VUČIĆ O OBELEŽAVANJU DANA REPUBLIKE SRPSKE: Ja ne idem, a ministri ako hoće, neka idu

vucic-clinton-gif.gif
 
Ово му небих замерио, зна он добро шта ради, и својом проценом ситуације коју познаје, донеће одлуку онакву какву сматра да је најбоља.

....donece odluku kakvu smatra da je najbolja....za njegovu guzicu...hebe mu se za narod i za zemlju....
 
....donece odluku kakvu smatra da je najbolja....za njegovu guzicu...hebe mu se za narod i za zemlju....

Једну ствар коју нежелиш вероватно да прихватиш, као и многи, да многа лица, личности, везани су својим животом за свој Народ и државу.

И да на основу тога, свог личног става а поготово дела, утиче на одвијање многих дешавања као и на животе људи.

Зато је често веома важан лични став и дело. Чувањем себе, чува и друге. :)

Волели ми неког или не, део су ланца живота Нације.
 
Ово му небих замерио, зна он добро шта ради, и својом проценом ситуације коју познаје, донеће одлуку онакву какву сматра да је најбоља.

nARAVNO, isplanirao je taj to sve ... dok je vucko anti-Srbin , za to vreme je Nikolic otac Nacije - znaci prolazi izbore na keca ...
 
nARAVNO, isplanirao je taj to sve ... dok je vucko anti-Srbin , za to vreme je Nikolic otac Nacije - znaci prolazi izbore na keca ...

Овако глупаву изјаву само се од комуниста може очекивати. Шта си ти јео данас? :zddm2:

Иди до "Кокошке" и попи једну кафицу на мој рачун. :zddm2:
 
Једну ствар коју нежелиш вероватно да прихватиш, као и многи, да многа лица, личности, везани су својим животом за свој Народ и државу.

И да на основу тога, свог личног става а поготово дела, утиче на одвијање многих дешавања као и на животе људи.

Зато је често веома важан лични став и дело. Чувањем себе, чува и друге. :)

Волели ми неког или не, део су ланца живота Нације.

Vucic je na platnom spisku Merkelove - sa ciljem da joj obezbedi sto vise visokokvalifikovane radne snage, po prilicno povoljnim uslovima, sto izuzetno dobro i uspeva da ispuni, jer samo u 2016. godini je podneseno oko 35.000 zahteva za plavu kartu.
Kraj price o tome sto je ovaj izdajnik vezan za svoj narod.
 
Овако глупаву изјаву само се од комуниста може очекивати. Шта си ти јео данас? :zddm2:

Иди до "Кокошке" и попи једну кафицу на мој рачун. :zddm2:

Pa ti izgleda ne znas da ce uskoro izbori? Aj nastavi da glasas za Tomu, izvini...

Evo mozda je komplikovano da shvatis ali popi kafu i polako , shvatices .....




Oni igraju igru.
Oni igraju da ne igraju igru.
Ako im ja pokazem da to znam, povredicu pravila igre, kaznice me.
Moram igrati igru da ne primecujem da se igra.
 
Poslednja izmena:
Vucic je na platnom spisku Merkelove - sa ciljem da joj obezbedi sto vise visokokvalifikovane radne snage, po prilicno povoljnim uslovima, sto izuzetno dobro i uspeva da ispuni, jer samo u 2016. godini je podneseno oko 35.000 zahteva za plavu kartu.
Kraj price o tome sto je ovaj izdajnik vezan za svoj narod.

Kad će biti kraj tvoje propagande. :per:

- - - - - - - - - -

Уклоњена ми порука. Занимљиво...

Navikni se na to, možeš malo popraviti stanje ako urlaš, sns mafija, žuti budućnost naše dece.... :rotf:
 
Pa ti izgleda ne znas da ce uskoro izbori? Aj nastavi da glasas za Tomu, izvini...

Evo mozda je komplikovano da shvatis ali popi kafu i polako , shvatices .....




Oni igraju igru.
Oni igraju da ne igraju igru.
Ako im ja pokazem da to znam, povredicu pravila igre, kaznice me.
Moram igrati igru da ne primecujem da se igra.

Немој мени да предлажеш шта је за тебе добро. :)

Можеш да играш како хочеш, да глумиш незнам шта, дупе ти је увек позади. Шта год урадио, следујете исто. :)

Ако ти је лепо да лажеш самог себе, ок. :)

Али добро, уз игру је интересантније... :)
 
Poslednja izmena:
Vucic je na platnom spisku Merkelove - sa ciljem da joj obezbedi sto vise visokokvalifikovane radne snage, po prilicno povoljnim uslovima, sto izuzetno dobro i uspeva da ispuni, jer samo u 2016. godini je podneseno oko 35.000 zahteva za plavu kartu.
Kraj price o tome sto je ovaj izdajnik vezan za svoj narod.

Полако, укапирачеш. :)

Нисам га ја поставио да буде то што јесте. :)
 
Немој мени да предлажеш шта је за тебе добро. :)

Можеш да играш како хочеш, да глумиш незнам шта, дупе ти је увек позади. Шта год урадио, следејете исто. :)

Ако ти је лепо да лажеш самог себе, ок. :)

Али добро, уз игру је интересантније... :)

Imas vremena , mozda te dremka uhvatila aj polako procitaj ti to lepo jedno 50 puta pa ces ukapirati. :fdlan:
 

Back
Top