Problem sa otvaranjem browsera

Nije do AV-a. Pise mi page is not working. Npr ovaj forum radi na oba, neki drugi nece na Hromu, ali ponekad radi na Mozili. Da uradim da probam:
https://support.opendns.com/hc/en-us/articles/228007207-Windows-10-Configuration-Instructions

Jel necu da poremetim internet, pa da mi ne radi ako to cackam kao na slici?
Idi u oba browsera i udji u setings,pa u extenzije i vidi da li imas nesto sto ti je nepoznato,ako ima ili obrisi ili disabluj,ako imaju obe komande uradi i jedno i drugo.zatvori browsere i pokreni ponovo.Normalno uradiovo prvo na jednom pa na drugom.Pa da vidimo kakose ponasa.Skini i instaliraj CCliener i sa njim ocisti masinu,ako ne uspe ovo sa ekstenzijama.
 
Sa Ccleanor-om sam isto ocistio komp i dalje nece. Samo pise ovo sa slike.

15978337_10206332416587806_884795479_n.jpg
 
Neka stetocina se navukla? Sta kaze AV?
AV kaze da je cist.
Pokusao sam i nece. Isto stanje.
Hvala vam na pomoci. :) Odustajem od ovog. Moguce da je do sajta. Ostalo radi.
Nemam nikakav AV.
Poruka primljena, samo je malo nejasna. :lol:

- - - - - - - - - -

Skinucu program, hvala. :) nije problem sto taj jedan forum nece, nego jos neki drugi sajtovi. Neki rade iz prve, a neki iz vise puta reloadovanja, a neki nece uopste.
Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6040X уз помоћ Тапатока
Stetocina, zasigurno!
 
Adwcleaner je ocigledno resio stvar. Ovo je skenirao i ocistio. Sad radi ono sto nije. Nadam se da nece vise praviti problem. Vidim da mi je izbrisao neki vnlgp koji mi se pojavljivao kad upalim komp. Crni prozor je iskakao kao kad se ide na comand prompt. Da li je do njega ili ne, ne znam. Hvala na pomoci svima. Pozdrav! :)


16216183_10206406307875042_712898651_n.jpg
16325990_10206406304914968_245962351_o.jpg
 
Adwcleaner je ocigledno resio stvar. Ovo je skenirao i ocistio. Sad radi ono sto nije. Nadam se da nece vise praviti problem. Vidim da mi je izbrisao neki vnlgp koji mi se pojavljivao kad upalim komp. Crni prozor je iskakao kao kad se ide na comand prompt. Da li je do njega ili ne, ne znam. Hvala na pomoci svima. Pozdrav! :)


Pogledajte prilog 424575 Pogledajte prilog 424576
Drago mi je da je uspelo.
 

Back
Top