o tabletama za mrsavljenje da razjasnim i mrsavljenju

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Video sam odve vise puta temu o tome moze li se smrsati od tableta. Pa onda da razjasnimo neke istine i zablude. Istina je da moze samo kako. Da bi smo sve to shvatili prvo treba da shvatimo kakve sve tablete za mrsavljenje postoje. Pa zato imamo: blokatore masti, blokatore ugljenih hidrata i termogenetike. I jos neke koje su u principu sarena laza. Mnogi ljudi nasednu na kupovinu tableta prekotelevizije a posebno na pricu "sedite ispred televizora i zderite cips, pita vas omiljeni sok i prezderavajte se picom....dok kilogrami idu dole" Na zalost moracu da vas razocaram. Kao prvo nema carobne formule. A kao drugo blokatori masti i ugljenih hidrata su ograniceni koliko masti u UH mogu da blokiraju a to je od recimo 20-30 grama. Znaci na celu picu i flasu kokakole tesko da ce da deluju. Verovatno pretpostavljate da cu sada da vam kazem da tablete pomazu ali samo kao pomocno sredstvo a ne kao glevno. U osnovi je vezbanje, trcanje, rad i pravilna ishrana, gde je potrebno da pronadjete dijetu koja vama najvise prija. U toku vezbanje mozete uzeti neki termogenetik (poznatijih kao fat burneri) da bi ste podigli metabolizam, i trosili vise kalorija i spalili vise masnoce. Uzimanje FAT BURNERA bez vezbanja nema nikakav efekat.

Puno pozdrava i nadam se da sam odgonetnuo neke zablude.
 
Pre nekoliko godina su se pojavile KOKOSAI KAPSULE za mrsavljenje. Na reklami je bila vitka devojka koja je rekla ``Jedem sve a mrsavim`` - tako nesto. Posle toga sam cula pricu da je jedna zena koristila to i jedno vece je razmutila pilulu u casi vode. Posto je zaboravila da popije isto vece htela je ujutru ali U CASI NA DNU JE PLIVALA GLISTA. Kokosai kapsule su u sebi sadrzavale jaja gliste koje se razviju u vasem zeldcu a poslednja kapsula ubija gliste. Tako da zaista jedete sve a mrsavite. Posle ovog incidenta proizvod je povucen sa trzista.
Drage moje smanjite ishranu ako zelite da smrsate ili se javite nutricionisti da vam prepise dijetu koja odgovara vasem organizmu.
I ZA KRAJ JEDNA ISTINA U LOGORU NIJE BILO DEBELIH
 
danamok:
Pre nekoliko godina su se pojavile KOKOSAI KAPSULE za mrsavljenje. Na reklami je bila vitka devojka koja je rekla ``Jedem sve a mrsavim`` - tako nesto. Posle toga sam cula pricu da je jedna zena koristila to i jedno vece je razmutila pilulu u casi vode. Posto je zaboravila da popije isto vece htela je ujutru ali U CASI NA DNU JE PLIVALA GLISTA. Kokosai kapsule su u sebi sadrzavale jaja gliste koje se razviju u vasem zeldcu a poslednja kapsula ubija gliste. Tako da zaista jedete sve a mrsavite. Posle ovog incidenta proizvod je povucen sa trzista.
Drage moje smanjite ishranu ako zelite da smrsate ili se javite nutricionisti da vam prepise dijetu koja odgovara vasem organizmu.
I ZA KRAJ JEDNA ISTINA U LOGORU NIJE BILO DEBELIH
Kakve su to tablete sa glistama grom ih spržio? U čemu su pakovane? Ako je klasična tabla film tableta otkud onda neko zna kada tu zadnju koja pobije gliste da uzme? Šta ako uzme prvu tu "zadnju" pa se gliste nakote?
Mislim da je to šuplja priča. Kakva je to instant glista koja se razvije iz tablete?

Što se tiče uzimanja tableta nikada to ne bih uzimala. Sve tablete na bazi bilja i čajevi za mršavljenje su sačinjeni na bazi trave Sene. A trava sena potpomaže peristaltici crijeva, što je dobro u slučajevima kod opstipacije (zatvora).
Ko ima redovno pražnjenje crijeva to može da prouzrokuje dugotrajne prolive i gubitak tečnosti.
Dvije koleginice sa posla su se često susretale u wc-u i konačno jedna drugoj priznale da uzimaju Božen tablete. Imale su stalne prolive i osjećale iscrpljenost.
Pitala sam ih da li hoće da budu vitke kao gospođa Božen? Ona debela krava? Da išta valjaju ona bi bila top model.
Jedan kolega mi je pričao kako je njegov drug zgrnuo pare na travi koja je navodno poboljšavala potenciju. To je bio običan čaj, a nosio je zvučno ime - ŽIŠKA ZA MIŠKA.
 
Ma niko ne porice da stavljaju svasta, ali bas gliste?!
Mada, u principu, ko je glup da uzima svakakve neproverene cajeve, kapsule i slicno, ne zasluzuje moje saosecanje sto pije gliste(bez uvrede).
Postoje biljni preparati koji se razvijaju na raznim medicinskim univerzitetima i institutima i koji ubrzavaju metabolizam i mogu da pomognu nekome da uz umereniju ishranu sredi svoj problem sa kilogramima, naravno ako ne govorimo o visku od 10, 20 ili vise kilograma i ako se ne zamajavamo smesnim ciframa o 3 kilograma za 3 dana i slicno. Kao sto znamo da je na primer caj od nane dobar za umirenje ili od zalfije za bol u grlu, tako postoje i ljudi koji se profesionalno bave time i koji znaju sta da "smuckaju" da bi ubrzali metabolizam.
 
joj,zene i kilogrami..
Toliko postoji tih krs proizvoda,i verujem da ljudski ocaj moze da dovede do toga radimo sve i svasta ne bi li postigli nekakav cilj-npr. da izgledamo kao NAOMI...AH,PUSTE ZELJE..
Ali reci cu i ovo-posle jedne operacije naglo sam smrsala i naravno,tokom oporavka se nagojila kao krava.Znate onaj osecaj kada pantalone stezu,tesko je zavezati sopstvene pertle i kada ste sami sebi teski.
Iz nekih visih krugova nacujem za neke biljne kapsule,posteno ih i platim,a ne po principu- samo 999 din i to sam pila mesec dana i izgubila 10 kilograma.Bilo bi i vise,ali ja nisam imala nikakve aktivnosti jer sam totalni anti-sportski tip.Ne kazem,kada sam ponovo pocela da jedem slatkise,2-3 kilograma su mi se vratila ali to je bilo to.Od tada imam ustaljenu kilazu.
 
PENTESILEJA:
joj,zene i kilogrami..
Toliko postoji tih krs proizvoda,i verujem da ljudski ocaj moze da dovede do toga radimo sve i svasta ne bi li postigli nekakav cilj-npr. da izgledamo kao NAOMI...AH,PUSTE ZELJE..
Ali reci cu i ovo-posle jedne operacije naglo sam smrsala i naravno,tokom oporavka se nagojila kao krava.Znate onaj osecaj kada pantalone stezu,tesko je zavezati sopstvene pertle i kada ste sami sebi teski.
Iz nekih visih krugova nacujem za neke biljne kapsule,posteno ih i platim,a ne po principu- samo 999 din i to sam pila mesec dana i izgubila 10 kilograma.Bilo bi i vise,ali ja nisam imala nikakve aktivnosti jer sam totalni anti-sportski tip.Ne kazem,kada sam ponovo pocela da jedem slatkise,2-3 kilograma su mi se vratila ali to je bilo to.Od tada imam ustaljenu kilazu.
haha mislis da pocrnimo od muke? :lol:
 
AcaBg82:
Video sam odve vise puta temu o tome moze li se smrsati od tableta. Pa onda da razjasnimo neke istine i zablude. Istina je da moze samo kako. Da bi smo sve to shvatili prvo treba da shvatimo kakve sve tablete za mrsavljenje postoje. Pa zato imamo: blokatore masti, blokatore ugljenih hidrata i termogenetike. I jos neke koje su u principu sarena laza. Mnogi ljudi nasednu na kupovinu tableta prekotelevizije a posebno na pricu "sedite ispred televizora i zderite cips, pita vas omiljeni sok i prezderavajte se picom....dok kilogrami idu dole" Na zalost moracu da vas razocaram. Kao prvo nema carobne formule. A kao drugo blokatori masti i ugljenih hidrata su ograniceni koliko masti u UH mogu da blokiraju a to je od recimo 20-30 grama. Znaci na celu picu i flasu kokakole tesko da ce da deluju. Verovatno pretpostavljate da cu sada da vam kazem da tablete pomazu ali samo kao pomocno sredstvo a ne kao glevno. U osnovi je vezbanje, trcanje, rad i pravilna ishrana, gde je potrebno da pronadjete dijetu koja vama najvise prija. U toku vezbanje mozete uzeti neki termogenetik (poznatijih kao fat burneri) da bi ste podigli metabolizam, i trosili vise kalorija i spalili vise masnoce. Uzimanje FAT BURNERA bez vezbanja nema nikakav efekat.

Puno pozdrava i nadam se da sam odgonetnuo neke zablude.

pa pravilna ishrana je ono shto meni prija!!! a ne ono sto mi oni kazu !!!! ok dok sam normalna.

termogenetuik, el to ekstazi..tu se neshto dize metabolizam
e znaci ono u magazinupolitikinom ili slichno sto ima. to su lazi
one glumice shto su smrsale tj ima jedna
kao bnila debela i dobila preparat i sad je ko nova, jede chvarke slaninu i torte odjednom i nishta
 
Uh,a ja mislila da samo ja muku mucim.Evo ja sam upravo NADJI poslala na pp JAKO OPSIRNU poruku o svemu tome i eto mogla bi ona da je samo prosledi zainteresovanima,da je ne kucam ponovo,pa ako i posle toga ima nekih pitanja posaljite mi ih na pp.
Meni je stvarno pomoglo.Naravno postoje neka pravila koja moras da ispostujes,ali kada krenu kilogrami da nestaju dobijes DEBELU motivaciju..he,he..
U stvari,ono sto je najbolje kod svega toga je sto sa njima uspes da prelomis u tim dijetama-pomognu ti u onoj najgoroj fazi kada se svega pridrzavas a kilogrami ne mrdaju,ali kao sto rekoh,kada vaga krene nizbrdo videcete kako sve postaje MNOGO lakse..
Ne znam sta bi bilo da sam jos i malo vezbala i pila vise vode,kao sto uz njih preporucuju..
 

Back
Top