Pele
Milos Samolov
Slobodan 'Boda' Ninkovic
Toni Mihajlovski
Branimir Brstina
Nikolina Jelisavac
Aleksandar Stojkovic


http://www.rts.rs/page/magazine/sr/...nje-prvog-dela-serije-senke-nad-balkanom.html

Nova serija RTS-a „Senke nad Balkanom“ u osnovi je politički triler - drama i bavi se zbivanjima od 1928. do 1940. godine. Ekipa je sinoć obeležila uspešan završetak prvog dela.

http://mondo.rs/a968816/Zabava/TV/Senke-nad-Balkanom-serija.html

Ceo serijal podeljen je u tri sezone. Prva sezona, od 1928. do 1940. obuhvata period neposredno pred ubistvo hrvatskog narodnog poslanika Stjepana Radića u Narodnoj skupštini SHS i uvođenje diktature.

Druga sezona obrađuje period pred ubistvo kralja Aleksandra Karađorđevića u Marseju 1934. godine i završava se činom njegovog ubistva.

Poslednja, treća sezona smeštena je pred sam početak Drugog svetskog rata i raspad Kraljevine Jugoslavije.
 
A sta fali Bjelogrlicu ??? Covek je napravio dve genijalne serije Vratice se rode i Montevideo . Siguran sam da ce i ova serija biti pun pogodak . Dosta ocekujem od nje . Bjelogrlic pravi vrhunske stvari .

Fali mu sto nije Srbin.Sto je glumio Tita u Radosevoj "Ravnoj Gori" i sto uvijek preferira Jugoslaviju naustrb Srbije.I sto se vjecito trpa u neke maco-tipove,a realno tip je ispod prosjecan sto se fizike tice.Jedino mu priznajem vrijednocu.
Ja mislila da si ti Srbin,kad i ti nakav sumadijski jugosloven.
Ma bjazi Sotire.........
 
Ko li gleda sva ta domaca sranja znj produkcije.
Snimaju stalno 1 te istu stvar- ko nas bre zavadi pa imas komedija ili drama verziju.
I tako u krug.

Lupas gluposti .

Ko gleda ? Pa CELA SRBIJA .

- - - - - - - - - -

Fali mu sto nije Srbin.Sto je glumio Tita u Radosevoj "Ravnoj Gori" i sto uvijek preferira Jugoslaviju naustrb Srbije.I sto se vjecito trpa u neke maco-tipove,a realno tip je ispod prosjecan sto se fizike tice.Jedino mu priznajem vrijednocu.
Ja mislila da si ti Srbin,kad i ti nakav sumadijski jugosloven.
Ma bjazi Sotire.........

Hahahahahaha

Jel ti to mene malko zaebavas ?

Kakve ima veze sto je glumio Tita ? Sta sad onaj sto je glumio Hitlera treba da se ubije ???

Ne znam kakvi su Bjelogrlicevi privatni stavovi o politici ali sa te strane u svojim serijama je bio sasvim korektan i nije pljuvao po Srbima za razliku od mnogih drugih .

Ja jugosloven ? Pa ja najvise mrzim jugoslovene .
 
Lupas gluposti .

Ko gleda ? Pa CELA SRBIJA .

- - - - - - - - - -



Hahahahahaha

Jel ti to mene malko zaebavas ?

Kakve ima veze sto je glumio Tita ? Sta sad onaj sto je glumio Hitlera treba da se ubije ???

Ne znam kakvi su Bjelogrlicevi privatni stavovi o politici ali sa te strane u svojim serijama je bio sasvim korektan i nije pljuvao po Srbima za razliku od mnogih drugih .

Ja jugosloven ? Pa ja najvise mrzim jugoslovene .

Priznaj da ti je Juga u srcu.Kako bolan nije.Pa "Lepa sela lepo gore" su izrazito antisrpski film.Kao Srbima se pripucalo malo pa doveli do rata.I sniman je u tunelu gdje su srpska vojska i civili bili pod opsadom vise od 10 dana.On je sigurno jedan od producenata a onaj ****** Dragojevic nista nije bolji.I svi filmovi i seriji su mu na bazi ocrni Srbe a druge pogladi gdje god treba....
 
Da,da .......A lovu za snimanje je primao iz islkjucivo patriotskih fondova.......Srbija je gore ocrnila svoj narod nego bilo ko drugi......

Zaboravih jos i sv.Đorđa koji ubija sebe.Izrazito suicidalan film.......I tako do dna dnasnjeg uvijek je Bjelogrlic filmski mag.......Hrvati bi takvog nekog zbrisali sa lica zemlje vec odavno......
 
Poslednja izmena:
A kakve veze ima Bjelogrlic sa Svetim Djordjem ????' Kake on veze ima sa tim filmom ?

Srbija jeste ocrnila svoj narod to se slazem sa tobom , ocrnila je samu sebe gore nego siptari i ustase sto su nas ocrnili ali to su radili uglavnom Goran Markovic , Srdjan Dragojevic , Stevan Filipovic i jos neki ali NE i Bjelogrlic . Sa te politicke strane Bjelogrlic je uvek bio korektan i NIKADA nije pljuvao po Srbima .
 
A sta fali Bjelogrlicu ??? Covek je napravio dve genijalne serije Vratice se rode i Montevideo . Siguran sam da ce i ova serija biti pun pogodak . Dosta ocekujem od nje . Bjelogrlic pravi vrhunske stvari .

Čovek nema pojma da glumi,ali pojma nema.Jedan od najgorih glumaca.Na isti kalup,kao onaj NIkola Kojo,još gori.
 
Woowwww:

slika-Zagor-VC-Odabrane-price-br-19-Senke-nad-Darkvudom-122492683v800h600.jpg
 

Back
Top