Klistriranje & sex

Vexi

Zainteresovan član
Poruka
237
Dame, da li ste se klistirale do sada?
Da li to radite pre sexa vodeci tako racuna o higijeni?
Da li imate sexualni ugodjaj pri klistriranju?
Da li uzivate da vas decko, ljubavnik ili muz klistrira?
 
Vexi:
Dame, da li ste se klistirale do sada?
Da li to radite pre sexa vodeci tako racuna o higijeni?
Da li imate sexualni ugodjaj pri klistriranju?
Da li uzivate da vas decko, ljubavnik ili muz klistrira?
KlistRiranje????
Mislim da je umetanje tog slova "R" tamo gde mu nije mesto zapravo odraz tvoje podsvesne zelje da budes kastRiran!:razz:
 
Vexi:
Dame, da li ste se klistirale do sada?
Da li to radite pre sexa vodeci tako racuna o higijeni?
Da li imate sexualni ugodjaj pri klistriranju?
Da li uzivate da vas decko, ljubavnik ili muz klistrira?

:roll: a sto ne isprobas isto na sebi, mislim kao deo licne higijene. mozes cak angazovati devojku, zenu ili ljubavnicu da operaciju izvrsi. mislim da ces osetiti otprilike isti stepen sexualnog zadovoljstva za koji pretpostavljas da osecaju zene. uzivaj!!!
 
Klistiranje...
Ma slabo stojim sto se tice poznavanja doticnih izraza.
Ne znam zasto bi pravim muskarcima to bilo potrebno. Valjda je to prijemcivije za zene, zbog njihove pasivnosti i td. da dalje ne nabrajam. Nemate pojma koliko bi uzbudjenja i zanimljivosti priustili partneru!
 
Devilishgirl:
uzbudjenje dok trchi na WC sholju..a zanimljivost..hmmm..a mozda mogu zajedno onako da rave zurku..
Ona to sve odradi pre sexa... nema nikakvog trcanja... A dok to radi ocigledno i masta o onome sto ce biti posle pa joj to stvara filing... Tako sam ja to otprilike razumeo...
Ne moramo nas stav nametati drugima... Nek se klistira ko hoce... ko nece opet ok...
 
meni drugar objashnjavao kako je klistiranje u stvari zdravo, za shta nemam pojma al nebitno... uglavnom njegova preporuka je bila, da se klistiranje nikako ne radi pre samog odnosa, ni pre nekog izlaska iz kuce , npr na posao
radjna se izvodi tako shto se odvrne ona plastika sa tusha (baterija se to valjda zove), tako da ostane samo crevo, koje se usmeri u pravcu analnog otvora, uglavnom mlaz vode bi trebao da prodre u vashe debelo crevo (uz malo truda), onda malo protresete guzu :lol: rezultat bi trebao da bude da se komadici fekalija koji se godinama talozhe na izboranim zidovima nashih debelih creva, najzad izbace iz istog

a jedan od razloga zasto to ne treba raditi pre samog odnosa je shto technost koju ste pod mlazom uneli u vashe debelo crevo, nastavlja da kaplje /curi i ostalo zajedno sa komadicima zna se vec chega, pa eto ... da ne bi isprskali partnera :lol:

znachi informacija iz druge ruke (nisam proveravala )
 

Back
Top