Paralele Srbija - Rusija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.292
Ako se secate Srbiji zapad je uveo sankcije pre nego je bombardovao. Rusiji je isto zapad uveo sankcije koje polako sve vise povecava. Dakle ishod je isti jer ista je to filozofija. Zapad planira da napadne Rusiju to je definitivno. Kad ce to biti sve zavisi koliko brzo Rusija slabi i koja je to tacka slabosti Rusije za koju zapad ce da proceni da je trenutak da napadne.

Nece to skoro, sankcije ce biti iz godine u godinu sve jace. Verovatno nece to biti za vreme Trampa, mozda cak ni za vreme narednog predsednika posle Trampa ali ono sto ce svo vreme da figurise to da ce sankcije biti sve vece i vece.

Naravno za to vreme NATO ce se sve vise priblizavati Ruskim granicama. Naravno Tramp je samo bacanje prasine u oci Rusima. tramp je obicna marioneta. A prica tipa Rusija pomogla Trampu, Ruski hakeri rsturili glasacki sistem u Americi, Rusi drze i ucenjuju Trampa bla bla bla su samo price za domacu javnost da se jos vise raspiri mrznja prema Rusima.

Dolaskom Trampa na vlast nista ali nista se nece promeniti. Sve ostaje do sada i radice se sve i dalje jos gore i gore. Ne postoji covek na zapadu koji moze da bude jaci od satanista u senkama na vrhu zapada.

Sta ce biti sa Srbijom? Srbija je u rukama zapada u svakom pogledu. Odavno bi oni nas unistili totalno ali nas Isus Hrist stiti jer jos uvek po malim manastirima u Srbiji se vrsi pravo Pravoslavno Bogosluzenje. Satanisti masoni sa zapada ce i dalje da traze te manastire i da ih nalaze i da unistavaju te sluzbe ali naravno makar i u pecinama nikad se na tlu Srbije nece unistiti pravo Pravoslavno od iskona Bogosluzenje i zato ce Srpsko ime da ostane zauvek kao i nacija do kraja vremena. A kraj vremena nije daleko tu je pred vratima.
 
Zapad nece nepasti Rusiju.

Ali ce nahuskati susedne drzave da je napadnu.

Prvo je nahuskao Ukrajinu, neka se pripremi POLJSKA.

A Poljska nije maciji kazalj. Pogotovo kada je Zapas dobro naoruza. Mrznje prema Rusima i zelje za osvetom im ne nedostaje.

Vec su bili stigli do Moskve i to onda onda kada Rusija nije bila izmorena sankcijama.
 
Zapad nece nepasti Rusiju.

Ali ce nahuskati susedne drzave da je napadnu.

Prvo je nahuskao Ukrajinu, neka se pripremi POLJSKA.

A Poljska nije maciji kazalj. Pogotovo kada je Zapas dobro naoruza. Mrznje prema Rusima i zelje za osvetom im ne nedostaje.

Vec su bili stigli do Moskve i to onda onda kada Rusija nije bila izmorena sankcijama.

Samo da od žarke želje ne izgore :mrgreen:
 
Zapad nece nepasti Rusiju.

Ali ce nahuskati susedne drzave da je napadnu.

Prvo je nahuskao Ukrajinu, neka se pripremi POLJSKA.

A Poljska nije maciji kazalj. Pogotovo kada je Zapas dobro naoruza. Mrznje prema Rusima i zelje za osvetom im ne nedostaje.

Vec su bili stigli do Moskve i to onda onda kada Rusija nije bila izmorena sankcijama.

Ti si talenat da od 100 mogucih opcija ti izmislis 101 gluplju od svih navedenih, i ako treba da umres za nju.
 
Evo još jednog rusofoba :mrgreen:
Zasto bi ih voleo? Ne znam samo cemu tolika rusofilija kod nas. Razumem navijace, ali da narod nosi Putinove slike na mitinzima je smesno. Sta cemo sa skretanjem Juznog toka u Tursku bez problema? Posle obaranja ruskog aviona oni su se pomirili sa Turcima za sedam meseci. Naslovi kod nas su bili da ce izbiti stogodisnji rat i da ce Turska nestati. Placena je neka velika suma ruskoj vlasti 5 ili 10 milijardi i ugovori su obnovljeni u nekim saradnjama, a u nekim nisu ni prekinuti. Jedan od prekinutih saradnji uvoza iz Turske je bio limun.
 
Zasto bi ih voleo? Ne znam samo cemu tolika rusofilija kod nas. Razumem navijace, ali da narod nosi Putinove slike na mitinzima je smesno. Sta cemo sa skretanjem Juznog toka u Tursku bez problema? Posle obaranja ruskog aviona oni su se pomirili sa Turcima za sedam meseci. Naslovi kod nas su bili da ce izbiti stogodisnji rat i da ce Turska nestati. Placena je neka velika suma ruskoj vlasti 5 ili 10 milijardi i ugovori su obnovljeni u nekim saradnjama, a u nekim nisu ni prekinuti. Jedan od prekinutih saradnji uvoza iz Turske je bio limun.

Ja nisam taj što nosi slike :) Samo ne razumem čemu tolika odbojnost, ne ti konkretno, nego inače neki na forumu ovde.
 
Ja nisam taj što nosi slike :) Samo ne razumem čemu tolika odbojnost, ne ti konkretno, nego inače neki na forumu ovde.
Ne znam ni ja sto neki hejtuju, njihova stvar. Svako ima svoje misljenje. Nemam problem s tobom. Onako kako vidim tako pisem. Nema mrznje, fobije, hejta. Ja nisam pristalica Putina, ni rusofob. Samo ne vidim neke velike interesne znake ka Srbiji. Pozdravljam veto u Unesko, pomoc u poplavama, uporedjenje Krima i Kosova. Imaju jednu banku, jedan portal Sputnik, ima i CNN N1, Gasprom sponzorise Zvezdu, drze Bajatovica koji peljesi NIS, olako su prekinuli gradnju Juznog toka, cuvaju Miru Markovic, cuvali Karica.

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6040X уз помоћ Тапатока
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top