NESIMETRICNE ZENSKE GRUDI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Leva je uvek veca,jer je leva strana tela jaca.Ako bi pogledao malo bolje i leva ruka ti je veca od desne,levo uvo klempavije od desnog itd..To ne treba da bude neki fenomen uopste,nego vi muskarci primecujete razliku samo na grudima,jer samo u njih i buljiite
 
Kod desnjakinja je veca desna, a kod levakinja leva dojka...
Kako desnjakinje vise koriste desnu ruku to im se i taj desni pektoralni misic (cini najveci deo dojke) vise razvija...
Mistery solved! :roll:
 
!!!!!!!!!!???????:
Kod desnjakinja je veca desna, a kod levakinja leva dojka...
Kako desnjakinje vise koriste desnu ruku to im se i taj desni pektoralni misic (cini najveci deo dojke) vise razvija...
Mistery solved! :roll:
To je glupost-ja pisem desnom rukom,pa je obrnuto i znam mnoge devojke sa kojima je to takodje slucaj.To je povezano sa srcem..
 
SoBlue:
!!!!!!!!!!???????:
Kod desnjakinja je veca desna, a kod levakinja leva dojka...
Kako desnjakinje vise koriste desnu ruku to im se i taj desni pektoralni misic (cini najveci deo dojke) vise razvija...
Mistery solved! :roll:
To je glupost-ja pisem desnom rukom,pa je obrnuto i znam mnoge devojke sa kojima je to takodje slucaj.To je povezano sa srcem..

....chuj povezano sa srcem...
pa jedino je povezano sa srcem ako imas kardiomegaliju...ali da je imas znala bi :roll:
 
SoBlue:
Leva je uvek veca,jer je leva strana tela jaca.Ako bi pogledao malo bolje i leva ruka ti je veca od desne,levo uvo klempavije od desnog itd..To ne treba da bude neki fenomen uopste,nego vi muskarci primecujete razliku samo na grudima,jer samo u njih i buljiite
====================================================
Pametnice,imas li neku teoriju za testise? :twisted:
 
Zak:
SoBlue:
Leva je uvek veca,jer je leva strana tela jaca.Ako bi pogledao malo bolje i leva ruka ti je veca od desne,levo uvo klempavije od desnog itd..To ne treba da bude neki fenomen uopste,nego vi muskarci primecujete razliku samo na grudima,jer samo u njih i buljiite
====================================================
Pametnice,imas li neku teoriju za testise? :twisted:

... koristi se analogijom od teorije za grudi pa ces dobiti formulu za testise :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top