PROBLEMI S MREZOM, HITNO POTREBNO RESENJE!

Bokaa14

Početnik
Poruka
21
Pozdrav,
Imam problem s mrežom. Naime, moj vajles radi dobro, dakle svi uredjaji se normalno povezuju, sve radi okej. Osim sajtova za filmove. Pojavi se ona klasična siva slika. Čekala sam, ali ništa, ovako je već godinu dana, a sada mi jedan takav sajt HITNO treba. Dakle, ni jedan sajt za filmove ne radi tako da ne mogu da ih gledam (osim yt). Zvala sam ljude koji otklanjaju kvarove, ali kažu da je to bezazlenost oko koje neće da se bahću. Ukoliko neko zna rešenje za ovo, molim vas, napišite mi :)
 
Nemaš ti problem sa mrežom nego programima i kodecima koji idu uz njih...
Adobe flash player,vlc kodek ili tako nešto slično neistalirano ili neispravno instalirano te ebe...
Koji pretraživač koristiš?
Sad je dockan,ali ako sutra ne rešiš instaliraj teamviewer ukljuci ga i pošalji mi na pp i ja ću ti to odraditi...
 
Pozdrav,
Imam problem s mrežom. Naime, moj vajles radi dobro, dakle svi uredjaji se normalno povezuju, sve radi okej. Osim sajtova za filmove. Pojavi se ona klasična siva slika. Čekala sam, ali ništa, ovako je već godinu dana, a sada mi jedan takav sajt HITNO treba. Dakle, ni jedan sajt za filmove ne radi tako da ne mogu da ih gledam (osim yt). Zvala sam ljude koji otklanjaju kvarove, ali kažu da je to bezazlenost oko koje neće da se bahću. Ukoliko neko zna rešenje za ovo, molim vas, napišite mi :)
Instaliraj neki video Codeck,Flash player i Javu.
 
Pozdrav,
Imam problem s mrežom. Naime, moj vajles radi dobro, dakle svi uredjaji se normalno povezuju, sve radi okej. Osim sajtova za filmove. Pojavi se ona klasična siva slika. Čekala sam, ali ništa, ovako je već godinu dana, a sada mi jedan takav sajt HITNO treba. Dakle, ni jedan sajt za filmove ne radi tako da ne mogu da ih gledam (osim yt). Zvala sam ljude koji otklanjaju kvarove, ali kažu da je to bezazlenost oko koje neće da se bahću. Ukoliko neko zna rešenje za ovo, molim vas, napišite mi :)

http://filehippo.com/download_klite_codec_pack/
 

Back
Top