Sa li su genske mutacije dovoljne da se objasni teorija evolucija živih bića?

Pa da, i kao što svaki stroj treba dizajnera i svemir ga ima.

Samo što ja ne mislim da je to neki vječni Dizajner, takav za mene ne postoji (jer ne može postojati vječna svijest, da bi svijest bila svjesna sebe MORA imati početak svojega svjesnoga postojanja "mislim dakle jesam"), već se radi o Dizajnerima koji nisu oduvijek ali su DOVOLJNO stari i napredni da naprave i svemir i sva živa bića na Zemlji.

Eto ukratko!

Krasno, evo nam i teorije evolucije inteligencije zaslužne za našu evoluciju!
 
Pa zašto se svemir ne bi širio kad NIJE beskonačan niti to ikada može biti?

Ako se beskonačno dugo širi, postaće sve veći, i na kraju 'skoro beskonačan' ili čak beskonačan ?
Ili će tvoja inteligencija jednom zaustaviti širenje?
Ili će se sve opet skupiti u čarobni šešir tvoje inteligencije? Ili?
 
Ako se beskonačno dugo širi, postaće sve veći, i na kraju 'skoro beskonačan' ili čak beskonačan ?
Ili će tvoja inteligencija jednom zaustaviti širenje?
Ili će se sve opet skupiti u čarobni šešir tvoje inteligencije? Ili?

Ak se svemir počeo širiti iz jedne točke onda NIKADA ne može biti beskonačan, obična logika je tu u pitanju.

To znači da SADA isto NIJE beskonačan.

A što je onda IZVAN svemira?

Što misliš?
 
Ak se svemir počeo širiti iz jedne točke onda NIKADA ne može biti beskonačan, obična logika je tu u pitanju.

To znači da SADA isto NIJE beskonačan.

A što je onda IZVAN svemira?

Što misliš?

A šta kaže tvoja logika ako se nešto beskonačno dugo širi?
I ako se već beskonačno dugo širi?

Izvan svemira mi je deplasiran pojam, nema ništa izvan beskonačnog prostora!
 
U njoj Vijeće ističe da se poricanje evolucije vrsta kroz prirodnu selekciju, što je donedavno bilo gotovo isključivo američki fenomen, postupno nastoji uvesti u obrazovne sustave u nekim europskim državama, što predstavlja prijetnju ljudskim pravima.



E, ovo je prosto neverovatno.
Ako razmišljaš drugačije od onog kako je naredjeno - onda to predstavlja opasnost za ljudska prava.
Čija?
Samozvane elite, koja je ovu nedotupavnu priču o evoluciji silom uvela u obrazovni sistem, radi zaglupljivanja čovečanstva?
Njihovih poltrona po raznoraznim "humanitarnim" i sl. fondovima i organizacijama, koji su zaduženi za stvaranje histerije - ukoliko neko udari na najvažniju polugu za zaglupljivanje čovečanstva?
Svašta.

Mora da vam je teorija evolucije mnogo dobro potkovana dokazima - kad morate silom da je branite....
 
E, ovo je prosto neverovatno.
Ako razmišljaš drugačije od onog kako je naredjeno - onda to predstavlja opasnost za ljudska prava.
Čija?
Samozvane elite, koja je ovu nedotupavnu priču o evoluciji silom uvela u obrazovni sistem, radi zaglupljivanja čovečanstva?
Njihovih poltrona po raznoraznim "humanitarnim" i sl. fondovima i organizacijama, koji su zaduženi za stvaranje histerije - ukoliko neko udari na najvažniju polugu za zaglupljivanje čovečanstva?
Svašta.

Mora da vam je teorija evolucije mnogo dobro potkovana dokazima - kad morate silom da je branite....

Teorija evolucije je VIDLJIVA na svakom koraku.

Danas u teoriju evolucije sumnjaju samo NAOPICHENIJI VERNICI.
 
E, ovo je prosto neverovatno.
Ako razmišljaš drugačije od onog kako je naredjeno - onda to predstavlja opasnost za ljudska prava.
Čija?
Samozvane elite, koja je ovu nedotupavnu priču o evoluciji silom uvela u obrazovni sistem, radi zaglupljivanja čovečanstva?
Njihovih poltrona po raznoraznim "humanitarnim" i sl. fondovima i organizacijama, koji su zaduženi za stvaranje histerije - ukoliko neko udari na najvažniju polugu za zaglupljivanje čovečanstva?
Svašta.

Mora da vam je teorija evolucije mnogo dobro potkovana dokazima - kad morate silom da je branite....

Možda je ovo samo povod, a vetar duva iz drugogo pravca?
Naime, Ciljevi Novog Svetskog Poretka i crkveno naukovanje izgleda nisu baš 100 procenata kompatibilni?
Forsiranje gore navedenog znači indirektno i lagano izbacivanje crkve iz 'službenih' obrazovnih institucija?
Kako će to izgledati inače: Na prvom času dete sluša o Stvoritelju, a na drugom mu objašnjavaju kako je slušao nešto šta mu ugrožava ljudska prava?:hvala:
 
A šta kaže tvoja logika ako se nešto beskonačno dugo širi?
I ako se već beskonačno dugo širi?

Izvan svemira mi je deplasiran pojam, nema ništa izvan beskonačnog prostora!

Svemir ima početak i onda je jasno da se ne širi beskonačno dugo.

I za mene svemir i beskonačan prostor nisu isto, naprotiv.

Svemir se širi po beskonačnom prostoru.

I tu se slažem da nema ništa izvan beskonačnoga prostora.

Ali samo u našoj dimenziji, u drugima ima i te kako puno toga i izvan našega beskonačnoga prostora.

- - - - - - - - - -

Teorija evolucije je VIDLJIVA na svakom koraku.

Danas u teoriju evolucije sumnjaju samo NAOPICHENIJI VERNICI.

Evolucija da ali ne sama od sebe nego ZAPOČETA I VOĐENA daleko naprednijom Inteligencijom nego što smo to mi ljudi.
 
Svemir ima početak i onda je jasno da se ne širi beskonačno dugo.

I za mene svemir i beskonačan prostor nisu isto, naprotiv.

Svemir se širi po beskonačnom prostoru.

I tu se slažem da nema ništa izvan beskonačnoga prostora.

Ali samo u našoj dimenziji, u drugima ima i te kako puno toga i izvan našega beskonačnoga prostora.

- - - - - - - - - -



Evolucija da ali ne sama od sebe nego ZAPOČETA I VOĐENA daleko naprednijom Inteligencijom nego što smo to mi ljudi.

"Vanzemaljci" kaze Erik V. D.
 
Svemir ima početak i onda je jasno da se ne širi beskonačno dugo.

I za mene svemir i beskonačan prostor nisu isto, naprotiv.

Svemir se širi po beskonačnom prostoru.

I tu se slažem da nema ništa izvan beskonačnoga prostora.

Ali samo u našoj dimenziji, u drugima ima i te kako puno toga i izvan našega beskonačnoga prostora.

- - - - - - - - - -

Evolucija da ali ne sama od sebe nego ZAPOČETA I VOĐENA daleko naprednijom Inteligencijom nego što smo to mi ljudi.

Tako kažu naučnici, možda jeste, možda nije ( kladim se da nije)
Jel' ta inteligencija smislila i definisala recimo gravitaciju i njeno ponašanje?

- - - - - - - - - -

"Vanzemaljci" kaze Erik V. D.

I šta kaže, vanzemaljci su stvorili prvi živi organizam, onda svaki put malo po malo stvarali naprednije vrste,
ili je samo od majmuna stvorio čoveka?
 
Tako kažu naučnici, možda jeste, možda nije ( kladim se da nije)
Jel' ta inteligencija smislila i definisala recimo gravitaciju i njeno ponašanje?

- - - - - - - - - -



I šta kaže, vanzemaljci su stvorili prvi živi organizam, onda svaki put malo po malo stvarali naprednije vrste,
ili je samo od majmuna stvorio čoveka?

Naravno da je gravitacija izmišljena, pa se može i poništiti kada se god hoće.

Ima primjera za to dosta.

I Vanzemaljci su napravili i prvu materiju i prvu živu stanicu.

Isto kao i svaku PRVU jedinku bilo koje vrste, nisu same nastale zbog utjecaja oluje ili Sunca, dakako.

Jedino čovjeka su napravili slična sebi, po MOGUČNOSTIMA koje ima kao osobno inteligentno biće kao što su i ONI.

Zato sam uvjeren da smo mi ljudi potomci Bogova a ne nekih dlakavih bedastih stvorenja, garant.
 

Back
Top