Miroljub Petrovic - kreacionista, teolog, lekar, filozof, istoricar....

Mogu da kazem da nekad vrlo pametno govri u nekim delovima, temama o zdravlju na primer a u nekim temama njegove teorije su toliko lude pa i komicne da nemam reci....
Vidi se da je pametan covek i nacitan ali ta pamet mu je otisla negde u neki drugi pogresan smer ludila verskog fanatika koji bi koristio metodu "pod mac"...
Sad sto je gostovao ovde i o cemu je razmisljao i nadao se ne znam, gledao sam ceo snimak samo zbog njega tj celo gostovanje i njegov je izgovor zasto se tu pojavio je da "doktor treba bolesnima a ne zdravima" zajebo se jer ovim bolesnicima ocito pomaze idenje pod mac samo...:D
Onako vidi se da je najpristojniji i da se naso medju olosima i idiotima a i on sam ima tu falinku religijskog fanatika starozavetnog, kao je neki hriscanin a ustvari vise puca na jevreizam kao neki sektas...
 
Poslednja izmena:
"Vidi se da je pametan covek i nacitan ali ta pamet mu je otisla negde u neki drugi pogresan smer ludila verskog fanatika"
:ok: Slazem se da je zalutao
"doktor treba bolesnima a ne zdravima" = on vajda sebe zmatra zdravim :sad2: samo koristi replike iz Biblije - to nije Stari Zavet!
Dal je religijski fanatik :think: - ne deluje mi bash tp njegovo pogreshno tumacenje i sovelo ga do AMIG Show :sad2: zadnji put gledala a i ovo ... vrh - kuj ga natera samo da se onako ... izblamira :rumenko:
Bio i Mk Tv kanal 5 "Vo centar" pre neko vreme - ko fol niko me ne pita i ne interesuje se za "znanje" i tako neshto malo su ljudi koji ce ovo cuti i ono Dushanovo carstvo ... pojma nemam sta prica covek :dontunderstand:
O daljim ispadima ne mogu se setim sem ako mislish na to o Zdravlju = poshto je lekar i ko fol zivi "zdrav zivot" na selu :roll: idi begaj - tam dishesh na skrge el sklonishta za svaki slucaj .. ono ko sam ce on da prezivi kao " najsnalazljivija vrsta " - koji ce to covek da prezivi i sta da dishe ak se razbacaju s atomskim oruzjem - on ce gde da zivi i sta da dishe? Ko da nije svestan u kakvo vreme zivimo el se zaglavijo po tim istorijama!
Nisam mislila nishta loshe = nit da vam uvredim Dr-a al me bash pre neku godinu isprovociro s nekim predavanjem i ishla sam na sajt i postavila mu pitanje neko oko teorije evolucije misim da bilo i .. nistha , nije odgovorio oko tih fosila misim da bilo predavanje a ovamo se razbacuje ko niko ga ne pita - tako da mu i to ne drzi vodu!
I taj me lazocalao :sad2:
:bye:
 
Mogu da kazem da nekad vrlo pametno govri u nekim delovima, temama o zdravlju na primer a u nekim temama njegove teorije su toliko lude pa i komicne da nemam reci....
Vidi se da je pametan covek i nacitan ali ta pamet mu je otisla negde u neki drugi pogresan smer ludila verskog fanatika koji bi koristio metodu "pod mac"...
Sad sto je gostovao ovde i o cemu je razmisljao i nadao se ne znam, gledao sam ceo snimak samo zbog njega tj celo gostovanje i njegov je izgovor zasto se tu pojavio je da "doktor treba bolesnima a ne zdravima" zajebo se jer ovim bolesnicima ocito pomaze idenje pod mac samo...:D
Onako vidi se da je najpristojniji i da se naso medju olosima i idiotima a i on sam ima tu falinku religijskog fanatika starozavetnog, kao je neki hriscanin a ustvari vise puca na jevreizam kao neki sektas...

Sinovac, nemas ti pojma ko je on, dabome, pod mac, kako je bilo za vreme cara Dusana i drzanje Biblijske forme u zivotu. Zar je to nesto lose, ili bi nam Srbija procvetala :?:
 
Bibliju tumaci ko kako zna i ume - odvajkada je tako - kome se kako otkrije znanje zavisno od toga kako se udostoji!!!
Ak mu je to Dushanovo carstvo bilo po Bibliji skovanom zakonu - sto mu nije opstalo do Dan Danas ko i Biblija?:think:
Na cemu se bazira ta teolija = Na Frankicevoj teoriji= DA NE ZNA NISHTA!!!
Zovnite ga ovde da mu postavimo pitanjca :manikir: - kad vec sishti od znanja :zcepanje: - Grehota me da ga u vakvom stanju i :sad2: vakog silotog maltletilam sasve svim tim "Bozjim zakonima" !!!
Otvorite temu i zovnite ga da ga priupitamo - da vidish na sta mu se temelji znanje! I javnite mi unapled da mu izgwedam neki vidojic oko Dushanovocg calstva!
Da se pliplemimo za duelcic oko toga KO VISHE NE ZNA!!!

Ja bar priznajem! :manikir:
Pozdlavcic!
 
Mogu da kazem da nekad vrlo pametno govri u nekim delovima, temama o zdravlju na primer a u nekim temama njegove teorije su toliko lude pa i komicne da nemam reci....
Vidi se da je pametan covek i nacitan ali ta pamet mu je otisla negde u neki drugi pogresan smer ludila verskog fanatika koji bi koristio metodu "pod mac"...
Sad sto je gostovao ovde i o cemu je razmisljao i nadao se ne znam, gledao sam ceo snimak samo zbog njega tj celo gostovanje i njegov je izgovor zasto se tu pojavio je da "doktor treba bolesnima a ne zdravima" zajebo se jer ovim bolesnicima ocito pomaze idenje pod mac samo...:D
Onako vidi se da je najpristojniji i da se naso medju olosima i idiotima a i on sam ima tu falinku religijskog fanatika starozavetnog, kao je neki hriscanin a ustvari vise puca na jevreizam kao neki sektas...

Vidi sektas je relativan pojam pravoslavci su za katolike sekta i obrnuto, a ko kaze da i jedni i drugi nisu sekta?
 
Sinovac, nemas ti pojma ko je on, dabome, pod mac, kako je bilo za vreme cara Dusana i drzanje Biblijske forme u zivotu. Zar je to nesto lose, ili bi nam Srbija procvetala :?:

Србија је под окупацијом страних религија задњих хиљаду година. Па и кривославље је страна религија. А Мирољуб је идиот и клаун!
 
animated-laughing-smiley-emoticon.gif

A oni ostali su krivi ??? misim mushkarci???
hearty-laugh.gif

A btw ... kako to umislijo da je Isus kad se Isus nije zenio a on prica on cilju mushkaraca da se zeni i da stvara powodicu?
Pogledajte prilog 436287
(nisam gwedawa vidojic niti cu - sam od naswowa)
 
Kako ima dobru prodju u medijima posle fore 555-333. Listajuci kanale uvatih ga na Happy u Cirilici gost sa Radisicem i jos nekom trojicom kojima ne znam imena. Pred kraj je bilo, ali video sam se raspravljao Radisicem i jos nekim.

Заволео га Чмарић као све остале шарлатане с којима онанише на националној фреквенцији и залуђује још више слуђени народ.
 
Заволео га Чмарић као све остале шарлатане с којима онанише на националној фреквенцији и залуђује још више слуђени народ.
Ma slazem se. Kao sto je zimus gostovao kod Tese u Balkan info. Posle izbaci neko sliku gde Tesa i on na rostilj u kafanu. A u emisiji prica o zdravom zivotu, meso je djubre, samo zelenis, voce i povrce, veganska ishrana itd.

Njegovi sledbenici da me pojedu, psuju, vredjaju, protiv njega kad pisem u komentarima ispod yt klipova. Psuju kao on u Parove. [emoji23]
 
Ma slazem se. Kao sto je zimus gostovao kod Tese u Balkan info. Posle izbaci neko sliku gde Tesa i on na rostilj u kafanu. A u emisiji prica o zdravom zivotu, meso je djubre, samo zelenis, voce i povrce, veganska ishrana itd.

Njegovi sledbenici da me pojedu, psuju, vredjaju, protiv njega kad pisem u komentarima ispod yt klipova. Psuju kao on u Parove. [emoji23]

Па та јајара им се смеје у фаци и прави их будалама на сваком кораку. Можеш мислити какав је подлац кад каже да осиромашени уранијум не убија и да људи не треба тиме да се баве већ да саде паприке. :hahaha:
 

Back
Top