SNS u akciji ciscenja snega,bilbordima

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
90.636
post-26791-14850250834614.jpeg


Srpska napredna stranka počela je akciju "Pomozimo komšiji" u kojoj će stranački aktivisti širom Srbije pomagati u čišćenju snega ispred institucija, domova zdravlja, škola, bolnica.

U saopštenju SNS je navela da će lokalni odbori biti na raspolaganju starijim i bolesnim sugrađanima ukoliko treba da se očisti sneg ispred njihovih kuća ili da se odvezu do doma zdravlja ili apoteke.

"Cilj naše akcije jeste da se probudi solidarnost i osnaži briga za stare i bolesne, koji nisu u stanju da se sami brinu o sebi, posebno tokom vremenskih nepogoda", piše u saopštenju.

SNS je pozvala sve građane, bez obzira na političku pripadnost, da se pridruže akciji i pomognu svojim komšijama.

http://rs.n1info.com/a222123/Vesti/Vesti/Aktivisti-SNS-u-akciji-ciscenja-snega.html
 
Nivo svesti i intelegencije prosecnog korisnika krstarice je da poveruje da u srbiji ima ljudi koji bi cistili sneg i nosili transparent,
a da to ne izadje u svim novinama.
Neko nosi transparent za lokalne prolaznike koji ne znaju ciji su aktivisti oni koji ciste sneg?

Bikeru, lazovcino. Ne mogu da zamislim glupost ovih koji nose bilborde, ideja blacenja drugih, potcenjivanja onih koji o tome raspravljaju i
tolike nesposobnosti da smislis nesto kako bi dokazao da si bolji od losih, a ne gori od tih istih, lazima i podmetanjima.

To je slika onih koji se bave politikom u srbiji, a nisu sposobni da smisle sebi posao.

- - - - - - - - - -

Meni ovo nadrealno. Sigurno se ovo dogodilo, nije neka sprdnja?

Da ovo je cista istina, nesposobni nose transparente.

- - - - - - - - - -

Mala je ovo zemlja koliko su napredni psihicki bolesni

Aj sad smisli da neko to nosi samo da se slika? Kako onda izgleda bolest?
 
Meni je ovo sasvim realno. Naš narod je teško oboleo, a SNS bagra to koristi.

Za takvo intelegentne i kace ovakve gluposti, normalnim ljudima neshvatljive.

Prosecan pljuvac nesposoban da smisli ista normalno.

- - - - - - - - - -

Za najgluplje srbe je izmisljen 5 oktobar, dana kada je vlast ustala protiv drzave.

Takodje je i bombardovanje andjeosko, kao i sve sto rade dokazani kriminalci,

koje nema ko da zatvori.
 
post-26791-14850250834614.jpeg


Srpska napredna stranka počela je akciju "Pomozimo komšiji" u kojoj će stranački aktivisti širom Srbije pomagati u čišćenju snega ispred institucija, domova zdravlja, škola, bolnica.

U saopštenju SNS je navela da će lokalni odbori biti na raspolaganju starijim i bolesnim sugrađanima ukoliko treba da se očisti sneg ispred njihovih kuća ili da se odvezu do doma zdravlja ili apoteke.

"Cilj naše akcije jeste da se probudi solidarnost i osnaži briga za stare i bolesne, koji nisu u stanju da se sami brinu o sebi, posebno tokom vremenskih nepogoda", piše u saopštenju.

SNS je pozvala sve građane, bez obzira na političku pripadnost, da se pridruže akciji i pomognu svojim komšijama.

http://rs.n1info.com/a222123/Vesti/Vesti/Aktivisti-SNS-u-akciji-ciscenja-snega.html

suza mi je kanula dok sam gledao ove fotografije

"Cilj naše akcije je da se maksimalno izreklamiramo čisteći sneg dok nosimo reklame SNS na leđima kao budale", piše u podsvesti botova koji su pristali na ovu akciju.

Budaletine sendvicarske

Mogao im je natovariti jos nesto na ledja,malo je ovo,a ovi pametni pa pristali,mislim na bilborde,za ciscenje snega svaka cast.

SNS seljacka posla.

Meni ovo nadrealno. Sigurno se ovo dogodilo, nije neka sprdnja?

Slika je iz Kraljeva, tako mi je receno.

Ako u obzir uzmeš IQ prosečnog glasača SNS-a, ne bih rekao.

Mala je ovo zemlja koliko su napredni psihicki bolesni

Za takvo intelegentne i kace ovakve gluposti, normalnim ljudima neshvatljive.

Prosecan pljuvac nesposoban da smisli ista normalno.
budale jedne - fotošop
 
Srpska napredna stranka počela je akciju "Pomozimo komšiji" u kojoj će stranački aktivisti širom Srbije pomagati u čišćenju snega ispred institucija, domova zdravlja, škola, bolnica.
*******************************
SNS je pozvala sve građane, bez obzira na političku pripadnost, da se pridruže akciji i pomognu svojim komšijama.

http://rs.n1info.com/a222123/Vesti/Vesti/Aktivisti-SNS-u-akciji-ciscenja-snega.html

А, зашто ти и бициклисти са ЦИА телевизије не узмете мало лопате у руке?
Стварно, могао би и ти, уместо интернет мастурбирања 24/7... z:lol:
 

Back
Top