Gde je granica?

misko85

Zainteresovan član
Poruka
377
Jel video mozda neko isto sto i ja?
Taman kad sam mislio da me nista vise ne moze iznenaditi od Pinka vidim onu Isidoru Bjelicu kako igra sa kobasicama u rukama(jos trazi alpsku), neke hostese masu sa virslama, slaninom...
Kapiram ja da je to njihovoj ciljnoj grupi zanimljivo i da je verovatno gledano ali se ipak pitam da li postoje bar neke granice?
Ako ih vec nemaju trebali su jos da se polivaju mlekom ili nesto slicno, da se skinu u donji ves,
da se pobiju pa eto jos vece zabave za siroke narodne mase-garant bi oborili rekorde gledanosti.
Ma nije meni ni ta Isidora toliko odvratna, iako nisam njen fan znam da je pametnija od svih njih i da im se smeje u facu samo oni ne kapiraju...
Ma ono je zaista dno dna!!!
Jel video jos neko isto to i jel zna o cemu je rec,jel neka sala u pitanju? Ja sam prebacio pred kraj.
 
linabg:
jel to kod nje u emisiji bilo.. nisam gledal, bas me zanima
Nije kod nje, bilo je u nekoj emisiji na Pinku, jos su bili gost Nenad Canak, Tijana Dapcevic i neke pevacice.
Ja nesto debilnije nisam video na domacim televizijama...
Bilo me je sramota sebe samoga sto tako nesto postoji i sto je verovatno gledano.
 
jesam......nazalost....sestra me zvala (a bas sam lepo zaspala :x :-( ) da vidim.....Nisam mogla da verujem ocima....Ako su intelektualci (u koje ubrajam i doticnu damu) poceli da nam skakucu sa kobasicama u rukama i na taj nacin zaradjuju novac(jer I.B. upravo tako zaradjuje novac), stvarno se zabrinem za buducnost ove, vec dovoljno proste i jadne zemlje......Ma nemam reci....Ozbiljno razmisljam da definitivno prestanem da gledam TV...
 
Pink i kobasice, tipicno.

Pa nije ni cudo da se zeza tako kad na pinku svakih pet minuta citaju one nakaradne reklame za kojekakve sklj proizvode,
gledaste li ikad slucajno 5 minuta granda?
Mozda veli zena ajde malo da ih blamiram pa da se reklamiram
i ja....
 
Ako je neko gledao utisak nedelje ta emisija je bila jedan od predloga samo sto izgleda to sa kobajama i nije bila najgluplja stvar koja se tu mogla videti.Jedina normalnija emisija koju bi ja tu i tamo mogao pogledati na Pinku je Piramida, a sta oni urade?
Pozovu onu Karleusu u emisiju!!!
Znam da se to od njih moglo moglo i ocekivati ali stvarno su preterali i upropastili jedinu iole normalnu emisiju.
 

Back
Top