Idea bezobrazni dostavljaci

urko

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.059
znaci' radi se a nema sumnje o istoj bagri za obe firme

sljamovi koji se izivljavaju kako na vama tako i na vasoj robi

evo primers

pitaju te sto proveravas robu. stoje ti nad glavom

donose ispreturanu robu ili probusenu kafu. ubrzavaju te i klibere se

najgori smrdljivi olos

da li ste i vi imali slicne probleme ?
 
Da. Tuzno je kad te zdravlje napusti. Pa pacovi naplacuju tvoju nesrecu. Potrcko ili dostavljaci. A i po bolnicama te kradu. Kad se budem iskezio trazicu da moj grob miniraju i dati info da sam u zemlji sa puno zlata.
 
licno u prodavnici imam problem da izaberem kvalitetno kakav skart prodaju,paradajz,kineska jabuka,banane,krompir,sve redom voce i povrce je uzas,ja se iznrviram kad neko od ukucana ne zna da izabere,kao nema bolje,pa ima u drugoj radnji ili na pijaci,al ne kod cigana redom
 
naručivala sam par puta preko maxionline i nisam imala nikakvih problema...dostavljači su bili pristojni i mirno smo proverili svu donetu robu....a bilo je baš mnogo, jer sam zbog slave kupovala.
čak su me zvali iz maxija pre dostave da provere da li želim neki proizvod koji je zamena onom koji sam naručila (jer ga nisu imali u magacinu).
dakle, pozitivno iskustvo :)

p.s zašto naručivati onlajn? jednostavno, muka mi je da vučem i teglim kad imam mnogo toga na spisku :aha:
 
naručivala sam par puta preko maxionline i nisam imala nikakvih problema...dostavljači su bili pristojni i mirno smo proverili svu donetu robu....a bilo je baš mnogo, jer sam zbog slave kupovala.
čak su me zvali iz maxija pre dostave da provere da li želim neki proizvod koji je zamena onom koji sam naručila (jer ga nisu imali u magacinu).
dakle, pozitivno iskustvo :)

p.s zašto naručivati onlajn? jednostavno, muka mi je da vučem i teglim kad imam mnogo toga na spisku :aha:

Ok je i praktično verovatno, ali...volim da pogledam izbor proizvoda i uporedim uživo,ako je voće ili povrće da izaberem,meso i suhomesnato obavezno...ja samo na izboru vina ubijem lagano pola sata :)...

Nije to to...
 
ondaK si omanula temu . . .

bolje ti pregrizi nešto da se smiriš :aha: lepo si pitao na početku:

da li ste i vi imali slicne probleme ?

i kuturno odgovaram da nisam imala takve probleme. da pljujem po nekome da bih ugodila postavljaču teme - ne pada mi na pamet.

Ok je i praktično verovatno, ali...volim da pogledam izbor proizvoda i uporedim uživo,ako je voće ili povrće da izaberem,meso i suhomesnato obavezno...ja samo na izboru vina ubijem lagano pola sata :)...

Nije to to...

zavisi šta hoćeš od konkretne kupovine, fortes...ako hoćeš da vučeš 40ak kilograma, koliko iznosi moja kupovina za slavu, onda je ok...missim, mahom kupujem ''uživo'' (zato dobro poznajem asortiman onlajn radnji)... ali ako je baš velika nabavka - ne mlatim se uživo. donesu mi :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nisam naručivao iz prodavnice, ali svako ko prodaje online je dužan da blagovremeno obavesti kupca o promeni cene i mogućnosti zameni proizvoda/artikla. Uvek.

Takođe, za ovakve stvari potrebno je imati i detaljan izveštaj narudžbine, te i broj narudžbenice na osnovu kog se može utvrditi cena pošiljke.

Lično ne verujem da neko ne bi zvao da blagovremeno obavesti o promeni, zakonom su dužni.

Ali, moguće je da bude i nepristojnih ljudi. Imao sam par kurira koji su pokušavali da što pre zbrzaju kako ne bih proverio dostavljenu robu adekvatno.
 
Ništa bolji i ništa gori od ostalih trgovaca.
Na sve načine nastoje da podvale i uvećaju profit !
Ništa novo...
Najveći bogatuni u istoriji upravo su trgovci !


- - - - - - - - - -

već si postavljao temu na kojoj kukaš na onlajn kupovinu kod njih....

https://forum.krstarica.com/showthread.php/777811-Idea-i-Maxi-bezobrazni-dostavljaci

ne znam zašto jednostavno ne prestaneš da koristiš tu uslugu :aha:
Dobra ti je memorija pamćenja ! :hahaha:

Šta, more, dobra ?
Savršena !
 
evo pitanja drugari moji

u subotu sam online naručio robu po jednoj ceni

a oni mi donese u nedelju po skupljoj ceni

dakle promenili cene preko noći i htele da mi naplate

po većoj ceni koja se ne poklapa sa cenom koju sam naručio

da li su Idea online lopurde ?


Jel može ovako?
Sledeći put fotkaj ekran kad naručuješ a onda fotkaj račun

MAXI ZAPOŠLJAVA SPECIFIČNU POPULACIJU ZBOG KOJE MI SE NE IDE U KUPOVINU
jel sam lepo rekao?
da, jesam - specifičnu, sve samo ne vaspitanu ni urbanu

šta ćemo sad?
MAXI seljana živa, samo im trubači fale...

- - - - - - - - - -

Док је оваца биће и шишања!

ko ima para taj troši, ko nema taj se raduje kad se neko zajebe

- - - - - - - - - -

već si postavljao temu na kojoj kukaš na onlajn kupovinu kod njih....

https://forum.krstarica.com/showthread.php/777811-Idea-i-Maxi-bezobrazni-dostavljaci

ne znam zašto jednostavno ne prestaneš da koristiš tu uslugu :aha:

menidjerka iz MAXI-ja?

ej, SELJANA TEŠKA...

- - - - - - - - - -


živela liberalna robotizacija zaposlenih, izbor najsmrdljivijih kadrova, zakidanje na platama na ime kradja a kompanija nastala na banditizmu...
Živeli voajeri koji analiziraju kamere po prodavnicama i trafikama...
to ako ih ne spasi pokvarene pameti - neće ništa

kakve inovacije od petog desetog devedesdevete

- - - - - - - - - -

Kao što znamo, ono što HERCEGOVAC Vuk Drašković nije umeo ipak je obavio BOSANAC Zoran Djindjić

Pre njihovih scenskih nastupa po ulici, sećaju se stariji Beogradjani, nije bilo potrebe stavljati armaturu na izloge od radnje.

DOŠLI LOPOVI PA STAVLJAJU KAMERE DA ONI NE BUDU META PO NABAVLJENOM POČETNOM KAPITALU
 
neverovatno, ovog puta nisu samo lopine nego i batinaši mafijaši

poslaše mi dva visoka manijaka,

bili su sve ali ne dostavljači što se tiče pristojnosti

kad sam hteo da pregledam / košaricu :hahaha: /

počeše sa provokacijama što diram proizvode

naravno nešto što plaćaš valja i videti

žešće su me zapišali

da, ipak pregledah i uredno platih

i ondak se sruči bes u meni , poželih što ih nisam eliminisao niz stepenice

i dotuko mojom bezbol palicom

eto, preostaje mi samo da zaboravim
 

Back
Top