Knjige download

Javno pozivam nase hakere da ovom provokatoru uniste sajt.
Ne kazem,Krstarica nema predznak "srpski" i nije forum samo Srba, ali ovo je cist bezobrazluk. Ja licno, nikad ne zalazim na "Turske" ili kako vec da ih nazovem forume,pa smatram da ni oni nemaju sta da traze na nasim. Eto neka me i moderatori banuju,ali to je moj cvrst,jedini i zauvek stav. NE DAM !!!
 
Ima li nekog ko moze ovog majmuna "mabusa" da zauvek banuje odavde?
Stvarno je prekardasio, treba mu zabraniti pristup ovamo.
Nemam nista protiv razlicitih veroispovesti, ali imam protiv agresivne propagande bilo koje vrste.
A najvise imam protiv takvih spodoba i kreatura poput gore pomenutog!
 
Pročitajte braco Srbi prije nego sto prosudite. Od kud vi znate da je vasa vjera prava vjera, kada se niste upoznali sa drugim vjerama? U stvari vaša vjera je mijenjana vjekovima kroz istoriju. Evanđelja koja čitate samo su dio evanđelja od 80 preostalih koje su ljudi pravili. Pročitajte pa zaključite.
SCH--Ovakvih sajtova mogu dnevno bar pet da napravim, prema tome možeš se posr.. na tvoje hakere.
 
Mabus:
Pročitajte braco Srbi prije nego sto prosudite. Od kud vi znate da je vasa vjera prava vjera, kada se niste upoznali sa drugim vjerama? U stvari vaša vjera je mijenjana vjekovima kroz istoriju. Evanđelja koja čitate samo su dio evanđelja od 80 preostalih koje su ljudi pravili. Pročitajte pa zaključite.

a ti si došao da nas sve prosvetliš...
ma islam je najbolji...
vas fanatike bih poslao na jedno ostrvo,pa uživajte tamo....i islamske i hrišćanske...
jesi čuo ti za lažno reklamiranje?
veliki broj knjiga za free download...četiri knige,od kojih tri negiraju i napadaju jednu religiju,a jedna uzdiže drugu..fuj
 
@ Mabus : Slusaj ' vamo jarane !

Prvo si provocirao, a sad kad si saznao da smo ti na tragu (po tvojim recima posr... hakeri)
nazivas nas bracom. Na to se ne ljutimo. Ali si ga stvarno preterao.
Za sada znamo da nisi iz Podgorice, jos jedna tvoja laz, kao i sve tvoje "nazovi" knjige.
Znamo mnogo vise, ali toliko za ovaj put.

Mani nas se , da se mi ne bi manili tebe !

(Ovo zadnje-Lalinsko mozes da svatis,posto si po mojim saznanjima u ovim krajevima)
 
Mabus:
Pročitajte braco Srbi prije nego sto prosudite. Od kud vi znate da je vasa vjera prava vjera, kada se niste upoznali sa drugim vjerama? U stvari vaša vjera je mijenjana vjekovima kroz istoriju. Evanđelja koja čitate samo su dio evanđelja od 80 preostalih koje su ljudi pravili. Pročitajte pa zaključite.
SCH--Ovakvih sajtova mogu dnevno bar pet da napravim, prema tome možeš se posr.. na tvoje hakere.




ZNACI, NO COMMENT !!!!!!!!
Siri tu tvoju veru negde drugde ! Ovde se prica o knjigama !
Pa moderatori, nemam reci ! Meni nije jasno cime se vi bavite !
 

Back
Top