Muška nevinost sa 30+

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Imam 35+, heteroseksualac sam, ali sam još uvek devac.
Nikada nisam ni imao devojku.
Pitam se šta je to u mom psihofizičkom razvoju krenulo naopako pa nisam ostvario bliskost sa nekom.

Ima li ovde još nevinih muškaraca i koliko vas to opterećuje?
Žene, kako gledate na muške devce 30+?
Da li biste otkačile vezu u povoju nakon što vam on to pomene, iako ste imali dobru hemiju do tada?

According to the Centers for Disease Control and Prevention, the average age Americans lose their virginities (defined here as vaginal sexual intercourse) is 17.1 for both men and women. The CDC also reports that virgins make up 12.3 percent of females and 14.3 percent of males aged 20 to 24. That number drops below 5 percent for both male and female virgins aged 25 to 29 and goes as low as 0.3 percent for virgins aged 40 to 44.

Koje sve wizards skills stičemo na ovom nivou devičanstva?
 
To i nije toliko neobicno, ima ih koji su nevini a nikad ne bi rekao da jesu. Cak mi se cini da dobar deo ljudi gubi nevinost posle 20e, samo se to krije da ne bi bili ismejani. Ne bi mi smetalo ako je muskarac nevin ili neiskusan ako mi se svidja, ali nema potrebe to ni da pominje. Samo ne treba odmah na prvom sastanku da kaze da je bio sa 20 i nesto devojaka jer se sve kasnije otkrije.
 
Ako želiš da promeniš a misliš da ne možeš sam potraži profesionalnu pomoć psihologa/psihijatra.

Da li osećaš potrebu da budeš sa ženom emotivno ili samo seksualno?

Da li imaš problema da budeš intiman sa ženama ili nemaš ni prijateljski odnos sa njima ili se generalno nedruželjubiv?
 
t1000, da, nedruštven sam jako. od dijagnoza imam socijalnu fobiju i izbegavajući tip ličnosti. kao i alkoholizam i depresiju. a sumnjam i da sam na autističnom spektru. voleo bih pre svega emotivan odnos sa ženom i iz njega dalje telesni, mada može i samo telesni.

ne znam kako bih vam opisao kako je to biti nevin sa 35+ i okružen svim tim izazovima i veličanjem seksa u društvu....
generalno, čovek se navikne. posle brojnih korpi u mladosti počne da gleda na žene kao neke nedostupne ciljeve, i želja vremenom usahne...

inače, nisam aseksualan, ali hardcore nikada nisam voleo da gledam, fan sam softcore stvari. recimo, uzbuđuje me nago žensko telo. još sam na tom stupnju seksualnosti.
takođe, razmišljam o profesionalki ali sam hipohondar.

Po jednoj naučnom istraživanju, muškarci koji su ostali nevini u mladosti, imaju drugu šansu da izgube nevinost između 35-40. Kada dobar deo njih to i uspeva da ostvari. Ako i u tom rasponu ostanu nevini, gotovo je izvesno da će ostati nevini do kraja života.
 
Imam 35+, heteroseksualac sam, ali sam još uvek devac.
Nikada nisam ni imao devojku.
Pitam se šta je to u mom psihofizičkom razvoju krenulo naopako pa nisam ostvario bliskost sa nekom.

Ima li ovde još nevinih muškaraca i koliko vas to opterećuje?
Žene, kako gledate na muške devce 30+?
Da li biste otkačile vezu u povoju nakon što vam on to pomene, iako ste imali dobru hemiju do tada?

According to the Centers for Disease Control and Prevention, the average age Americans lose their virginities (defined here as vaginal sexual intercourse) is 17.1 for both men and women. The CDC also reports that virgins make up 12.3 percent of females and 14.3 percent of males aged 20 to 24. That number drops below 5 percent for both male and female virgins aged 25 to 29 and goes as low as 0.3 percent for virgins aged 40 to 44.

Koje sve wizards skills stičemo na ovom nivou devičanstva?

Brate, zavidim ti.
Sad si na God mode.
 
3d99b32953587b1605b3ffe7c3ba6605.jpg

ec9f58517c7a08260b5bc6c10ae144ba.jpg
99c37f73c16fb06ebbb0e0c0b506027c.jpg


Поштована браћо и сестре,

чему оваква тема?
Да нећете да проверавате за 50?
 
Ako nisi uradio ništa konktetno po pitanju tvoje depresije i fobija sem dijagnostikovanja onda je pravo vreme da potražiš profesionalnu pomoć. Forum ti neće pomoći.

Neće mu ni psihijatar vratiti vreme,a izgubio je celu mladost u strahu i fobijama. Nema tu pomoći,čovek je beznadežan slučaj.

Ili težak zajebant i attention whore jer godinama postavlja ovakve teme gde se svi kao nešto polome politički korektnim savetima, a evo njega ponovo za mesec dva sa sličnom temom.

Nevinost se izgubi sa prostitutkom ako ne može redovnim putem i na taj način se skine pritisak "moranja" i dalje lakše nastupa u m-ž odnosima,sa više sigurnosti i većim šansama za uspeh..Samo to se uradi u ranim dvadesetim ne sa 40. Kakvo čekanje prave i psiholozi :roll:

Čovek koji ima ovaj problem u njegovim godinama a da nije posledica aseksualnosti,verskog izbora ili fizičke bolesti, pokazuje osim evidentne asocijalnosti i krajnju nespobnost rešavanja problema, nesnalažljivost,nesigurnost,slabost...sve u svemu šanse da se svidi nekoj ženi kao muškarac su u promilima. Što je stariji šanse su manje. To je istina koliko god se zavijalo u oblande.

Moj savet ti je Mek dakle da batališ ovu tematiku, i nađeš lepotu u posmatranju ptica ili sličnom hobiju.
 
Poslednja izmena:
Brate, zavidim ti.
Sad si na God mode.

:lol:
God mode je posle 40.
za sad sam na astral presence i wave of force.

problem je što imam i levkaste grudi, zezali su me u školi i počeo sam da se povlačim sve više. to je dosta doprinelo da doguram do ovog nivoa.
leti mi je pogotovu gadno zbog toga, prepoznaje se preko majice.
volim zimu jesen, zimu, kišu, maglu, sneg, kad svi žure maskirani i niko nikog ne prepoznaje...
 
Neće mu ni psihijatar vratiti vreme,a izgubio je celu mladost u strahu i fobijama. Nema tu pomoći,čovek je beznadežan slučaj.

Ili težak zajebant i attention whore jer godinama postavlja ovakve teme gde se svi kao nešto polome politički korektnim savetima, a evo njega ponovo za mesec dva sa sličnom temom.

Nevinost se izgubi sa prostitutkom ako ne može redovnim putem i na taj način se skine pritisak "moranja" i dalje lakše nastupa u m-ž odnosima,sa više sigurnosti i većim šansama za uspeh..Samo to se uradi u ranim dvadesetim ne sa 40. Kakvo čekanje prave i psiholozi :roll:

Čovek koji ima ovaj problem u njegovim godinama a da nije posledica aseksualnosti,verskog izbora ili fizičke bolesti, pokazuje osim evidentne asocijalnosti i krajnju nespobnost rešavanja problema, nesnalažljivost,nesigurnost,slabost...sve u svemu šanse da se svidi nekoj ženi kao muškarac su u promilima. Što je stariji šanse su manje. To je istina koliko god se zavijalo u oblande.

Moj savet ti je Mek dakle da batališ ovu tematiku, i nađeš lepotu u posmatranju ptica ili sličnom hobiju.

moderator a provokator :lol:
 
Imam 35+, heteroseksualac sam, ali sam još uvek devac.
Nikada nisam ni imao devojku.
Pitam se šta je to u mom psihofizičkom razvoju krenulo naopako pa nisam ostvario bliskost sa nekom.

Ima li ovde još nevinih muškaraca i koliko vas to opterećuje?

Žene, kako gledate na muške devce 30+?
Da li biste otkačile vezu u povoju nakon što vam on to pomene, iako ste imali dobru hemiju do tada?

According to the Centers for Disease Control and Prevention, the average age Americans lose their virginities (defined here as vaginal sexual intercourse) is 17.1 for both men and women. The CDC also reports that virgins make up 12.3 percent of females and 14.3 percent of males aged 20 to 24. That number drops below 5 percent for both male and female virgins aged 25 to 29 and goes as low as 0.3 percent for virgins aged 40 to 44.

Koje sve wizards skills stičemo na ovom nivou devičanstva?

Ranije mi je bilo optercenje, sada vise nije.
Mada ja jos uvek nemam 30 i vazno mi je sa kojom devojkom cu da se ukljucim u sve to.

Ovi podaci koje si naveo su vezani za SAD koji su seks sveli na industriju umesto na intimni cin rezervisan za dvoje koji se vole.

Stices samo ono za sta se potrudis, ako sedis i cekas ne mozes da dobijes nista.
 
Neće mu ni psihijatar vratiti vreme,a izgubio je celu mladost u strahu i fobijama. Nema tu pomoći,čovek je beznadežan slučaj.

Ili težak zajebant i attention whore jer godinama postavlja ovakve teme gde se svi kao nešto polome politički korektnim savetima, a evo njega ponovo za mesec dva sa sličnom temom.

Nevinost se izgubi sa prostitutkom ako ne može redovnim putem i na taj način se skine pritisak "moranja" i dalje lakše nastupa u m-ž odnosima,sa više sigurnosti i većim šansama za uspeh..Samo to se uradi u ranim dvadesetim ne sa 40. Kakvo čekanje prave i psiholozi :roll:

Čovek koji ima ovaj problem u njegovim godinama a da nije posledica aseksualnosti,verskog izbora ili fizičke bolesti, pokazuje osim evidentne asocijalnosti i krajnju nespobnost rešavanja problema, nesnalažljivost,nesigurnost,slabost...sve u svemu šanse da se svidi nekoj ženi kao muškarac su u promilima. Što je stariji šanse su manje. To je istina koliko god se zavijalo u oblande.

Moj savet ti je Mek dakle da batališ ovu tematiku, i nađeš lepotu u posmatranju ptica ili sličnom hobiju.

Ja sam to isto rekao. Ocekujem da u sledecem postu napise kako ima rogove, kako je do sad ubio dvadeset ljudi i zakopao ih iza kuce, zarazio sidom jos dvadesetoro i da je nekrofil. Znaci covek glumi budalu.

- - - - - - - - - -

Mada sam do skoro ozbiljno shvatao njegove teme i mislio sam da ne laze ali je u zadnje vreme skroz preterao.
 
To i nije toliko neobicno, ima ih koji su nevini a nikad ne bi rekao da jesu. Cak mi se cini da dobar deo ljudi gubi nevinost posle 20e, samo se to krije da ne bi bili ismejani. Ne bi mi smetalo ako je muskarac nevin ili neiskusan ako mi se svidja, ali nema potrebe to ni da pominje. Samo ne treba odmah na prvom sastanku da kaze da je bio sa 20 i nesto devojaka jer se sve kasnije otkrije.

Treba da kaze ali tek kada treba da dodje do seksa jer je bolje da znas da ne zna nego da se oboje razocarate.
 
:lol:
God mode je posle 40.
za sad sam na astral presence i wave of force.

problem je što imam i levkaste grudi, zezali su me u školi i počeo sam da se povlačim sve više. to je dosta doprinelo da doguram do ovog nivoa.
leti mi je pogotovu gadno zbog toga, prepoznaje se preko majice.
volim zimu jesen, zimu, kišu, maglu, sneg, kad svi žure maskirani i niko nikog ne prepoznaje...

Nevezano za temu, trebao si malo neki sport da radiš, čisto zbog zdravlja.
 

Back
Top