privremeni moderator za SM - pismo administratoru

Da , počinje da liči kao filter žena za interesovanja o muškarcima, dok ženski kutak ostaje za interesovanja žena o ženama. Ali , to je samo razvoj krstaričinog foruma i ovog interfejsa i ne smatram da je to nešto loše....
Muškarci ionako nemaju snage da imaju svoj lobi....suviše shvataju snishodjenje i mekoću , kao džentlmenstvo......kao da sve žene mogu da budu dame, što neće ići.....
 
Ево...ја бих био супер мод...прво...био бих исти према свима...све критике бих игнорисао. Равноправност бре...кажем вам. Све ћу да вас к... бре акхм кхм...да вас волим мислим.
Онда...демократично бих остављао (не бих брисао) све постове (осим оних где постоји сумња да се ради против мене...или се коси са мојим мишљењем...или ми се не свиђа твој ник).
Даље...пошто се многи буне против жена овде...преузимам на себе јуначку дужност да се лично, на тенане, на одређеном месту (RL), уверим у компетентност истих и проценим да ли нам могу правити друштво.Такође, кандидаткиње се моле да у духу топлине форума игноришу то што је напољу све хладније и да оставе код куће сувишну одећу. Треба имати у виду и да се од старе славе не живи и да је потребно стално доказивање.

Срдачно Ваш Љуба82
32.gif


А стварно шта је са Милојком? Упропастише тему са сликама...:roll:
 
Tuzni_patak:
Da , počinje da liči kao filter žena za interesovanja o muškarcima, dok ženski kutak ostaje za interesovanja žena o ženama. Ali , to je samo razvoj krstaričinog foruma i ovog interfejsa i ne smatram da je to nešto loše....
Muškarci ionako nemaju snage da imaju svoj lobi....suviše shvataju snishodjenje i mekoću , kao džentlmenstvo......kao da sve žene mogu da budu dame, što neće ići.....

Да, на ЖК су најприсутније и најактивније следеће уважене чланице: Snošaj Efendija, Sinke, Aleksej Baso, Aca BGD, Tužni Patak,Neverovatan, Hemoroid,Luciferko...и зато је ЖК остао мали интимни женски кутак резервисан само за жене и мале женске теме и интересовања као што су: кукичање, вез, кување сапуна и узгајање мушкатли.:razz:
 
IZgleda da ste vi zamenili mesta.
Hellen je potpuno u pravo.
Tamo ima vise muskinja , kao sto ovde ima vise zenki.
Da se nisam zakleo da necu ici u onaj kokosinjac, verovatno bih moje teme postavljao tamo umesto ovde ,jer bi mi tamo odgovorilo vise muskaraca nego zena.
Ovda na jednu temu koju sam postavio za muskarce bilo je max 10% muskihh odgovora :mad:
 
Hellen:
...А што си сад ти киван на Хелен?

Ma nisam kivan, nema razloga. Ja da sam kivan, koliko se pojedinim dropljama cini da sam kivan, ja i ne bih bio na forumu. Ovako, sve ste mi bas slatke i simpaticne u vaso zelji da pokazete kako ste jake, mocne, uspesne, i nadasve mudre.
Pa onda otvorite drugi nick i pocinje pizdenje:Ne mogu da svrsim, decko me mlati kitom po licu, kara mojumladju sestru, krisom sam decku ukrala prljave gace pa ih njuskam i sad me grize savest, ***** me matori vodoinstalater koji je kum mog caleta, virila sam kroz kljucaonicu dok mi se brat kupa, prisluskivala sam kako mi cale kara kevu...
 
Мени се чини да си баш зато на Форуму! Зато што си нешто љут на женски род, па сад јадну Хелен, ни криву ни дужну, частиш таквим епитетима... Мислииим, што баш мене у томе контексту, није ми јасно?
 
snoshaj efendija:
Pa onda otvorite drugi nick i pocinje pizdenje:Ne mogu da svrsim, decko me mlati kitom po licu, kara mojumladju sestru, krisom sam decku ukrala prljave gace pa ih njuskam i sad me grize savest, ***** me matori vodoinstalater koji je kum mog caleta, virila sam kroz kljucaonicu dok mi se brat kupa, prisluskivala sam kako mi cale kara kevu...
Bato, ako ti to radiš, na mora da znači da rade svi :roll:
Mislim, ovo za drugi nick...
 

Back
Top