Forumski pijac

Buntovnik_Bez_Razloga

Veoma poznat
Poruka
11.647
Postoji jedan, mali pijac...
Lutajuci, slucajno sam naleto na njega. Kapije su bile otvorene, a pored je stojao natpis da radi od 00-24h. Zakoračio sam unutra, bez neke naročite želje da se zadržavam, vec da samo pogledam šta ima i brzo ga napustim. Odem, isto kao što sam i došao. Sasvim mirno i neprimetno, bez da me neko primeti i ponudi nešto više od samog razgledanja.

Ipak, moja znatiželja je bila veca od mene samog. Iako je bila noc, bilo je mnogo posetioca. Vec sam načuo neke tihe razgovore. Istog momenta sam poželeo da se prikljucim, ali me je nešto onemogućavalo u svemu tome. Prisutni posetioci, koje sam zatekao, imali su neograničene mogućnosti korišcenja pijace i pristup svakom kutku.
Meni je to bilo onemogućeno. Koraćajuci, malo pomalo, saznao sam kako da i ja sebi omogućim, neograničeno korišcenje pijace. Posle malo lutanja, postao sam i ja član, koga niko nije primećivao, jer ništa nisam kupovao, ništa nisam pitao. Ipak, koračao sam kroz pijacu. Išao sam od tezge do tezge. Razgledao sam i video da ima svega i svačega.
Svako može, pronaci ono što želi i što mu treba.

Jedna od najvećih tezgi bila je prepuna i na njoj je bilo naviše posetilaca. Vikali su, urlali, svadjali se, muvali, flertovali...ta tezga je bila polazna stanica, svakog posetioca pijace. Na tom istom mestu, mogli ste hvaliti sebe, pljuvati po drugima, reći šta mislite o nekom, šta volite da jedete, slušate, pijete. Da ispričate svoj dan, kažete kako se osećate, igrate gomilu igica koje su bile savršen način za ubijanje vremena na pijaci.

Sledece tezge su trebale da liče na malo razdvajanje i okupljanje istog pola, gde su žene-žene, a muškarci-muškarci. Ipak, bilo je onih koji su išli van toga. Svraćali su na te tezge, ne mareci što ne pripadaju tu. Pristup pijace je bio svima omogućen, kao i njeno razgledanje.

Žene koje su obitavale na pijaci svakodnevno, bile su mnogo složnije, sa više nekog poštovanja izmedju sebe. Držale su se zajedno, prodavajući jedna drugoj sve i svašta. Ne retko su mnogi muški posetioci, znali da zloupotrebe njihovo pijačno čavrljanje, gurajući se izmedju njih.
No, nije to samo bio slučaj sa ženama. Muškarci kao muškarci. Bili su sušta suprotnost žena. Kao da su činili konkurenciju jedni drugima, boreći se da osvoje što više ženskih posetioca pijace. Mnogi su bili željni njihove naklonosti. No, nije to bilo samo pravilo sa
muškarce, već su i mnoge žene bile sklone tome. Pridobijanju muškaraca koje su simpatisale.

Jedna od, takodje, velikih pijačnih tezgi, bila je i najšarenija, gde su posetioci bilo "otvoreni" u razgovoru. No, nikada se na toj tezgi nije mogao naci zajednički jezik. Obično su tamo ljudi hranili svoj ego, svoju sujetu, pricali kako su najbolji i kako su sve
u životu probali i prošli. Ne retko su pljuvali po sebi samima, po drugima. Ta tezga je nekada licila na pokvareno voće i povrće, rasuto na sve strane. Bilo je i onih koju su probali sve i sve su jeli, hraneći se drugima, njihovom neznanju.

Mnogo toga se dešava i ispod samih kulisa pijace, gde se vode privatni razgovori. Njih retko kada možete čuti, ali obično procure i izadju na svetlost. Mnogi posetioci pijace, ni sami ne znaju ko sa kim trguje, deli robu, novac, hranu, ljubav i sex.

Ovo je samo jedan mali deo svakodnevnice, Forumske pijace. Mnogo toga još ne dostaje da bi se u potpunosti shvatio način življenja pijace, ali i ova priča je sasvim dovoljna.

Svaka sličnost sa bilo kojom durgom pijacom je izmišljena.

Dobrodošli na naš pijac Foruma Krstarice.
 
NA LJUBAVNOJ PIJACI

VESEO JE SUNCAN DAN
DOLAZIM NA LJUBAVNU PIJACU
SAMO SA SRCEM U NOVCANIKU

NA SVE STRANE VICU
GATARE, HOCE DA MI DELE SAVETE
VRACARE, DA MI SPREME MADJIJE
PREVRNEM OCIMA. IDEM DALJE...

NAILAZIM NA OPUSTENE
BLEJACE, PRODAJU BLEJANJE
FLERTASE, SVOJ ZANAT PREKO MERE CENE
SALJEM IM POLJUPCE. IDEM DALJE...

KAD TAMO SILNI
LJUBAVNICI, NUDE SE ZA NOC
BLUDNICI, RAZBUDJUJU CARSTVO CULA
ZAHVALIM SE. IDEM DALJE...

NALECEM NA MNOGE
PESNIKE, LJUBAVNIH RIMA
ROMANTICARE, SLABASNIH KRILA
OSMEH IM DAM. AL’ IDEM DALJE...

STIGOH NA KRAJU DO
IGRACA I PRAVIH ZAVODNIKA
“ LJUBAV , IGRA JE.”
NUDE MI PRVOKLASNU I OPASNU
ZASTAJEM NA SEKUND...

VESEO JE SUNCAN DAN
VRACAM SE S LJUBAVNE PIJACE
SA SVOJIM DIVLJIM SRCEM U NOVCANIKU


:lol: :p
 
zhene prodaju mrs....
father je onaj shto gu svaka pijaca ima...onaj shto pije pivo i peva (:
eto vish da nije istina da su mushkarci konqrenti...evo pitaj neverojatnog...ja se ludilo lozhim na mushkarce...fathere vid s suprugom shta misli dal je prevara ako se kresnesh s drugim mushkarcem...pa da predjemo na stvar....
ja prodajem gljive...qpine...puzheve...shumske jagode...oskorushe...divlje jabuke od kojih se pravi izvrsno sirtje...i uopshte razno razne shumske plodove...razno razne. rulz....
 
...cek da vidim,eno je gdi nesto prcka po kujnu...ima petnes metri do nje....eeeej Amoreee....ima ovdi edan sa foruma sto oce da se flintamo u prdaru...el mogu????
Znam coveka,od dobru je familiju...sta?ne cujem?!?!ne das me?Puuuu bre kaka si nikaka...
E Antune amigo mio....nista od nase kres kombinatorike....drugi put...


....posto su ti te jabuke???
 
Skup si bre...kod Micje su jeftinije....
Cje dash sheset kila jabuka i dvaes kila pechurke za tries kile pomorandje+shta ti josh dodjem?

A Amore mi jeste nesavremena....shatro se kao piercirala i istetovirala a necje da prati ostale tekovine modernog drushtva....bzvz...moracju ja to da prevaspitam...
 
bolje radi ko menadzer...buntovniche...supalj si malo a suvise se divish sebi..moze to bolje al ne trudi se
antun bi d abude beogradjanin....

sha si odma doveo ovu ova se zalepila za tebe ako mora da ima neku mashtariju sad kad kuva chorbu svaki dan

zaboravili ste kulinarstvo ha!

a sta sad ovde vise reci
 
mogla bi da se napravi igrica na ovu temu....ko zna sta je jet set willy :)

kao ides recimo od sobe do sobe i svuda te ceka odgovarajuci problem..npr soba zhenski kutak, soba s muskarac, astro soba...i tako : )) mada je to malo provaljeno ali moze da bude simpatichno
..jsw je da skupis neke stvarcice i treba da stignes do ciljne osbe.. ovde ne znam sta bi to bilo:)

ali da ne bude nabudzena igrica mislim, nego onako jednostavna ali jasna grafika, kao na starim racunarima. to je moja misao.. da moze dase igra na netu...ne znam da li je to flash, java..
heheh
:)
jos cemo postati slavni
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Postoji jedan, mali pijac...
Lutajuci, slucajno sam naleto na njega. Kapije su bile otvorene, a pored je stojao natpis da radi od 00-24h. Zakoračio sam unutra, bez neke naročite želje da se zadržavam, vec da samo pogledam šta ima i brzo ga napustim. Odem, isto kao što sam i došao. Sasvim mirno i neprimetno, bez da me neko primeti i ponudi nešto više od samog razgledanja.

Ipak, moja znatiželja je bila veca od mene samog. Iako je bila noc, bilo je mnogo posetioca. Vec sam načuo neke tihe razgovore. Istog momenta sam poželeo da se prikljucim, ali me je nešto onemogućavalo u svemu tome. Prisutni posetioci, koje sam zatekao, imali su neograničene mogućnosti korišcenja pijace i pristup svakom kutku.
Meni je to bilo onemogućeno. Koraćajuci, malo pomalo, saznao sam kako da i ja sebi omogućim, neograničeno korišcenje pijace. Posle malo lutanja, postao sam i ja član, koga niko nije primećivao, jer ništa nisam kupovao, ništa nisam pitao. Ipak, koračao sam kroz pijacu. Išao sam od tezge do tezge. Razgledao sam i video da ima svega i svačega.
Svako može, pronaci ono što želi i što mu treba.

Jedna od najvećih tezgi bila je prepuna i na njoj je bilo naviše posetilaca. Vikali su, urlali, svadjali se, muvali, flertovali...ta tezga je bila polazna stanica, svakog posetioca pijace. Na tom istom mestu, mogli ste hvaliti sebe, pljuvati po drugima, reći šta mislite o nekom, šta volite da jedete, slušate, pijete. Da ispričate svoj dan, kažete kako se osećate, igrate gomilu igica koje su bile savršen način za ubijanje vremena na pijaci.

Sledece tezge su trebale da liče na malo razdvajanje i okupljanje istog pola, gde su žene-žene, a muškarci-muškarci. Ipak, bilo je onih koji su išli van toga. Svraćali su na te tezge, ne mareci što ne pripadaju tu. Pristup pijace je bio svima omogućen, kao i njeno razgledanje.

Žene koje su obitavale na pijaci svakodnevno, bile su mnogo složnije, sa više nekog poštovanja izmedju sebe. Držale su se zajedno, prodavajući jedna drugoj sve i svašta. Ne retko su mnogi muški posetioci, znali da zloupotrebe njihovo pijačno čavrljanje, gurajući se izmedju njih.
No, nije to samo bio slučaj sa ženama. Muškarci kao muškarci. Bili su sušta suprotnost žena. Kao da su činili konkurenciju jedni drugima, boreći se da osvoje što više ženskih posetioca pijace. Mnogi su bili željni njihove naklonosti. No, nije to bilo samo pravilo sa
muškarce, već su i mnoge žene bile sklone tome. Pridobijanju muškaraca koje su simpatisale.

Jedna od, takodje, velikih pijačnih tezgi, bila je i najšarenija, gde su posetioci bilo "otvoreni" u razgovoru. No, nikada se na toj tezgi nije mogao naci zajednički jezik. Obično su tamo ljudi hranili svoj ego, svoju sujetu, pricali kako su najbolji i kako su sve
u životu probali i prošli. Ne retko su pljuvali po sebi samima, po drugima. Ta tezga je nekada licila na pokvareno voće i povrće, rasuto na sve strane. Bilo je i onih koju su probali sve i sve su jeli, hraneći se drugima, njihovom neznanju.

Mnogo toga se dešava i ispod samih kulisa pijace, gde se vode privatni razgovori. Njih retko kada možete čuti, ali obično procure i izadju na svetlost. Mnogi posetioci pijace, ni sami ne znaju ko sa kim trguje, deli robu, novac, hranu, ljubav i sex.

Ovo je samo jedan mali deo svakodnevnice, Forumske pijace. Mnogo toga još ne dostaje da bi se u potpunosti shvatio način življenja pijace, ali i ova priča je sasvim dovoljna.

Svaka sličnost sa bilo kojom durgom pijacom je izmišljena.

Dobrodošli na naš pijac Foruma Krstarice.

Lepa priča samo...nisi znao da se registruješ??? :confused: :lol:
 

Back
Top