CELAVOST

  • Začetnik teme Pjer Luigi Collina
  • Datum pokretanja
onda si promasio temu...
naime, ovo nije tema o depilaciji...
ali sam sigurna da ces neku vec pronaci...ako malo...procesljas pdf :)

A ti? Jel ti brijaš kitu kad smo se već uhvatili?
Ja lepo rekoh da je kosmatost lobanje stvar testosterona.
Osalo su prevare.


Ćela se nasledjuje sa majčine strane (ujak, deda tj kevin ćale) a kita na ćaleta.
 
Челави људи, са малим брчићима, округле главе, још ако су ниски и здепасти ти су много енергични и њима уопште није битно како изгледају... поганштине мале. :cool:
А високом човеку, још ако је образован, тешко ће пасти ћелавост, јер је њима у исто време битан и спољашњи изглед јер већ поседују неке унутрашње квалитете, па се плаше да ако изгубе спољашњост, да се више нико неће обазирати на унутрашњост.
А Херкули Поарои су се већ одавно помирили са недостатком спољашње лепоте, тако да им све то нију нимало битно... Ал су опет због тога понекад врло незодни и спремни чак и на физичке обрачуне ако их увредиш. Умеју да изненаде. :) Човечуљци. :D
Муфљарци су исфрустрирани због челавости... кад почне да им се пресијава глава у излогу сваки пут кад баце поглед на њега, тада траже помоћ у неким препаратима. :mrgreen:
 
Челави људи, са малим брчићима, округле главе, још ако су ниски и здепасти ти су много енергични и њима уопште није битно како изгледају... поганштине мале. :cool:
А високом човеку, још ако је образован, тешко ће пасти ћелавост, јер је њима у исто време битан и спољашњи изглед јер већ поседују неке унутрашње квалитете, па се плаше да ако изгубе спољашњост, да се више нико неће обазирати на унутрашњост.
А Херкули Поарои су се већ одавно помирили са недостатком спољашње лепоте, тако да им све то нију нимало битно... Ал су опет због тога понекад врло незодни и спремни чак и на физичке обрачуне ако их увредиш. Умеју да изненаде. :) Човечуљци. :D
Муфљарци су исфрустрирани због челавости... кад почне да им се пресијава глава у излогу сваки пут кад баце поглед на њега, тада траже помоћ у неким препаратима. :mrgreen:

ok, tvoja perverzna fascinacija...patuljcima je...ovaj...tvoja
a ovo ostalo su...gluposti...nema to veze s dimenzijama...izgleda...
evo, tu je...negdje uvazeni kolega Iron...
Irone, da li bi kolezinici pojasnio da je to fenomen koji...sta god...:)
 
ok, tvoja perverzna fascinacija...patuljcima je...ovaj...tvoja
a ovo ostalo su...gluposti...nema to veze s dimenzijama...izgleda...
evo, tu je...negdje uvazeni kolega Iron...
Irone, da li bi kolezinici pojasnio da je to fenomen koji...sta god...:)

Умеш да насмејеш између три тачкице. :hahaha:
Од Иронових дименизаија зависи какав ће коментар дати.
 
Врагана, јеси ли приметила да ти је наслов контрадикторан?
Ћелавост нема никакве везе с длакама на глави. Ставила си тј. између а та два феномена се никако не подударају.
Длаке на глави су вррло пожељне. :)
 
Врагана, јеси ли приметила да ти је наслов контрадикторан?
Ћелавост нема никакве везе с длакама на глави. Ставила си тј. између а та два феномена се никако не подударају.
Длаке на глави су вррло пожељне. :)

pa rekoh ja...ove po ramenima...sta s njima..jel pomaze taj...prearat ili ne...
nemam pojma...al izgleda da se dobro prodaje
u svakom slucaju...saznat cemo...Alopecija je medju...vama...nama... :D

ps Walburga, aj se smiri malo tj. ti elemetarnu logiku ne bi prepoznala
ni da te sutne nogom u dupe tj. posto nemas zvaku nemas sta ni da rastezes :mrgreen:
 
evo, "sprovela" sam "anketu"...internu
na uzorku od 10 zena; razlicite dobi i...ovih ostalih momenata;
rezultat - nama, zenama, je uglavnom svejedno ...
Na uzorku od svih pet žena koje poznajem da su ostale bez svoje kose mogu reći da im uopšte nije svejedno. Doduše, kod svake je u pitanju bolest, i sam nedostatak iste pokazuje da nešto nije u redu.
 
Знаш требала си да ставиш, тј. да поставиш тему овако: celavos' vs dlake po glavi :)
Drži se teme, odlutala si u neke mnogo mutne vode nevezane za tvoju temu...

e, dosadna si..ozbiljno
tj. prestani spamovati :)

ps nisam nista "trebala"...stavila sam kako sam htjela;
celavos kao...fenomen opadanja dlaka s glave...i
slozeni...psiholoski/sociJoloski momenti vezani za to...bla bla...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top