Jeste li pobedili neki svoj porok ? Kako ?

dovoljno je trenutno saznanje da je covek cist i da ima samopouzdanje i stav da odoli povodljivom krdu
Niko ko ima avatar koji jednako informacije sa lijeve strane nosi kao i sa desne, samo što je obrnuto, ne može biti dobar i interesantan čovjek. Nego smor koji se ponavlja. Govorim o simetričnom avataru. Zašto si izabrao simetričan avatar, umjesto da se vidi samo pola?

Simetrija je bila popularna u umjetnosti u XV-tom vijeku, u nekim vidovima klasicizma, sad nije.
 
Niko ko ima avatar koji jednako informacije sa lijeve strane nosi kao i sa desne, samo što je obrnuto, ne može biti dobar i interesantan čovjek. Nego smor koji se ponavlja. Govorim o simetričnom avataru. Zašto si izabrao simetričan avatar, umjesto da se vidi samo pola?

Simetrija je bila popularna u umjetnosti u XV-tom vijeku, u nekim vidovima klasicizma, sad nije.

i kako ti se u tom krdu dopada,jel se boris za primat?
 
ibeatanorexia.jpg
 
Sve je stvar ogromne volje da se nečega odreknete, morate da imate dobar razlog za to. Moj vam je savet da zadate sebi svakog dana po neku aktivnost odnosno ustručavanje, koje će imati veze sa vašom lošom navikom/porokom i primenjujete to svaki dan. Prvo postepeno, na primer ako dnevno pijete po 3 čaše koka kole, smanjite prvo na 2, pa tako dalje... Uz to obavezno instalirate neku aplikaciju koja će vas opominjati da to nešto uradite/ne uradite, ili jednostavno zapisujete u svesku i navijate alarm.

Isto tako, ako ste previše naviknuti na koka kolu na primer, jednostavno je samo nemojte kupovati. Neka vam ne bude u kući tu negde za svaki slučaj, jednostavno je nema, i nemate izbora, počenje vremenom da vam se smanjuje potreba za tim. Ja sam tako potpuno izbacila sokove, jednostavno ih nismo kupovali u kući više, i vremenom sam izbacila tu potrebu, sad i kad mi se nudi, ja prosto prirodno posegnem za vodom...
 

Back
Top