najlepsha srpska glumica, ikad...

Groucho Marx:
A najpoznatija srpska glumica, Lolita Davidovich? Ona što je i muža krstila u pravoslavnoj crkvi? :lol:
Slatka je bila Dragana Mrkić, potpuno sam bio zaboravio na nju...
Eve je Lolita :)!
 

Prilozi

  • davidovich_lolita_0250.jpg
    davidovich_lolita_0250.jpg
    15,5 KB · Pregleda: 34
meni je bojana maljevic lepa..zivi kod mene u kraju na 10 min i bas sam je juc videla sa decom..lepa je...prirodna...
a ovu Gordanu Bjelicu(mislim da je to ova crvena sa slike) tesko da iko moze i nazvati glumicom...bila u par serija sa nezapazenim ulogama i to neke glupave sekretarice..ma nula od glumice,tako da je ni ne svrstavam medju njih...a i nije mi ni lepa..zraci necim prostim,ne svidja mi se..ali postujem svacije ukuse,ali meni je :(
 
Dragana Varagic je stvarno extra mada je meni najlepsa svih vremena Snezana Bogdanovic(a o njenom muzu da i ne govorimo.Uliks je bas pravo zgodan,izvinite zbog skretanja sa teme,ali nisam mogla da odolim)

Katarina Radivojevic je ruzna i prepotentna,a i kosa joj je vredan radnik pa joj je dala ono sto i zasluzuje!(mislim,stvarno?!)
 
ODGOVOR ZA STRELU:

U ranijim postovima pominjesh Katarinu Radivojevitj..Imao sam prilike da je upoznam i mogu ti retji,
lepa jeste ali falinka koju primetih su pegice i malo deblja usta...Naravno nisu to velike zamerke ali
eto omaklo mi se da primetim...
Primetjujem josh neshto a zaboravilo se pored Zlate Petkovitj tu je OLIVERA MARKOVITJ iz mladjih dana...
Sadashnje glumice ni pritji joj nisu..Ko ne veruje nek pogleda neki film iz 50 godina prodhlog veka..
 

Back
Top