Pucnjava u Podgorici, teško ranjen poznati kik bokser !

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.401
Pucnjava u Podgorici, teško ranjen poznati kik bokser !

Je l se ovo nas poznati Karateka forumas malo zaneo prilikom izlaska u grad, te ga iznerviralo sekjuriti obezbedjenje KIKBOXERI ili sta?

A nesto ga nema ni ovde na forumu.

Procitah na drugom delu podforuma da nas forumas planira da se bavi kriminalom, lol.

Poznato je veoma ko je kivan i strah i trepet za sve boksere i kikboksere u Crnoj Gori. :zelenko::zelenko3:

http://www.blic.rs/vesti/hronika/pucnjava-u-podgorici-tesko-ranjen-poznati-kik-bokser/bl5nk9m


:zblesav:
 
Poslednja izmena:
Da, totalno je promašio podforum, ovo je za hroniku, tamo vape za ovakvim... Ima čovek godina, ne znam šta će mu više to da se dokazuje, takvi najčešće zarade metak pogotovo još što radi u obezbeđenju. Svako malo bude neki incident sa radnicima obezbeđenja, pogotovo kafića i klubova, setite se nedavno slučaja u Novom Sadu...
 
Da, totalno je promašio podforum, ovo je za hroniku, tamo vape za ovakvim... Ima čovek godina, ne znam šta će mu više to da se dokazuje, takvi najčešće zarade metak pogotovo još što radi u obezbeđenju. Svako malo bude neki incident sa radnicima obezbeđenja, pogotovo kafića i klubova, setite se nedavno slučaja u Novom Sadu...

A da li si cuo celu pricu? Zasto govoris nesto napamet? Otkud ti znas da je covek izazivao i qrcio se sto bi rekli....

Ja sam cuo pricu da covek nazalost mora da radi obezbedjenje, jer ima bolesno dete, i uopste tako se izdrzavaju..... Ne zivimo u Svajcarskoj pa mozes da biras posao, a mozes i da zivis od socijale i nista da ne radis, ako te mrzi da radis....

Imas danas budale, koje ce te upucati ili ubosti ako ga izbacis iz kluba, svi su danas psihoticno bolesni i besni, sujetni, i odmah ide ono "Sta bre on mene da izbaci sace bre on da vidi, ovo ono...".
 
...raditi kao bodigard je stvar profesije
radio sam to u CH...
Radio u najgore vrijeme sa Gostima
eminentnim pjevacima i Grupama iz Ex -Yu...
...godinama sa posjetom od hiljadu i vise gostiju...bili proglaseni u Sava centru za najbolju Diskoteku u Evropi...
Imao samo dva- tri extrem slucaja...mora se znati sta radi alkohol i druge -doping materije-
od ljudi...postovati i to,
da su kod tebe pili i skriveno usli u extrem stanja...
prvo,- postovati gosta,
drugo,- pokusati sve ...bas sve ...i to bez nadmenosti i drcnosti,
Ljudi cesto zaprijete
kako ce doci drugo vece i da cu ih zapamtiti...samo bih pristao i nikad se nije desilo da dodju
s nabojima koje su odnijeli...
Bodigard ne smije sebe isticati i kao dzeronimo pokraj sankova da 'dezura'
s majicama koje provociraju...na vratima mora sekjuriti zemlje gdje smo jer nase ljude kad nasi ljudi pretresaju
iritatno je...imao sam problema ali se mora sve iscrpsti pa tek onda...zadnje...
Bodigarad nije Izbacivac,- nego Redar...ili, kako sam ja u beogradu na FF...nekad govorio mojim Redarima
da hocu ubacivace a ne,-Izbacivace...
No,- ovo je Tema Budo i ostalih kompilacija ...POzdrav i Noc laka...
 

Back
Top