Sa li su genske mutacije dovoljne da se objasni teorija evolucija živih bića?

Naravno da je gravitacija izmišljena, pa se može i poništiti kada se god hoće.

Ima primjera za to dosta.

I Vanzemaljci su napravili i prvu materiju i prvu živu stanicu.

Isto kao i svaku PRVU jedinku bilo koje vrste, nisu same nastale zbog utjecaja oluje ili Sunca, dakako.

Jedino čovjeka su napravili slična sebi, po MOGUČNOSTIMA koje ima kao osobno inteligentno biće kao što su i ONI.

Zato sam uvjeren da smo mi ljudi potomci Bogova a ne nekih dlakavih bedastih stvorenja, garant.

Navodno u njujorškoj kanalizaciji možeš naći žive dokaze evolucije: Puni su slepih aligatora!
Roditelji kupe deci male aligatore za kućne ljubimce i kada ovi porastu bace ih u školjku.
I kako se oni dole u mraku množe, u uslovima potpunog marka im se ne razvijaju oči.....
 
Navodno u njujorškoj kanalizaciji možeš naći žive dokaze evolucije: Puni su slepih aligatora!
Roditelji kupe deci male aligatore za kućne ljubimce i kada ovi porastu bace ih u školjku.
I kako se oni dole u mraku množe, u uslovima potpunog marka im se ne razvijaju oči.....

Navodno ništa nije slučajno!
 
Teorija evolucije je VIDLJIVA na svakom koraku.

Danas u teoriju evolucije sumnjaju samo NAOPICHENIJI VERNICI.



Pa jeste, baš je vidljiva - piše u svim prokletim udžbenicima na svetu.
Jedino što - nije vidljiva i u stvarnosti.

- - - - - - - - - -

Forsiranje gore navedenog znači indirektno i lagano izbacivanje crkve iz 'službenih' obrazovnih institucija?



A u kojoj je to komunističkoj državi, poput naše - Crkva imala učešće u službenim obrazovnim institucijama?

- - - - - - - - - -

Navodno u njujorškoj kanalizaciji možeš naći žive dokaze evolucije: Puni su slepih aligatora!
Roditelji kupe deci male aligatore za kućne ljubimce i kada ovi porastu bace ih u školjku.
I kako se oni dole u mraku množe, u uslovima potpunog marka im se ne razvijaju oči.....



:hahaha::klap:
 
P

A u kojoj je to komunističkoj državi, poput naše - Crkva imala učešće u službenim obrazovnim institucijama?
p:

Odgovarao sam na ovo:
U njoj Vijeće ističe da se poricanje evolucije vrsta kroz prirodnu selekciju, što je donedavno bilo gotovo isključivo američki fenomen, postupno nastoji uvesti u obrazovne sustave u nekim europskim državama, što predstavlja prijetnju ljudskim pravima.
 
Odgovarao sam na ovo:
U njoj Vijeće ističe da se poricanje evolucije vrsta kroz prirodnu selekciju, što je donedavno bilo gotovo isključivo američki fenomen, postupno nastoji uvesti u obrazovne sustave u nekim europskim državama, što predstavlja prijetnju ljudskim pravima.


A napisao si ( u tom odgovoru):
Original postavio fosilvaso:
Forsiranje gore navedenog znači indirektno i lagano izbacivanje crkve iz 'službenih' obrazovnih institucija?



Moje pitanje:
A u kojoj je to komunističkoj državi, poput naše - Crkva imala učešće u službenim obrazovnim institucijama?
 
A napisao si ( u tom odgovoru):
Original postavio fosilvaso:
Forsiranje gore navedenog znači indirektno i lagano izbacivanje crkve iz 'službenih' obrazovnih institucija?



Moje pitanje:
A u kojoj je to komunističkoj državi, poput naše - Crkva imala učešće u službenim obrazovnim institucijama?

Raspravljao sam o američkom fenomenu.....
 

Back
Top