Google Chrome: Save as

Atomic™

Srebrna tastatura
Poruka
226.129
Ćao svima.
Molim Vas da mi odgovorite šta je potrebno da podesim u navedenom software-u kako bi izbegao da me pita gde da pohranim fajl

uvZyu8r.png


te da mi fajl pohrani u default folder.

Napomena:
Ako ste pomislili da će mi ovo pomoći

3c5cd8dab3b34ec4b218844c0e31d9b3.png

znajte da neće zato što sam probao.
 
Мислим на подешавања у самом ...Google Chrome.

Ту се подешава где ћеш да даунлоадујеш ...слике, апликације или програме...:aha2:

Пре тога ..отвори неки фолдер на десктопу...и када уђеш у подешавања локације за даунлоад - изабери тај фолдер...;)
 
Vece svima :-)

Moze li neko da rijesi ovaj problem?


A linkove u You Tube formatu sa pocetnom slikom ?
vidim kao kvadrat u croj boji i ne mogu otvoriti?


Hvala

Јел можеш да тај јутубе линк са почетном сликом да снимиш ( сликаш са дугметом на тастатури < Print Screen> и после у паинту претвориш услику ;) ) и да то поставиш овде да видимо ...ШТА ЈЕ ТО ?

Први пут чујем за такве линкове...:confused:

"
 
Сад се сетих ...:idea: ...то су кваратићи са са неком тачкастом сликом унутар ...;)

То је нови начин кодирања комуникације ...и ако немаш тај програм на свом компу ..не можеш да користиш та линк...:(
 
Јел можеш да тај јутубе линк са почетном сликом да снимиш ( сликаш са дугметом на тастатури < Print Screen> и после у паинту претвориш услику ;) ) и да то поставиш овде да видимо ...ШТА ЈЕ ТО ?

Први пут чујем за такве линкове...:confused:

"
 
Poslednja izmena:
Саветујем ти да не губиш време... и контактираш ...Администратора Ивана ... на ПП.

:arrow: https://forum.krstarica.com/member.php/14-Ivan

Он је стручњак за информационе системе ...и праве инструкције за овакве проблеме можеш да добијеш само од њега...:aha2:

Мени је пар пута помогао " из прве "...:D
 
Ćao svima.
Molim Vas da mi odgovorite šta je potrebno da podesim u navedenom software-u kako bi izbegao da me pita gde da pohranim fajl

uvZyu8r.png


te da mi fajl pohrani u default folder.

Napomena:
Ako ste pomislili da će mi ovo pomoći

3c5cd8dab3b34ec4b218844c0e31d9b3.png

znajte da neće zato što sam probao.

Najbrzi i najlaksi nacin da ovo sa Chromom resis je da deinstaliras Google Chrome. Prvo deinstaliras sa Revo ili slicni Uninstaller jer je potrebno da temeljno ocisti sve Chrome fajlovei registre, pa tek onda ponovo instaliras novi Google Chrome.
 

Back
Top