vip aneks ugovor o preplatničkom odnosu- zamena sim kartice

urko

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.059
imate sve od lopina u prilozima
 

Prilozi

  • 201701020827300000.jpg
    201701020827300000.jpg
    32,9 KB · Pregleda: 13
  • 201701020829071000.jpg
    201701020829071000.jpg
    7,7 KB · Pregleda: 14
Vip ima pravo da daje korisnikove podatke licima koji su potrebni za realizovanje ugovora. Takodje ima pravo da da korisnikove informacije firmama koje se bave naplatom duga, ukoliko korisnik nije ispunjavao obaveze.

proslo je zlatno vreme kad su cig... tj romi menjali operatera i od svakog uzimali po dobar telefon

koji su kasnije prodavali


nemoj potpisati

oni moraju da zastite svoj profit


meni se isplati , uzeo sam telefon za 1300, uz 2 godine 600 din sto sve ukupno izadje 15700

a taj telefon u prodaji kosta 14000

znaci za manje pare nego sto bih platio kamatu

dobijem 2 god razgovora
 
Naravno i treba da se zastite. Samo je problem ukoliko neko ostavi lazne podatke, pa smaraju nekog ko nema veze sa tim. Neka likusa je ostavila kao kontakt fiksni koji sam ja dobila od Telekoma pre godinu dana i malo malo pa me zovu za naplatu duga. Sad da l' je taj broj bio prvo njen, a ovi mi uvalili vec koristen ili je ona ostavila moj sa namerom. Problem je jos sto se isto prezivamo, zivimo u istoj ulici i moje ime je nadimak njenog, pa ovi koji zovu mi ne veruju da je ne poznajem.
 
Naravno i treba da se zastite. Samo je problem ukoliko neko ostavi lazne podatke, pa smaraju nekog ko nema veze sa tim. Neka likusa je ostavila kao kontakt fiksni koji sam ja dobila od Telekoma pre godinu dana i malo malo pa me zovu za naplatu duga. Sad da l' je taj broj bio prvo njen, a ovi mi uvalili vec koristen ili je ona ostavila moj sa namerom. Problem je jos sto se isto prezivamo, zivimo u istoj ulici i moje ime je nadimak njenog, pa ovi koji zovu mi ne veruju da je ne poznajem.

Mislim da se neko igrao dragoljupceta detektiva...pa omasio...

- - - - - - - - - -

Sto se mene tice, VIP je prvi koji je uveo mobilni flat, i to od skora....a taman cena,
 

Back
Top