Da vas vidim danas 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi prirodno sto smo top vrh giga mega nama se ebe :cool:


:rotf:

Dzaba im kilo pudera, nikad nas nece dostici :smeker: Zna se ko su naj ribe ove teme
:rotf:

Al pazi ti tu ironiju, lep muskarac je lep bez sminke
A zene se ubise krecenjem misleci da su lepe a ustvari samo se uplasis kad se zanesu :lol:
Les iz mor, al treba imati veci mozak od noja da se to skapira

Uvece kad vidim da devojka ima lepe crte lica ispod tih ogavnih slojeva kreca prosto mi bude tuzno, zasto bre sreco t sebi radis.....koliko je nesvesna svoje besvesti,....i koliko mediji razvijaju komplekse kod zena da je to zlocin
 
Dzaba im kilo pudera, nikad nas nece dostici :smeker: Zna se ko su naj ribe ove teme
:rotf:

Al pazi ti tu ironiju, lep muskarac je lep bez sminke
A zene se ubise krecenjem misleci da su lepe a ustvari samo se uplasis kad se zanesu :lol:
Les iz mor, al treba imati veci mozak od noja da se to skapira

Uvece kad vidim da devojka ima lepe crte lica ispod tih ogavnih slojeva kreca prosto mi bude tuzno, zasto bre sreco t sebi radis.....koliko je nesvesna svoje besvesti,....i koliko mediji razvijaju komplekse kod zena da je to zlocin

Stvarno lepe se cesto upropaste sminkom. A menje lepima pomaze, ako umeju. A retko ko ume, pa umesto sveze i lepo, deluju starije i namuceno.
Lepa zena je lepa i ujutru, cupava i krmeljiva.
 
Kada je trka toliko dobra, da potpuno zaboravis na posao zbog koga si uopste i dosao :lol:

20953764_10214015123642601_7507101547499974888_n.jpg
 
Malo sam mutna ne pitajte zasto vazna je poruka koju vam saljem a to je da volem ozbiljne analize fotki na ovom topiku

Covece nisam ni znao da sam se dopisivao sa Bobic Mojsilovic..

- - - - - - - - - -

Zaljubljena si u nekog na slovo B?:lol:
Baklava?:lol:

Ti volis slatko ali ni u baklavu ne bi mogla da se zaljubis..

- - - - - - - - - -

Kada je trka toliko dobra, da potpuno zaboravis na posao zbog koga si uopste i dosao :lol:

Normlana zena normalnog izgleda sa normalnim komentarima - sto je danas retkost :)
 
Jao
secam se njenog intervjua po kome smo je svi zapamtili kad ustane ujutru pogleda se u ogledalo i kaze sebi dobro jutro lepotice :rotf: evo da me ubijes ako znam sta ne napisala uvek kad je vidim ja se samo toga setim
a posto proza nije isla pocela je da pise i poeziju :lol: tanana dusa

Hvala ljudi za komentare i repke
moram da dodam da mi je b aklava sa orasi omiljeni kolacic
 
Kada je trka toliko dobra, da potpuno zaboravis na posao zbog koga si uopste i dosao :lol:
20953764_10214015123642601_7507101547499974888_n.jpg
Baš uživaš i u poslu i u hobiju :klap: :ortaci2:

Malo sam mutna ne pitajte zasto vazna je poruka koju vam saljem a to je da volem ozbiljne analize fotki na ovom topiku
Evo, analizirajte ovaj grafit iza





Sent from my iPhone using Tapatalk
Lepa si i posebna perfi !
Grafit znači da si "debelo" zašla u nečiju srčanu predkomoru :heart:


Nešto slično , po boji i tematici ! ?

http://fs5.****************/images/170820/375cnrp9.jpg
http://fs5.****************/images/170820/375cnrp9.jpg
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top