Australian Open - Prvi od četiri najveća turnira u godini

"ŠAPUTANJE NA MREŽI: Otkriveno šta je Medvedev rekao Đokoviću zbog čega se Novak slatko smejao (VIDEO)
TENIS 21.01.2019. 16:43h
Novak Đoković je pobedio Rusa Danila Medvedeva 6:4, 6:7 (5:7), 6:2, 6:3 u osmini finala Australijan opena.

Vodila se velika borba, dok Nole nije "slomio" nezgodnog rivala u trećem setu.



Na kraju je prvi reket sveta zasluženo slavio plasman u četvrtfinale, u kome ga čeka Japanac Kei Nišikori.



Po završetku današnjeg meča, dok su se pozdravljali na mreži, Medvedev je nešto šapnuo Đokoviću, posle čega se Srbin slatko nasmejao.



Otkriveno je šta je Rus rekao Novaku:



"Da li sam te bar oznojio večeras?".

https://twitter.com/AustralianOpen/...kovicu-zbog-cega-se-novak-slatko-smejao-video

https://www.kurir.rs/sport/tenis/31...kovicu-zbog-cega-se-novak-slatko-smejao-video
 
Serena vodila protiv Karoline Pliškove 5:1 u trećem setu, imala meč 4 lopte. Onda do kraja Karolina osvojila 6 gemova i pobjedila. :p

ја уплатила уживо на серену кад је губила 3:2 са брејком у другом сету, била квота 4,75
она окрене и добије 6:4, и крене са тих 5:1 у другом, ја реко' лагано...
нисам могла да верујем шта сам гледала после.
 
DmxKjv4WwAAZT47.jpg
 
Po prikazanom do polufinala Nadal je za mene pružio najbolju igru. Ali jutros je Novak odigrao 300% bolje nego dosad na turniru. Mislim da nije igrao ništa slabije nego u finalima Vimbldona i US Opena prošle godine. Nevjerovatno, Novak je u čitavom meču imao samo 5 neiznuđenih grešaka. Mislim da su u finalu šanse podjednake. Obojica tenisera igraju fantastičan tenis. U nedjelju ujutro biće praznik tenisa.
 
Nadal je u prvom polufinalu demolirao Cicipasa. Nadam se da ćemo u nedjelju gledati finale Nole - Rafa. Po dosad prikazanom na ovom turniru mislim da je Rafa favorit.

Ne zaboravi da Cicipas ima jednoručni bekhend i da igra desnom rukom. Takvi igrači, osim Vavrinke, nemaju šta da traže protiv Nadala.
Posle današnjeg meča ne bih se usudio da kažem ko je favorit. Šanse su podjednake i za Rafu i za Noleta. Eto, ako Nadal pobedi, neka pusti Noleta da osvoji Rolan Garos.z:mrgreen:
 
Ne zaboravi da Cicipas ima jednoručni bekhend i da igra desnom rukom. Takvi igrači, osim Vavrinke, nemaju šta da traže protiv Nadala.
Posle današnjeg meča ne bih se usudio da kažem ko je favorit. Šanse su podjednake i za Rafu i za Noleta. Eto, ako Nadal pobedi, neka pusti Noleta da osvoji Rolan Garos.z:mrgreen:

I Federer ima jednoručni bekend i igra desnom rukom. z;)
 

Back
Top