Kako da pokrenem prokleti NBA 06?

POP Mare:
Covece, prvo da te pitam a odnosi se i na ostale. Vi kad nabavite igru, je tu ima CRACK???? Jer pise kako da se crackuje igra? Vi kao nabavite igru i sad sta sa njom da radimo ko to zna...
Mislim covece sta ima na tom tvom disku???
Nema crack covece, da ima crack, kao sto ima na NHL 06, ja ne bih ni pitao sta da radim. Nema cak ni key generator na disku, tako da sam morao da trazim na internetu serial key. Jednostavno neznam kako da pokrenem igrice (NBA 06 i Tiger Woods 06). Kad ubacim disk sa kojim treba da se igra (drugi kod NBA i treci kod Tiger-a), jedno 2-3 minuta ga vrti, dok na ekranu stoji "NBA 06", i onda mi posle ta 2 minuta napise poruku "reennter disk 2 and start the game". To je to. Ako znas sta da radim, kazi mi.
 
Kratko upustvo:

1. Instaliras Deamontools i restartujes komp
2. Kliknes u taskbaru (pored sata) na ikonicu deamon tools (nesto crveno) levim klikom i ides na : Device 0 [neka particija"] No media i nadjes Nba 1 cd
3. Kada ti se pokrene autorun od Nba-a klikni na instal i unesi serijski broj
4. Igrica ce poceti da se instalira
5. Pri polovini (neznam tacno gde) zatrazice ti drugi CD, za njega ponovi pod 2 ali nadji drugi CD i klikni na Next ili Ok (neznam sta je tacno)
6. To je to (mozda treba igrica da se krekuje ili ne...

ako imas problema javi

valjda vam je pomoglo nesto???

Pozz :D
 
djix:
Kratko upustvo:

1. Instaliras Deamontools i restartujes komp
2. Kliknes u taskbaru (pored sata) na ikonicu deamon tools (nesto crveno) levim klikom i ides na : Device 0 [neka particija"] No media i nadjes Nba 1 cd
3. Kada ti se pokrene autorun od Nba-a klikni na instal i unesi serijski broj
4. Igrica ce poceti da se instalira
5. Pri polovini (neznam tacno gde) zatrazice ti drugi CD, za njega ponovi pod 2 ali nadji drugi CD i klikni na Next ili Ok (neznam sta je tacno)
6. To je to (mozda treba igrica da se krekuje ili ne...

ako imas problema javi

valjda vam je pomoglo nesto???

Pozz :D

Komsija, znaci da je deinstaliram, pa da je ponovo instaliram?
 
tab503:
@ pop mare

Igre koje se mounuju uglavnom ne treba crackovati tako da mnoge nemaju crack.
Primer
F.E.A.R
Star Wars Battlefront
Verovatno i NBA 06
Ma za crack mislim neki folder na disku gde imas "neke" stvari za pokretanje igre, ako me razumes ;)
A ja inace imam fear sa crackom...
A nba imam sa folderom gde imam daemon i dva fajla nbalive06_mini.mds i isti taj *.mdf. I lepo instaliram daemon i u njemu izaberem *.mds i gotova stvar... ;)
 
whitenicky:
....samo ides preko DAEMON Toolsa .. i radi sve ako nece preko ALCOHOLA 120% moras da imas novu verziju !!!!
E, ovako. Imam Virtual DAEMON manager v3.47 (juce sam ga skinuo). Podesio sam da ima 2 virtuelna drajva. Desni klik - virtual cd/dvd rom - device 1: (j) - mount image - load nba live cd 2.mds (koji sam napravio u alcoholu, jer na disku ne postoji takav, niti neki slican fajl) - pojavi se splash screen na 2 sekunde i nestane (kod nba mi da poruku o gresci, kao ne valja mi ID digitalnog medija, ili tako nesto, a kod Tiger Woodsa - nista). I to je to . Da li radim sve kako treba ili negde gresim (gde)? P.S. I Alcohol 120% je skinut juce.
 
Ne igra je snimljena u IMAGE a ti ga otvaras preko DAEMONA ILI ALCOHOLA da bude kao normalan disk za pokretanje , meni ide normalno i bas me jos neko to pitao i rakao sam da cim ti trazi drugi disk , otvoris IMAGE 2 i ubacis ga kao i prvi i cim zavrsi igra odmah pocinje .... !!!!
 

Back
Top