SEKSUALNA ISPUNJENOST: Sa ovakvim muškarcima žene najčešće varaju svoje muževe

proka

Legenda
Poruka
57.100
SEKSUALNA ISPUNJENOST: Sa ovakvim muškarcima žene najčešće varaju svoje muževe


prevara-varanje-sms-telefon-foto-profimedia-1447339986-783111.jpg


Pitate se zašto vaša prijateljica vara muža a on se prema njoj ponaša savršeno, onako kako bi svaka žena volela. Preljubnice otkivaju da je razlog prevare seksualna neispunjenost, a imaju i određen tip muškaraca sa kojim varaju supruga.

U istraživanju u kojem je učestvovalo 11.000 udatih žena otkriveno je da čak 70% njih traži mlađe ljubavnika kada varaju muževe. Iako se većina njih nalazi u dobrom braku, razlog prevare je ipak seksualna neispunjenost.
Neke od njih su priznale da im je avantura sa mlađim muškarcem prijala i da su nakon svakog susreta s ljubavnikom bile srećne danima. Mlađi muškarci čine da se osećaju poželjnije, ženstvenije, mlađe i bolje. One sa mlađim bivaju seksualno zadovoljene, a i kažu da varanje podsticajno utiče na kvalitet njihovog braka.
Foto: Shutterstock
Pronađeno je i koliko godina imaju u proseku mlađi muškarcima s kojima one varaju muževe - 34 godina.

- - - - - - - - - -

http://www.kurir.rs/zabava/zena/sek...e-najcesce-varaju-svoje-muzeve-clanak-2617455

- - - - - - - - - -

da li je baš tako?

da li se istraživanje odnosi na žene 40+ ??
 
logično je da žena koja nije ispunjena u braku traži nešto sa strane i ne znam šta se iščuđavate i zgražavate, kad je to životna činjenica
i moš ga jebati, tako je
e sad ovo s godinama ne znam baš :lol: te koje traže jebača od 34 mora da imaju barem 45,6

Mislim da proka puni 34 ove godine ili suptilno porucuje nama mladjima da se strpimo do tada :lol:
 
Kada počnem računati ispadne da niko nije oštećen . Ovom od dvadeset i neku će neko ebati ženu kada on bude imao pedeset godina
tako da sve ide u krug .

tako je to u životu ****** ga...malobrojni su oni verni...i imamo tu sreću da gravitiraju baš na ovom plemenitom mestu zvanom Krstarica

- - - - - - - - - -

Оће то и другим браком да се заврши. Али чешће стигне до насловне Курира.

pa to ako se razbahatiš i ne kriješ
 

Back
Top