pokloni pokloni

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
da li ima neko nesto da poklanja. sve dolazi u obzir. samo recite lokaciju i ja dolazim
vazno: ne bacajte djubre u kontejner vec ga stavite pored. preglednije je za odabir namirnica koje su mi potrebne
idem sad na kamenolom da ukradem malo kamenja. zapadni zid nije zavrsen a stigla zima.
cao
 
bane majstore imam šuta kolko oćeš.
starih malo prešlih pločica dobre za poljski wc
imam i parket koji smo skinuli...dobro gori
doši leba ti skloni mi to dZubre iz dvorišta:mrgreen:
 
imam stare karmine
nekoliko kartonskih kutija (dve - keks)
kutiju od patent mina
chojinih komadica za klavir
kamencice
shkoljke

ali ja naplacujem 2 din po karminu. shkoljke 5 a ostalo je dz
 
@andjelo peruci
pocepao se karton na zapadnoj strani pa reko da ga malo osvezim. video sam od komsije foru sa kamenjem
@pajamaca
vidim pominjes leb. daj napravi neki sendvic
@antun
ne trebaju mi macici. to su jos jedna gladna usta u porodici
@cokica
dolazim.
@jagodica
molim te daj mi jedan karmin za dz. zelim uvek da lepo izgledam a nemam para da sebi priustim kozmetiku. jel ostalo keksa u kutijama? ma neka su to i mrvice ja sam zadovoljan. dacu golubu kog tovim za bozic umesto curke da ih pokljuca
@skvo
moze caspopisi. joj sto mi volimo da citamo. svi smo intelektualci
@lina
nadji nesto. budi humana

idem sad na deponiju
cao
 
e vala mozesh da zaradish 2 din za karmin. uposli ciganche, zhickaj.
hahaha zelenash sam:)
nema keksa u kutijama, ima kiflica
evo dobicesh i kiflicu ako se javis dovoljno brzo

e oce neko da mi ushije suknju ja to bash ne umem a mislila sam da radim...ali mozda ipak da se specijalizujem za neke druge poslove recimo ribanje poda, da ne idem previse u sirinu
 
prodaj goluba i mrvice, dobicesh karmin
:I
ja sam prodala noshenje kape za neprimetnost..ali mi je manje interesantno

shta vi mislite o tome?

u stvari glupo je da ti dajem kiflicu, bicu kapitalista do kraja, ako uspem :))

inace prikocite s glupostima ja razmishljam da obrisem neke poruke ali moguce da necu to uraditi...plashim se da ne pojedu krstaricu! neki ishod sve ovo mora d aima
 
banegad2004:
da li ima neko nesto da poklanja. sve dolazi u obzir. samo recite lokaciju i ja dolazim
vazno: ne bacajte djubre u kontejner vec ga stavite pored. preglednije je za odabir namirnica koje su mi potrebne
idem sad na kamenolom da ukradem malo kamenja. zapadni zid nije zavrsen a stigla zima.
cao

:lol: :lol: :lol:

što se mene tiče - nemam ništ. Preduhitrili su te sledeći cigani:
1. Onaj što maltretira konja da mu vuče kola s kartionima
2. Onaj s traktorom što se dernja:,,STAAAROOO GVOOŽĐEEE!''
3. Onaj što viče:,,JA POPRAVLJAM KIŠOBRANEEE'' (samo ih skuplja, pa ih posle preprodaje ih na Cvetkovoj pijaci)
4. Onaj s velikim kukastim štapom koji do pola upadne u kontejner dok probere stvari

... al tema je gotivna, pa eto, dajem ti jednu pohvalu :wink:
 

Back
Top