PENZIJA
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: PENZIJA

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Exclamation PENZIJA

Ne znam koliko sam na pravom mestu i koliko je moje pitanje za ovde...ali moram mami da ispunim zelju.Radi se o tome da je moja mama prosvetni radnik i skoro je cula da,profesor sa 37 godina radnog staza i 55 godina starosti,ima pravo da ide u penziju,jer ispunjava uslov,a njeno pitanje je da li ona ima pravo na socijalni program,odnosno nadoknadu po trecoj varijanti.Ne znam koliko sam je dobro razumela i koliko vi razumete mene,ali to bi od prilike znacilo da treba da dobije otpremninu od 3000 eura.Molim Vas,ko moze neka mi pomogne i da odgovor...inace ce me ona udaviti!
    Hvala!

Zainteresovan član ЧИЧА ДРАЖА (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2005.
    Reputaciona moć
    47

Exclamation Re: PENZIJA

Citat Original postavio malena_JA
    Ne znam koliko sam na pravom mestu i koliko je moje pitanje za ovde...ali moram mami da ispunim zelju.Radi se o tome da je moja mama prosvetni radnik i skoro je cula da,profesor sa 37 godina radnog staza i 55 godina starosti,ima pravo da ide u penziju,jer ispunjava uslov,a njeno pitanje je da li ona ima pravo na socijalni program,odnosno nadoknadu po trecoj varijanti.Ne znam koliko sam je dobro razumela i koliko vi razumete mene,ali to bi od prilike znacilo da treba da dobije otpremninu od 3000 eura.Molim Vas,ko moze neka mi pomogne i da odgovor...inace ce me ona udaviti!
    Hvala!
    Ниси добро разумела нема право јер јој фали 3 године радног стажа!
    37 godina radnog staza i 55 godina starosti само треба 40 година радног стажа.
    Нажалост такав је закон.

Slične teme

1. Administrativna penzija
    Autor cobra 73 u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.05.2013., 18:30
  2. Penzija
    Autor Maxy u forumu Arhiva
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.11.2005., 14:38
  3. penzija
    Autor mladjo u forumu Lov i ribolov