Politicari?Sta to radite bre?!?!

crni djordje

Primećen član
Poruka
846
Pitam se da li su nasi politicari sto debela dupeta stavljaju po raznim foteljama i skupstinskim stolicama ikada bili mladi,da li su imali 18,25,30 godina...I da li iko ima neki ebeni ideal za koji se bori jer eto ima tu funkciju,moc odlucivanja da promeni nesto u ovoj jadnoj drzavi na kolenima?Sta se to desava u njihovim stupidnim glavama,po njihovim bankovnim racunima i predubokim dzepovima,dok nam drzavu cepaju sa strane i iznutra,dok nam MMF namece zapadni stil zivota(kupi kucu i unuci ce je otplacivati),dok ej bere oni kurceviti siptari prete krvoprolicem na sav glas zbog Kosova i juzne Srbije...Ja ne znam,pocecu da verujem u magiju,kloniranje i u to da su svi bre ebeni klonovi,i da se neki desant desio na nasu zemlju a oni izbaceni iz velike WC solje pa pravo u vladu i skupstinu,pravo u ministarstva,pravo u proklete vile sa dzepovima punim prokletih para...
Ili su im amputirani testisi(onim muskima),a one zenske samo zele da budu gospodje ministarke?Pa ljudi pogledajte im plate,pogledajte ih samo kako im se ebe za sve dok drzava propada za normalan svet,i prelazi u truli kapitalizam,a u kapitalizmu je drzava samo servis za bogate,dok su oni ostali u rupi iz koje se svetlo ne vidi...Pa neverovatno bre,ne mogu vise da zivim ovako(ja se izvinjavam zboig subjektivnosti).
Nego ona francuska sirotinja me je odusevila sto se pobunila.I bice jos pobuna sirotinje protiv bogate gamadi koja pravi razlike.Vreme dolazi,globalni vetar koji ce da oduva ovu trulez koja razara obicnog coveka.Toliko od mene boze mozak me boli sve bi ih katranom pa u perje Voju,Slobu,drugog Voju,Mladju,Groboljuba,Velju i ostale individue srafove u ovoj Sterijinoj masineriji.
Ebote necu da zivim u Orvelovoj OSAMDESET CETVRTOJ!!!
 
Niko me nikad i nije pitao,ali nisu bili pitani ljudi ni pre velikih revolucija a bila je slicna situacija samo sada mnogo zeza ovaj globalni sex(dominacija,sado-mazo,bogati-siromasni)sto ako pukne sada nece puci samo na jednom mestu,mnogo brza je komunikacija ko dodje do naplate racuna
 

Back
Top