Sta ste poslednje procitali ? (Preporuke)

jos_1_5ak

Poznat
Poruka
9.464
Evo nek ovo bude tema za preporuke i razmene iskustva ;)

Evo ja da pocnem , sinoc sam procitao jedan novi strip : Olympus Mons, izasao je tek prvi broj ali zaista fantasticna prica, takodje i jako lepe i kvalitetne ilustracije u boji, obavezno stivo za sve ljubitelje misterija, Dosijea X, ufologije, naucne fantastike i svega sto uz to ide ;)

Nazalost nasao ga samo u digitalnom formatu i na engleskom jeziku.


https://s5.postimg.org/6qqk4yf9z/Olympus_Mons_Anomaly_One_v1_000.jpg

"It is 2026, and strange phenomena is occurring... In the depths of the Barents Sea, a group of undersea treasures hunters discover what seems to be the vestiges of an unknown artefact. In Iowa, a medium is haunted by strange visions in which he visits a mysterious wreck on the ocean floor... And on a screen, he finds a message sent to the inhabitants of the Earth. On Mars, cosmonauts find a series of enigmatic objects, a trail that leads them to the slopes of Olympus Mons and an incredible discovery... This is a total mystery, but there is no doubt - these events are interrelated!"
 
burns_55.png
Poslednje, kosmar i lom... Charles Burns - X'ed Out, The Hive i Sugar Skull
 
81htl%2Bxh%2BjL.jpg

Zadnji strip koji sam procitao je bio Mezolith, radnja se dogadja u kamenom dobu kada svaki korak moze biti smrtonosan i gde je glavni nacin da prezivite upravo lov. Ipak opasnosti su svuda pa mladi decak Poika mora da slusa mudre reci starijih od sebe kako bi postao pravi muskarac i pronasao svoje mesto u plemenu. Moja iskrena preporuka za strip jer je prica neverovatna a crtez ostavlja bez reci.
 
Družina me nije previše dojmila, valjda što sam navikla na Alana
Kao so ne volim nastavljače Magnusa u Alan Fordu
I Magnus i Bunker su jedan bez drugog ne tako blistavi i smešni
Ma, Družina je najviše nja nja od celog opusa, ali se u svakoj epizodi nadje bar po jedan biser.
Alan Ford, po meni, i nije bio toliko rđavo nastavljen posle Magnusovog odlaska sve negde do pred Mangiu, a onda je presušila inspiracija...
Maxmagnus je sjajan crnjak njihove saradnje.
 
Ma, Družina je najviše nja nja od celog opusa, ali se u svakoj epizodi nadje bar po jedan biser.
Alan Ford, po meni, i nije bio toliko rđavo nastavljen posle Magnusovog odlaska sve negde do pred Mangiu, a onda je presušila inspiracija...
Maxmagnus je sjajan crnjak njihove saradnje.
Pa jeste,od njega je sve počelo
Umro je Magnus.
Pretpostavljam da znaś
 

Back
Top