Sex na prometnom mestu!

Fejs74

Primećen član
Poruka
579
Najbolji sex, (odnosno najviše adrenalina) sam imao kad je to bilo npr. u kabini na bazenu - nogice se vide ali ko je unutra morao bi čovek da sačeka 45 min.....u parku srednje škole u popodnevnoj smeni ličilo je na običnu "vatačinu" ali.....u liftu u kasne noćne sate.......na plaži oko 11h.......
A VI?
 
negde u gradu, cirkulisao svet okolo, chist vazduh pun smoga hehehe, ali ljudi su ishli tamte vamte i saobracaj je drndao okolo i glasovne sposobnosti se nisu chule, to je dobro...svi su bili nekako blizu i chule su se shtiklice i tako to, a u stvari niko nas nije video..ok mozda jedan svedok, njega smo posle ubili..eto shta moze da se desi dok bezazleno shetash gradom..nije park i sedenje..gledajte sledecu epizodu skrivene kamere, trajace neshto duze..
 
Fejs74:
Najbolji sex, (odnosno najviše adrenalina) sam imao kad je to bilo npr. u kabini na bazenu - nogice se vide ali ko je unutra morao bi čovek da sačeka 45 min.....u parku srednje škole u popodnevnoj smeni ličilo je na običnu "vatačinu" ali.....u liftu u kasne noćne sate.......na plaži oko 11h.......
A VI?


Ih bude svega...

Ja sam tako jednom doduse dobio sam samo ******* u ulazu, ali bilo je ludo, svaki cas su ljudi prolazili, pa smo se malo zaklonili, a kad smo izasli sve su nas one babe i zenetine gledale ispod oka. One sto sede po ceo dan ispred zgrade! Gledale su me tacno kao da sam priveo kurvu, jer je tako izgledalo... Ona starija i namontirana, minic plava kosa sminka, a ja sa balzenim osmehom na licu... :lol:
 
:) ...uf ja imam trip sa tim mestima...i nekako se uvek potrefi na kalemegdanu...najekstremniji slucaj je kad smo u sred januara nasli mesto izmedju nekih zidica...i tek kada se sve zavrslo...kada smo sisli dole provalili smo da je to mesto osvetljeno reflektorom i da je 70%kalemegdana moglo da nas vidi...pa drugi put usred dana, napad strasti u kucici za strazare...a na 7,8 metara od nas prolazi ekskurzija klinaca kasnijih osnovaca...
 
Na parkinzima... I nekim zabacenim ulicicama... uglavnom u kolima... U WC-u ispred koga se setaju ljudi.... Na mestima tipicnim za nocno sexanje... Strazilovo, tvrdjava, nasip...

Tema je na prometnom mestu... krevet nije na prometnom mestu...
 
na pokretnim stepenicama vukovog spomenika podzemne, u praznom kaficu kada nikog nema, tj gotovo radno vreme, ali mi nekako ostali, porazbijamo nekoliko chasha flasha, sve prshti vamte namte haos..ali to nije prometno, mada nema veze..
groblje ima najvecu koncentraciju ljudi, samo shto su mrtvi, tishina..vetric pirka, neshto shushka iza groba, meni rastu rogovi i nokti, umnjaci, ocnjaci, pipkamo se dirkamo..njemu raste penis..brzinom od nekoliko km/h...ja ga kreshem sve brze, tj. sechem ga ne bi li se smanjio..ali nishta..od silne tezine, pao je, ja sa njim..dobila sam mecu od velikog stresa...mali je bio pun besa..ali skinuo je lone na licu mesta, znajuci da krv nije tako chesta i napio se..jelte crvene technosti..damn..shta beshe tema hehehe
 

Back
Top