Ministar Lončar sa zemunskim klanom

Milos 13

Iskusan
Poruka
5.982
Na današnjoj konferenciji za štampu, lider Nove Srbije Velimir Ilić pokazao je slike iz Šilerove ulice, na kojima se vide sadašnji ministar zdravlja Zlatibor Lončar i tadašnji prvi čovek zemunskog klana Dušan Spasojević. On je rekao da su pojedinci tražili da preda te slike, a kada je to odbio, imao je nezgodu sa kolima, gde je namerno presečena jabučica.

zemunci-i-doktor.jpg


– Kada sam dobio slike iz policije bio sam šokiran. Ministar Lončar sa Dušanom Spasojevićem zagrljeni u Šilerovoj ulici. Na slikama je i čuveni doktor koji je pobegao u Kanadu, a koji je eliminisao neke svedoke. I on je u toj grupi sa Lončarom. Tu su kum, i Spasojević i Opačić – rekao je Ilić, navodeći da mu je žao što mu je obijen auto i, kako je rekao, ukradene Čankove i Šešeljeve slike, koji je tata Zemunskog klana, i koji je pobegao u Hag kako bi se sklonio.

– Ovo su slike iz arhive Službe i meni su dostavili slike u koverti. Ima još puno slika. Kako je moguće da u današnjoj vladi sedi ministar koji je u tom društvu bio aktivan – rekao je Ilić.

On je rekao da su mu tražili da preda slike, ali da je on to odbio, nakon čega j epokušano njegovo ubistvo presecanjem jabučice na kolima.

– Kola su i dalje u MUP-u. MUP daje saopštenje da se ja nisam odazvao. Ne znam kako su me zvali. Imam telefon i niko me nije zvao. Veštačenje je zakazano konačno za utorak. Mehaničari Škode su doneli zaključak da se pozove policija i da je jabučica presečena brusilicom. Radnici Škode kažu da je nemoguće da jabučica pukne ovako pravo – otkrio je Ilić, navodeći da nije parkirao na mestu za invalide i da ima svedoke.

On je rekao da je srećom jabučica pukla na semaforu, navodeći da je tada vozio sina, i da srećom izbegnuta tragedija jer je vozio auto-putem.

http://ozonpress.net/politika/ministar-loncar-sa-zemunskim-klanom-foto/
 
VELIMIR ILIĆ TVRDI: Ovo je fotografija na kojoj su zajedno Dušan Spasojević i Zlatibor Lončar!

dusan-spasojevic-zlatibor-loncar-foto-ozonpress-1485101157-1086661.jpg


Na današnjoj konferenciji za štampu, lider Nove Srbije Velimir Ilić pokazao je slike iz Šilerove ulice, na kojima se vide sadašnji ministar zdravlja Zlatibor Lončar i tadašnji prvi čovek zemunskog klana Dušan Spasojević.

On je rekao da su pojedinci tražili da preda te slike, a kada je to odbio, imao je nezgodu sa kolima, gde je namerno presečena jabučica.

"Kada sam dobio slike iz policije bio sam šokiran. Ministar Lončar sa Dušanom Spasojevićem zagrljeni u Šilerovoj ulici. Na slikama je i čuveni doktor koji je pobegao u Kanadu, a koji je eliminisao neke svedoke. I on je u toj grupi sa Lončarom. Tu su kum, i Spasojević i Opačić", rekao je Ilić, navodeći da mu je žao što mu je obijen auto i, kako je rekao, ukradene Čankove i Šešeljeve slike, koji je tata Zemunskog klana, i koji je pobegao u Hag kako bi se sklonio.

"Ovo su slike iz arhive Službe i meni su dostavili slike u koverti. Ima još puno slika. Kako je moguće da u današnjoj vladi sedi ministar koji je u tom društvu bio aktivan", rekao je Ilić.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...n-spasojevic-i-zlatibor-loncar-clanak-2646509

Izgleda da Velja ima jos slika. Seselj, Canak, Ceda, Loncar....pa ovo je prvorazredni skandal.
 
Poslednja izmena:
...iznositi nekakve dokaze i podatke vec izblijedjele i to poslije ikakvih mogucnosti za sprecavanje je ustvari pranje ruku iz istog...
...odakle izvori ako se nije sluzbenik ili ovakav ili onakav...bajate informacije su ustvari kontrainformacije...
...Seselj je bio gradonacelnik Zemuna pa i da je to 'njegov podmladak' kakve ima veze jer su se 'oteli'
kontroli...:lol:
 
VELIMIR ILIĆ TVRDI: Ovo je fotografija na kojoj su zajedno Dušan Spasojević i Zlatibor Lončar!

Na današnjoj konferenciji za štampu, lider Nove Srbije Velimir Ilić pokazao je slike iz Šilerove ulice, na kojima se vide sadašnji ministar zdravlja Zlatibor Lončar i tadašnji prvi čovek zemunskog klana Dušan Spasojević.

On je rekao da su pojedinci tražili da preda te slike, a kada je to odbio, imao je nezgodu sa kolima, gde je namerno presečena jabučica.
************************************
"Ovo su slike iz arhive Službe i meni su dostavili slike u koverti. Ima još puno slika. Kako je moguće da u današnjoj vladi sedi ministar koji je u tom društvu bio aktivan", rekao je Ilić.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...n-spasojevic-i-zlatibor-loncar-clanak-2646509

Izgleda da Velja ima jos slika.

ЗАШТО је чачанска ЈАЈАРА чекала 16 година да покаже те сличице?

Или је чачанска остављена млада, тим сличицама рекетирала свих протеклих година
дружину од којих није ништа бољи???

Зар ЧАЧАНСКА ЈАЈАРА није био КУРИР ЦИА-е и уносио из Мађарске крваве доларе
за антидржавне послове уперене против Србије??

ЧАЧАНСКО ПИЈАНО ГОВЕДО!!!

409516_18-12.jpg
 
ЗАШТО је чачанска ЈАЈАРА чекала 16 година да покаже те сличице?

Или је чачанска остављена млада, тим сличицама рекетирала свих протеклих година
дружину од којих није ништа бољи???

Зар ЧАЧАНСКА ЈАЈАРА није био КУРИР ЦИА-е и уносио из Мађарске крваве доларе
за антидржавне послове уперене против Србије??

ЧАЧАНСКО ПИЈАНО ГОВЕДО!!!

409516_18-12.jpg

Ocigledo ih je reketirao, zato je uvek uz vlast. Izlgeda da ima dosta materijala.
 
A ovaj što je zapalio u Kanadu je prvi prozvan "doktor smrt ", on je bio djindjuvin "radnik", smećar, djubretar, uklanjac nepodobnih koje je tamo trebalo dokrajciti.
, kako se kome dopada pa kad su mu gazdu koknuli odmah je prebegao.

Al zato je ovaj drugi uznapredovao, vidimo sad svi, a čaršija odavno brujala o tome.
 
A ovaj što je zapalio u Kanadu je prvi prozvan "doktor smrt ", on je bio djindjuvin "radnik", smećar, djubretar, uklanjac nepodobnih koje je tamo trebalo dokrajciti.
, kako se kome dopada pa kad su mu gazdu koknuli odmah je prebegao.

Al zato je ovaj drugi uznapredovao, vidimo sad svi, a čaršija odavno brujala o tome.

Како се зове"канађанин"?
 
VELIMIR ILIĆ TVRDI: Ovo je fotografija na kojoj su zajedno Dušan Spasojević i Zlatibor Lončar!

Pogledajte prilog 424338

Na današnjoj konferenciji za štampu, lider Nove Srbije Velimir Ilić pokazao je slike iz Šilerove ulice, na kojima se vide sadašnji ministar zdravlja Zlatibor Lončar i tadašnji prvi čovek zemunskog klana Dušan Spasojević.

On je rekao da su pojedinci tražili da preda te slike, a kada je to odbio, imao je nezgodu sa kolima, gde je namerno presečena jabučica.

"Kada sam dobio slike iz policije bio sam šokiran. Ministar Lončar sa Dušanom Spasojevićem zagrljeni u Šilerovoj ulici. Na slikama je i čuveni doktor koji je pobegao u Kanadu, a koji je eliminisao neke svedoke. I on je u toj grupi sa Lončarom. Tu su kum, i Spasojević i Opačić", rekao je Ilić, navodeći da mu je žao što mu je obijen auto i, kako je rekao, ukradene Čankove i Šešeljeve slike, koji je tata Zemunskog klana, i koji je pobegao u Hag kako bi se sklonio.

"Ovo su slike iz arhive Službe i meni su dostavili slike u koverti. Ima još puno slika. Kako je moguće da u današnjoj vladi sedi ministar koji je u tom društvu bio aktivan", rekao je Ilić.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...n-spasojevic-i-zlatibor-loncar-clanak-2646509

Izgleda da Velja ima jos slika. Seselj, Canak, Ceda, Loncar....pa ovo je prvorazredni skandal.

Хехехе..... зар је неко ИКАД ПОМИСЛИО ДА СЕ БИЛО ШТА ДРУГАЧИЈЕ ДОГАЂАЛО ОД ОВОГА ШТО ДОКУМЕНТУЈЕ ВЕЉА...
 

Back
Top