Muskarci pamet u glavu

x1 x1 je pile mamino i tatino...
Niste primetili....
Ali je u stavu odbij , prvo prema bilmezima, a onda prema svima, a onda zaboravi da bude na odbij sa bilmezima jer je oni umeju manje uvrediti...
Takva je zenska sudbina....prvo su na odbij sa svima a onda im se glupaci ucine manje uvredljivim i onda se vezu za takve a oni cesto budu pametni za sebe...

jos sam jedinica :rumenko:

nemam takav stav u rl,mogu sa svima o svemu ..
 
Razgovaram sa jednim prijateljem koji je pre 4 godine prosao pakao razvoda. Nije hteo da me slusa. Zena ga ojadila, decu mu ostavila, jedino sto je pozitivno. Ponovo sve stvorio, ali opet hoce da se zeni. Ova je jos gora nego prethodna.

Nekima ne vredi govoriti, ocigledno.

Послато са HUAWEI M2-A01L уз помоћ Тапатока

takav i treba da propadne
 
Razgovaram sa jednim prijateljem koji je pre 4 godine prosao pakao razvoda. Nije hteo da me slusa. Zena ga ojadila, decu mu ostavila, jedino sto je pozitivno. Ponovo sve stvorio, ali opet hoce da se zeni. Ova je jos gora nego prethodna.

Nekima ne vredi govoriti, ocigledno.

Послато са HUAWEI M2-A01L уз помоћ Тапатока

Postoje muskarci koji ne mogu sami ...samo tako , ne mogu. Nevezano za pol, desava se i kod zena. Neki strah od samoce, osecaj usamljenosti .
Mnogi ostaju u laznim brakovima jer ne zele da napuste zonu sigurnosti pa prelaze u preljubnike jer se boje napustanja, da na kraju, opet, ne ostanu sami .
 
Razgovaram sa jednim prijateljem koji je pre 4 godine prosao pakao razvoda. Nije hteo da me slusa. Zena ga ojadila, decu mu ostavila, jedino sto je pozitivno. Ponovo sve stvorio, ali opet hoce da se zeni. Ova je jos gora nego prethodna.

Nekima ne vredi govoriti, ocigledno.

Послато са HUAWEI M2-A01L уз помоћ Тапатока

Pa upravo, nekima ne vredi govoriti...
 
Postoje muskarci koji ne mogu sami ...samo tako , ne mogu. Nevezano za pol, desava se i kod zena. Neki strah od samoce, osecaj usamljenosti .
Mnogi ostaju u laznim brakovima jer ne zele da napuste zonu sigurnosti pa prelaze u preljubnike jer se boje napustanja, da na kraju, opet, ne ostanu sami .
Muškarci će mnogo toga da trpe od žene i neće smeti da je ostave ako ga žena maltretira jer se boji osude od okoline jer to na neki način znači da nisi sposoban vladati ženom i da nisi muško.
 
Kad se zenis uzimas nebusenu i vec si u startu sebe obezbedio da se ne petljas sa razguzenim gnjiloguzim polovarama koje da su cemu valjale neko bi ih ozenio.Dakle samo nebusena i naravno da je mlada nista preko 25 godina

- - - - - - - - - -

Za neke koje su me pitale, ne ovo nije o meni. Mene zena nije ojadila, vec je zavrsila na ulici bez prebijene pare. z:mrgreen:
Tako treba da zavrsi svaka plus moras da je psihicki unistis i opeljesis da nema vise ni prebijene pare i da zavrsi u ludari.
 

Back
Top