World of Warcraft

Koliko sam upoznat placas samo jednu pretplatu. Cak i sa Legion-om i svim expanzijama placas samo 10-15e mesecno kolko je vec tacno. Pretplata je fiksna, tvoj izbor je da li ces ukljuciti u tu pretplatu po istoj ceni, tj kupiti neku ekspanziju.
 
Besplatni piratski serveri nisu ni za prismrditi originalu.Plus sto ih moze Blizzard ugasiti kako mu se cefne kao sto je ugasio Nostalrius cim je poceo da dobija na popularnosti.

Istina ali je trenutno najbolja alternativa. Igrao sam licno na tom serveru, dobro je urađen, nema uposte puno bug-ova i to sto ima je zanemarljivo. Decko hoce da igra kataklizmu, na oficijalnom serveru neces moci da je igras osim ako ne pronađes neki gulid koji twinkuje na 85 nivou. Bilo kako bilo, Blizzard moze da ih ugasi kako hoce ali ih trenutno nije briga. Ugasio je nostalrius koji je sada postao Elysium. I evo niko ga ne dira. Ne generalizuj piratske servere, nisu svi isti. Imas ih jako dobrih NPR (elysium za vanillu, warmane medivh i outland za tbc. Za wotlk je po meni najbolji Dalaran)
 

Back
Top