Uznemiravanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neprijatno mi je da citam gluposti sto mi je slao zato sto nista od toga nisam rekla. Problem je sto lik nije sav svoj, vidi se po pisanju. Inace znam i koji mu je drugi nik i njemu sam isto rekla da od*ebe

Шта каже мајкети, јел каже да се наложио на твој аватар и да би ти, тј. да би му мрсио косе?
 
Neprijatno mi je da citam gluposti sto mi je slao zato sto nista od toga nisam rekla. Problem je sto lik nije sav svoj, vidi se po pisanju. Inace znam i koji mu je drugi nik i njemu sam isto rekla da od*ebe

Пријави га ..Администратору форума Крстарице...Ивану или ТАБ503...:aha2:

Како лик има и клон-налог...добиће...ТРАЈНУ БАНАНУ....:hehe: ....:hahaha: :zcepanje:
 
Na prethodnoj strani sam postavila jednu njegovu debilnu poruku sto mi je poslao pa vidi sta kaze. I sta ti znaci to da bi mu mrsio kose, ne znam na sta aludiras?

Учини како сам те упутио ...и ...РЕШИ ПРОБЛЕМ...:aha2:

На пдф Питања се не отварају теме за причу и чатовање, него за решавање проблема корисника.

Ако твоја тема настави ...ОВАКО...као до сада ...две стране зезања...врло лако се може десити да буде ОБРИСАНА, или најблаже ..ЗАКЉУЧАНА...:think:
 
Учини како сам те упутио ...и ...РЕШИ ПРОБЛЕМ...:aha2:

На пдф Питања се не отварају теме за причу и чатовање, него за решавање проблема корисника.

Ако твоја тема настави ...ОВАКО...као до сада ...две стране зезања...врло лако се може десити да буде ОБРИСАНА, или најблаже ..ЗАКЉУЧАНА...:think:

Ok, hocu, samo da nadjem administratora
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top