Moze li mi neko pomoci, molim vas!

J

jelenna

Gost
Nemojte me krivit, to je zadnje sto mi treba, samo mi dajte predlog, savjet bilo sta.
Ovako. Jurila sam jednog decka skoro 3god. voljela sam ga i svidjao mi se jako. Znala sam da se i ja njemu svidjam i da me voli ali on je bio dosta sramezljiv da bi mi prisao, a ja imala ponos pa se zarekla da necu ni ja prva. I tako je to islo skoro 3god. Vidim ja on nece prici i ja dignem ruke i krenem dalje. Nadjem jednog decka koji je bio jako daleko od mene, upoznali se preko chata i nakon 2mj sreli i odma se zaljubili. Bio je tako dobar i fin prema meni tako da sam svu ljubav koju sam osjecala prema prvom decku dala drugom. Toliko me je boljelo sto smo daleko ali ublazila se bol postepeno, ja sam isla njemu on je dolazio meni. Normalno je to da smo se varali. I tako je to islo godinu dana. Jednom izadjem s drustvom onog mog prvog decka i on me pita da li hocu sa njim u diskoteku tu istu vece negdje oko 12 sati, ja kazem da hocu. Odemo u disko on, njegov prijatelj i ja. Nismo ni usli on mene za ruku i poljubi me. Ja onako zbunjena, udjemo u disko i tu smo se fino izcmakali. Nista mu nisam rekla za onog decka kojeg sam upoznala dok me on nije htjeo. Nit sam onom decku govorila o ovom kojeg sam ganjala. Nakon nekoliko sedmica odem u grad kod onog decka i budem ponovo sa njim, znaci prevarim ovog prvog. Vratim se kuci, izadjem sa ovim prvim i nista ali musko ko musko ima nos i pita me zasto mirisem na muski parfem, tu sam mu nesto izmislila ne znam ni ja sta. I sad je problem u tome sto sam ja totalno izgubljena, jedan dan volim jednog drugi drugog. Molila sam ovog prvog da me pusti da prebolim decka drugog, ali on nece ni da cuje. Ljuti se na mene kad ga spomenem i sto mi je stalo do njega jos uvijek. Ne zna da mi je upravo taj decko koji je bio daleko od mene dao ljubavi i bio sa mnom kad mi je bilo najteze. Nakon 2mj kazem prvom decku da sam ga prevarila s onim koji zivi u drugom gradu, koji je daleko. On poludio (gdje i ne bi) ali mi je oprostio i presao preko toga kao da se nije ni desilo nista. Onda sam se zarekla da cu preboljeti tog decka s kojim sam ga prevarila ali ne mogu....jednostavno ne mogu. Kad se sjetim svih trenutaka sa njim...ne mogu, a ne znam sta da kazem mom decku. Predlagala sam mu raskid ali on nece ni da cuje. On nije ni upola kao onaj decko koji zivi u drugom gradu, nije njezan....ne znam.
Eto sad pljujte po meni koji sam kreten i idiot u isto vrijeme. Ali srce se ne moze podijelit na dva dijela. Ne znam sta da uradim, ne znam sta da kazem...prosto me nesto veze za onog drugog, a necu da izgubim ovog decka koji znam da me voli. Znam takodje da se ne moze sjedit na dvije stolice.
HEEELP! :( :( :( :( :(
 
ala si se ti usrecila!!!! slusaj cico, ja ne znam kako da ti pomognem osim sasvim surovo i realno... prosto napravis spisak, plusevi i minusevi, napravis kategorije svih onih stvari koje su ti bitne, pa lepo dve kolone, na vrhu jedne ime jednog, na vrhu druge ime drugog, i cap plus, minus, plus, minus....i ko ima vise pluseva taj ti je dobinik!!! ok mozda zvuci banalno ali pomaze. ili ako te to smara na dva papirica napisi ime jednog i drugog pa izvlaci, onaj koga prvog izvuces ako ti je bedak sto si njega izvukla onda je drugi covek za tebe. znas, svi mi podsvesno znamo odgovore na pitanja koja sebi postavljamo, samo je pitanje kako cemo doci do istih. srecno malena!
 
Ma ne ljutim se, znam da bi me sutno ali decko moj nece da ga ubijes. Ja mu fino govorila da zasluzuje bolju curu koja ga nece varati i razmiljasti o drugom ma on nece ni da cuje. Pokusala sam to sa tabelom minus-plus ali ne pomaze mi :cry: :cry: .
Osjecam se toliko grozno da ni sama ne znam kako cu ovo preci.
pozdrav
:( :cry: :( :cry:
 
ма онда ако неће он тебе да откачи - откачи ти њега! :wink:
кажи му "међу нама више нема флуида"...и одеш код оног дечка што се са њим швалераш...

једноставно, зар не?
 
prvi... drugi... prvi... drugi...citanje ovog posta je bilo kao kad pratis lopticu dok gledas tenis :?
Da nisi ti mozda napravila pogresan izbor :?: Razmisli kako bi ti bilo da si odabrala onog koga si otkacila (ne znam vise jel bio prvi ili drugi :? )
 
U svoj ovoj mojoj nevolji uspjeli ste me nasmijati, pogotovo ono s teniskom lopticom :lol: i tu si u pravu. Ja mislim da sam trebala ostat s onim deckom koji je bio daleko od mene, bio je nekako bolji i njezniji i fino je sa mnom uvijek pricao i razmazio me bas pravo. Ne kazem ja ni ovaj decko nije los ali postoji znatna razlika u svemu mada niko nije isti, ali ja sam se cini mi se navikla na njeznost onog drugog, prosto me decko razmazio. Ali opet kad pogledam toliko mi je zao da povrijedim ovog decka s kojim sam sada iako sam ga vec dovoljno povrijedila i jako, jako mi je krivo i zao zbog toga :cry: :cry: . Ja znam da ce on poludjet! A predlog da nadjem treceg nije bas ni lak koliko se cini. I opet ne znam...stvarno ne znam! :(
poz
 
jelenna:
U svoj ovoj mojoj nevolji uspjeli ste me nasmijati, pogotovo ono s teniskom lopticom :lol: i tu si u pravu. Ja mislim da sam trebala ostat s onim deckom koji je bio daleko od mene, bio je nekako bolji i njezniji i fino je sa mnom uvijek pricao i razmazio me bas pravo. Ne kazem ja ni ovaj decko nije los ali postoji znatna razlika u svemu mada niko nije isti, ali ja sam se cini mi se navikla na njeznost onog drugog, prosto me decko razmazio. Ali opet kad pogledam toliko mi je zao da povrijedim ovog decka s kojim sam sada iako sam ga vec dovoljno povrijedila i jako, jako mi je krivo i zao zbog toga :cry: :cry: . Ja znam da ce on poludjet! A predlog da nadjem treceg nije bas ni lak koliko se cini. I opet ne znam...stvarno ne znam! :(
poz

Ja glasam za neznijeg!
Dosta je bilo cekanja.Svidjao ti se 3 godine i ti njemu takodje a nije ti prisao.Mislim ,da je on od nekoga saznao da imas decka i zato je sve to sada uradio,da te navodno ne bi izgubio.Zar to nije mogao i ranije da uradi?Kako je tebi bilo svih tih godina, mogu da zamislim.To sto kazes,da si ponosna na sebe pa si se zarekla da mu neces prici,sasvim si u pravu.Budi i sada tako ponosna i nemoj ostaviti decka,koji ti pruzio dosta neznosti i ljubavi svo ovo vreme.Neka sada i on ceka na tebe,kao sto si ti na njega.Ko zna mozda vas sudbina opet spoji nekom drugom prilikom.
 
Ma u pravu si ti. Samo ja sam cura njezna srca, ne znam kako da mu to saopstim, kako da mu kazem, a da me ne zamrzi il nesto tako slicno. Ja znam da ce on da poludi kad mu kazem. A uostalom on nece mene da ostavi, a nece da se odlijepi od mene. Jos problem je u tome sto je `njezni` decko sad daleko od mene cak i vise nego prije. Ja bih rado cini mi se da se vratim u njegov zagrljaj, jer niko u zivotu ne zna tako da zagrli i poljubi ko sto on zna. Imala sam osjecaj da sam od porcelana napravljena svaki put kad sam u njegovoj blizini. I uvijek kad bi mu ja rekla da ga volim on bi reko da lazem ali bi dodao da nema veze :) .
Ovaj moj decko zna za njega i prije je znao i sad god ga uvijek pitam zasto mi nije prisao ranije on bi odgovorio ``ja kad sam tebe htjeo ti si bila s drugim``. Jednom se desilo u jednom baru da za jednim stolom sjedim ja s deckom a za drugim stolom on sa svojom curom i drustvom. Ona znala za mene pa ga natjerala skoro da sjednu tu da ja kao vidim njih dvoje. Ja se napravim budala i poljubim svog decka s kojim sam dosla to vece u bar, a ovaj drugi poce da dobacuje ``polako, disi...``. I tako jedno mozda 3-4 puta, a kad je decko koji je bio sa mnom skocio zamalo ga nije ubio, doslo do svadje, tuce i da nije bilo izbacivaca oni ne bi prestali do zore. Jos usput sta su sve jedan drugom rekli...ma!
Ovim hocu da kazem, da on nema vise pravo da meni prigovara i na mene da se ljuti jer sam bila s drugim momcima, barem ja tako mislim. Pa i ja sam od krvi i mesa. Jos bi htjela da kazem da ja nemam snage i hrabrosti njemu nista reci. :( *******, ja sam takva ne mogu!!
Eto da ne duzim vise.
pozdrav svima
 
jelenna:
Ma u pravu si ti. Samo ja sam cura njezna srca, ne znam kako da mu to saopstim, kako da mu kazem, a da me ne zamrzi il nesto tako slicno. Ja znam da ce on da poludi kad mu kazem. A uostalom on nece mene da ostavi, a nece da se odlijepi od mene. Jos problem je u tome sto je `njezni` decko sad daleko od mene cak i vise nego prije. Ja bih rado cini mi se da se vratim u njegov zagrljaj, jer niko u zivotu ne zna tako da zagrli i poljubi ko sto on zna. Imala sam osjecaj da sam od porcelana napravljena svaki put kad sam u njegovoj blizini. I uvijek kad bi mu ja rekla da ga volim on bi reko da lazem ali bi dodao da nema veze :) .
Ovaj moj decko zna za njega i prije je znao i sad god ga uvijek pitam zasto mi nije prisao ranije on bi odgovorio ``ja kad sam tebe htjeo ti si bila s drugim``. Jednom se desilo u jednom baru da za jednim stolom sjedim ja s deckom a za drugim stolom on sa svojom curom i drustvom. Ona znala za mene pa ga natjerala skoro da sjednu tu da ja kao vidim njih dvoje. Ja se napravim budala i poljubim svog decka s kojim sam dosla to vece u bar, a ovaj drugi poce da dobacuje ``polako, disi...``. I tako jedno mozda 3-4 puta, a kad je decko koji je bio sa mnom skocio zamalo ga nije ubio, doslo do svadje, tuce i da nije bilo izbacivaca oni ne bi prestali do zore. Jos usput sta su sve jedan drugom rekli...ma!
Ovim hocu da kazem, da on nema vise pravo da meni prigovara i na mene da se ljuti jer sam bila s drugim momcima, barem ja tako mislim. Pa i ja sam od krvi i mesa. Jos bi htjela da kazem da ja nemam snage i hrabrosti njemu nista reci. :( * ga, ja sam takva ne mogu!!
Eto da ne duzim vise.
pozdrav svima

Inat,nikome nista nije dobro doneo u to si se i sama uverila.Nije ti prisao na vreme kada je trebalo sada je zakasnio i gotovo.Ja i moj suprug smo isto bili udaljeni jedno od drugog ali kada je u pitanju prava ljubav,daljina ne bi trebala biti veliki problem.Sada smo zajedno i imamo dve cerkice.Kada ste odvojeni na neko vreme,onda vise ceznete jedno za drugim,vise se postujete i volite,nije vam nikada dosadno.To i sama znas.Savetovala bi te, da se odlucis za decka koji nije sa tobom.Bice prilike, kada cete provoditi vise vremena zajedno a mozda se nikada vise i ne razdvojite,to se nikada ne zna.Ako neko nije zasluzio da ga ostavis onda je to bas on.Ti uradi kako mislis da je najbolje.Ako tako nastavis i sa jednim i sa drugim,izgubices ih obojicu.Na kraju ,ces ti najvise da patis.Nadji pravo resenje ali prvo dobro razmisli.Srecno!
 
Znam ja to sve sto si rekla ali tesko mi je da seodlucim. Znam da na kraju nece ispasti dobro pa kako god da odlucim. Znam takodje da mogu ostati bez obojice. Ali ne znam je li ovo ljubav koja moze opstati na daljinu ikako, ili je to samo ono ajd kad te vidim bicemo zajedno. Ne znam za ovog decka koji je daleko, da li on hoce da nastavimo....ma nisam sigurna ni u sta sto je najgore. Ovaj decko s kojim sam sada hoce da spavam sa njim. Ja sam rekla da necu. Mi tek kad smo krenuli ja sam ga stavrno voljela na neki nacin i bilo mi je drago da smo na kraju uspjeli ali kad sam vidjela da on nije bas onakav kakvim sam ga zamisljala malo sam se razocarala, a u medjuvremenu on je valjda mene jos vise zavolio pa sad nece prosto nece da me ostavi nit da me pusti. uhh
poz
 
:shock:

Reci onom drugom da volis ovog prvoga ali da ne mozes da budes sa prvim jer ne zelis da se posvadjas sa drugim i da prevaris prvog jer bi se drugi naljutio na tebe i na prvog a prvi bi se naljutio samo na tebe jer ti hoces drugog a ovaj ne voli prvog.

eto...

:shock:
 
lolla:
Da sam ja na tvom mestu, nasla bih TRECEG:)


Svaka chast lolla, ovo je ubedljivo najbolji savet koji sam procata do sada........A Jelena, znas sta je meni uvek moja mama govorila?....Prvo zavrsi jedan tanjir, pa onda predji na drugi!!!...Znas sta ce se desiti na kraju??? Ostaces sama, jer ni jedan od njih nece hteti da bude s tobom...........Good Luck.....Trebace Ti!!!
 
Ti ustvari hoces da budes sa prvim samo da bi dokazala sebi, ili ne znam kome vec, da mozes. Nedovrsena ostvarenja. Te tri godine su prosle kao neka vrsta "punjenja", a sada sledi "praznjenje". Pa isprazni se! Znaci prvi.
Mada moje neko misljenje je da ti nisi zaljubljena ni u jednog, jer da jesi bila bi samo u jednog. Zato bolje nadji treceg ili iskuliraj neko vreme sama.
Mislim, zasto moras po-sto-po-to da budes s nekim. To ti dodje kao neka vrsta godisnjeg odmora od tipova. Taman dok ne rascistis u svojoj glavi i svom srcu.
 
dadap:
lolla:
Da sam ja na tvom mestu, nasla bih TRECEG:)
Mene si skroz zbunila, ne mogu da pohvatam ko je prvi ko je drugi. Tako da se i ja prikljucujem ovom stavu da nadjes treceg.


!!!!!!!!!!!!???????

дајте људи, па тек сад сам се погубио...не могу како треба да похватам све ликове и радњу, још само фали још један нови да се ту умеша...
 
фигхтер:
dadap:
lolla:
Da sam ja na tvom mestu, nasla bih TRECEG:)
Mene si skroz zbunila, ne mogu da pohvatam ko je prvi ko je drugi. Tako da se i ja prikljucujem ovom stavu da nadjes treceg.


!!!!!!!!!!!!???????

дајте људи, па тек сад сам се погубио...не могу како треба да похватам све ликове и радњу, још само фали још један нови да се ту умеша...
Ma ne shvatas! Taj novi izbacuje prethodnu dvojcu iz price. Ostaje ferplay JEDAN NA JEDAN!
 
dadap:
фигхтер:
dadap:
lolla:
Da sam ja na tvom mestu, nasla bih TRECEG:)
Mene si skroz zbunila, ne mogu da pohvatam ko je prvi ko je drugi. Tako da se i ja prikljucujem ovom stavu da nadjes treceg.


!!!!!!!!!!!!???????

дајте људи, па тек сад сам се погубио...не могу како треба да похватам све ликове и радњу, још само фали још један нови да се ту умеша...
Ma ne shvatas! Taj novi izbacuje prethodnu dvojcu iz price. Ostaje ferplay JEDAN NA JEDAN!

а он је као неки принц у белом BMW-у који долази изненада и спашава ствар...

какав хепи енд 8)
 
фигхтер:
dadap:
фигхтер:
dadap:
lolla:
Da sam ja na tvom mestu, nasla bih TRECEG:)
Mene si skroz zbunila, ne mogu da pohvatam ko je prvi ko je drugi. Tako da se i ja prikljucujem ovom stavu da nadjes treceg.


!!!!!!!!!!!!???????

дајте људи, па тек сад сам се погубио...не могу како треба да похватам све ликове и радњу, још само фали још један нови да се ту умеша...
Ma ne shvatas! Taj novi izbacuje prethodnu dvojcu iz price. Ostaje ferplay JEDAN NA JEDAN!

а он је као неки принц у белом BMW-у који долази изненада и спашава ствар...

какав хепи енд 8)
Ma ne on je najcesce jos jedan konj,ali konji su plemenite zivotinje. Bitno je samo da se pojavi i razresi dilemu, jer ovako je sve prilicno konfuzno.
 

Back
Top