Da vas vidim danas 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Obozavam
Trebalo mi je dve tri god onog soma da nagovorim da pocne to da fura, onda mu doslo iz dupeta u glavu da mu je tako mnogo lepse i profuro taj fazon....pa mislim jesam savrsenstvo :manikir:

A to je taktika... :zper:
Ubedis ga da mu je lepa pa ga ostavis i vise ga nijedna ne pogleda nikad. Opasna si :malav:

- - - - - - - - - -

Evo idem s mm na svadbu u Beograd a možda u ovoj kombinaciji odemo i s kumovima na srpsku Novu godinu. Kaiš sam stavila da razbijem monotoniju a ovaj model svakom stoji
Pics_Art_01_13_12_01_43.jpg

Aco lepoto...
Tetovaze su vrh...
Prstici kao cevapcici... nije velik al je zato mekan kao dusa :malav:
i najpre struk.

i love you...

Volis li me...
 
Mene zanima jel mu i sin ima tetovaze... :zper: mladji naravno...

- - - - - - - - - -



aco je neprejebiv Volis li me kad sam mrtav pijan...

ja od njegovih hitova znam samo onaj brakorazvodni sa lajtmotivom o sudbini samohranog oca
ono nesto - mama nece doci, nece nikada...crkni u samoci...tako nesto...
jos imam traumu od tog albuma na repeat, relacija banja luka beograd
ne ponovilo se z:cry:
 
Neprejebivi car :rotf::rotf:
:heart:

sestro, crna nije tvoja boja
probaj recimo serpa plavu...da te malo otvori...missim, kad je vec tu linijica i sve <3


Немаш подијум за изување, пих!

sladak si...ne bih skidala ovo tri dana..z:mrgreen: a i carapice su u tonu...:lol:

Slagali su te, ne stoji baš svima. :sad2:

Esh, odlicno, kais te lepo otvara u struku :malav:

Hvala, hvala, zajedljive komentare neću citirati, moj tvoj srdačno, ili što bi jedna forumasica stručno rekla your my puppet
 
Evo idem s mm na svadbu u Beograd a možda u ovoj kombinaciji odemo i s kumovima na srpsku Novu godinu. Kaiš sam stavila da razbijem monotoniju a ovaj model svakom stoji
Pics_Art_01_13_12_01_43.jpg

Ovaj model bi trebala imati svaka dama u svom garderoberu i NE mozhe svakom dobro da stoji...:rotf:
Vama sve dobro pristaje jer nosite modele koji ne izlaze iz mode...konkretno ovaj kaish mozhete da nosite u stranu ili ukoso...i... dama ne postaje nego se radja...:zaljubljena:
 
Esh, odlicno, kais te lepo otvara u struku :malav:
z:mrgreen: Bas je zgodan moras priznati? :zper:
Ja ne znam nijednu Acinu, ali sam čula da je oteo ženu nekom drugom baji. I da roka belo. Skroz sam u toku sa tračerajima.
cu drugom baji... nije baji nego zeljku sasicu... :lol:
kako i ne bi... svaka se zaljubi i tu lepotu prvenstveno...
Cicak, kada budeš imala sesi kao ja - javi se :malav:

- - - - - - - - - -



Ledja kao slika

Sumnjam da ce moje ikad tako visiti... sve i da rodim jos troje.... :malav:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top