najlepsha srpska glumica, ikad...

Vec dva dana razmisljam o ovome... i ne pada mi na pamet ni jedna lepotica. Mislim, nema nikakve Ave Gardner, Elizabet Tejlor ili Sofije Loren u nasem filmu... bas cudno, zar ne? Zemlja nam je puna prelepih zena...

Ali volim da gledam Milenu Dravic i Cecu Bojkovic, a od mladjih Branku Katic. Devojke poput Marije Karan su, da, lepe, ali samo to - nikakva harizma... tako da na njih nesto bas ni ne reagujem.
 
Jedna i jedina...(svejedno mi je cak i sto je prolupala u zadnje vreme...)
2998.jpg
 
Da li bi neko mogao da mi objasni zasto je, u stvari, toliko vazno da glumica bude lepa?

Stalno se pojavljuju teme o lepim glumicama...redje se diskutuje koja je od njih DOBRA glumica... I kad je neka klinka u kraju lepa, svi je pitaju "Hoces ti biti glumica kad porastes?"

Pitam vas i zbog ove teme a i zato sto sam nedavno gledala film sa Avom Gardenr (Iguanu) i ona je - bar u tom filmu, dugo nisam nista gledala sa njom - losa :(
 
muvalo:
Da li bi neko mogao da mi objasni zasto je, u stvari, toliko vazno da glumica bude lepa?

Stalno se pojavljuju teme o lepim glumicama...redje se diskutuje koja je od njih DOBRA glumica... I kad je neka klinka u kraju lepa, svi je pitaju "Hoces ti biti glumica kad porastes?"

Pitam vas i zbog ove teme a i zato sto sam nedavno gledala film sa Avom Gardenr (Iguanu) i ona je - bar u tom filmu, dugo nisam nista gledala sa njom - losa :(

Није важно баш за све глумице да буду лепе, али за протагонисткиње је од изузетног значаја лепота, односно она лепота која се "допада" камери, јер није свака лепотица, лепа и за камеру. Лепота је битна, јер публика воли да гледа лепе жене и лепе мушкарце, тако да су највеће филмске звезде оличење лепоте свог времена. Грета Гарбо је у своје време, двадесетих и тридесетих година прошлог века била појам лепоте, тако да су милиони гледаоца, управо због ње хрлили у биоскопе и пунили биоскопске благајне.Исто важи и за Мерилин Монро, Брижит Бардо, Софију Лорен, Грејс Кели, Аву Гарднер, Урсулу Андерс... Због Рудолфа Валентина, Клерка Гебла, Гарија Купера, Керија Гранта, а касније Бранда, Пола Њумена, Роберта Редфорда...жене су неке филмове у којима су они глумили, гледале и по десет пута. Значи разлози су искључиво комерцијални.
 
Ofucala se i postala je profesionalka u Italiji i gadi se svega ovdasnjeg(video sam neki interviju pre mozda pola godine...)...a secam je se po onom silnom forsiranju u svim shov programima ondasnjim i "Kako se kalio celik" sa Lazom Ristovskim...
 

Back
Top