Generacija 2005

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Nema vise prijava :!:

Glasanje je ovde http://forum.krstarica.com/threads/83684

Takodje mozete da kazete kako bi moglo da bude josh bolje :idea:
Hvala :)


link za dosadasnjeg ucinka

SCENA1 340Kb

SCENA2 750Kb.

SCENA3 659Kb.

Personal Page ~ Sily 355Kb.

Bliss odustala ali to je ono plavo bilo

Personal Page ~ Astrodita 723Kb.

Personal Page ~ fathe (nedovrseno) 352Kb.

Sve to skupa 2.99Mb.

Sacekajte da se ucita do kraja pa onda deni klik i play.Jedino tako mozete videti kako ce stvarno da izgleda.Ili desni klik pa SAVE TARGET AS...


pozz
victory.gif
 
loop:
Josh jedna moja genijalna ideja :mrgreen:
Ovako, hteo bih da napravim jedan sajt ne kome bi bila biografija ovog forumu u 2005 god.
Tu bi bio mali istorijat, vrlo ukratko a akcenat bi bio na clanovima ovog foruma.
Sad mi trebaju oni koji hoce da se prijave za ovaj projekat.
Sajt bi bio uradjen u flashu i mnogo ce mocno da izgleda, svako ko se prijavi imace svoju zasebnu stranicu gde ce biti podaci o njemu i jedna slika koju on izabere.
Ne mogu sad tacno da vam objasnim kako sam ja tozamislio, ali lici ce na spomenar samo sto ce biti u flashu i samim tim mnogo zanimljivo uradjen.
Hajde za pocetak da vidim koliko je ljudi zainteresovano da se to uradi do nove godine?

Ja sam za,al samo uradi u 6,ja nemam jači,OK?
 
Evo danas sam malo vise razmatrao ideju i odluci da to uradim u flashu ali to ce biti jedan EXE fajl i imace i vezija kao screensaver.
Hajde ko josh hoce da se prijavi jel necu moci da ubacim vise od 30 ljudi.
Pocecu sa tim oko 10. decembra i do nove godine ce biti gotovo.
pozz

P.S.
Mene samo zanima šta ćeš postići realizacijom te svoje ideje?
Imaces prilike da i sama vidis, samo josh uuvek ne racunam taj tvoj post kao prijavu.
 
shave my legs and call me grandpa....lupe dokon si jbte....aj pravi petru i meni sajt....ja sam lenj....a pero nema broj....obetjo sam da mu dam....al nikako da se setim....a sve kao otju al eto....ma yebesh spomenare....
 

Back
Top