Miroljub Petrovic - kreacionista, teolog, lekar, filozof, istoricar....

Razgovarao sam sa njim, covek na mestu.

Svasta ljudi pisu, da radi sve i svasta, da ga cuva CIA, Mosad, bla, bla, bla.. protezira biljnu ishranu i narodnu medicinu, ko je zbog toga protiv njega, onda ima problem sa samim sobom.
Miroljub je budala i psihički poremećena osoba. Nije ni čudo što ste se našli. On kreacionista, a ti ravnozemljaš. Našla krpa zakrpu. :lol:
 
Пише ти у Библији да нико не сме да слави било шта на пагански начин. Зато ви нигде нећете наћи када је Христу рођендан нити има било каква упутства да се његов рођендан слави.

U Bibliji nema uputstva za mnogo drugih stvari koje ljudi danas rade bile one dobre ili lose, a te stvari nisu postojale u vreme pisanja. Ne moguce je danas ziveti striktno po Svetom pismu kao sto Miki propagira. On prvi to neradi.

Ko je duze slusao Mikija i upamtio njegove stavove o ishrani, cistim i necistim zivotinjama, svecima, demonima, smaku svet itd u ovoj ispovesti su bas ti stavovi koje Miroljub prica. Vidi se gde je pekao zanat. Citajuci kao da njega slusam kakav im je sistem uvlacenja clanova.

https://svetosavlje.org/ispovest-bivseg-adventiste-iz-knjige-biblija-bez-boga-hriscanstvo-bez-crkve/
 
Miroljub je budala i psihički poremećena osoba. Nije ni čudo što ste se našli. On kreacionista, a ti ravnozemljaš. Našla krpa zakrpu. :lol:

Još neko ga okrpio. Da vidim da li će i tebe da napadne, i da laže u toje ime, kao što stalno napada na mene i svašta izmišlja u moje ime. :hahaha: A sve što si napisao je tačno.
 
Gde bre kod njega brate lud je ko struja

Ma namerno sam ga pitao gde je. Citao sam pre toga da mu je taj centar za prirodnjacke studije samo u njegovom lap topu. Hteo sam da cujem njegov odgovor. Inace, imao je pre pet godina u centru grada knjizaru sa svojim knjigama sa sajta. Mislio sam da je lokal kao svaka druga knjizara, ali jok. U nekoj zgradi u centru neki zavucen ulaz iza Terazijskog pozorista, na trecem spratu. Fazon dodjete na adresu i nema ni k od knjizare okolo. Nema ni neki natpis da je to tu. Setio sam da udjem u zgradu da vidim da nije tu i bilo je tu. Toliki dr, a krije knjizaru i centar po budzacima i zabitima.

Sve mi je licilo na one kurseve "naucite savrseno stranii jezik za sest meseci" sa flajera iz centra grada. Oni su, uglavnom, u nekim zavucenim ulazima, neobelezeni spolja u nekim sobicama.
 
+1

Javno na predavanjima i intervjuima kad ga slusate deluje kulturno, fino, ljubazno. Svoju publiku na predavanjima naziva porotom. Ne treba ljudi da slusaju njega, nego ono sto se kaze u Bibliji. To iz Biblije prenosi on sazvakano kako on ume. Opet se dodje na isto. Svako ce drugacije shvatiti nesto iz knjige, mislice da se razume Dr u to i pita ce njega za pojasnjenje. Onaj ko sse ne razume u neku oblast smatrace njega kompetentnim za to.

Lik je druga osoba na svom forumu. Vredja, banuje i ne trpi neistomisljenike, odvlaci bolesne (od raka i od prehlade) od lekova, odlaska kod lekara, nudi svoje mucke. To je najgore sto radi, a ovamo se cesto poziva na Boga i radi u njegovo ime. Takodje, je prosirio svoj posao za nase ljude u inostranstvo. Osniva razne fakultete za veterinu, istoriju, prirodnu medicinu, skola gusala, lifestyle centre za izlecenje. Svasta nesto. Uzas kako otvara sve to, a nista nije akdreditovano.

http://www.naturzentrum.org/
http://cnhway.com/index.php?

Njegov strucni kadar kao lekar je i Sladjana Velkov koju hvali. Ispostavilo se kasnije da je davala ljudima neku opasnu supstancu kao lek. Ta vest je bila u medijima.

Moram da dodam i da kad mu se neki clanovi foruma pozale na problem u vezi on ih tera da ostavljaju partnera ako nece da mu rodi petoro dece, samo sedi kuci, kuva rucak, voli da sopinguje. Ako je brak u pitanju, takodje, savetuje raskid, ali sto bezbolniji zbog i da se nadje dobar advokat. Da iste savete kao navedene kad se trazi zena za drugi brak. Jedna devojka mu se javila sto pokusao nagovarajuci momka da ostavi devojku, ali nije uspeo. Opstali su i bili pred brakom. Prevazisli krizu. On je tu devojku uzvredjao da zmija kamenjarka, da ce muzu doci glave, jadan on s njom i sl.

Eto kakav je to pacijent. Bolje da je ostao da se bavi samo kreacionizmom kao sto je poceo, jer mu tu dobro ide. Kao geolog za to se skolovao i to mu je prava struka.
 
Poslednja izmena:
Miroljub u ratu u Bosni...

miroljub 1992.jpg


Da li ga je neko pitao koliko je pokokao civila?

:rida:

Nije mu mirna savest...


Zato se i poziva na boga i Bibliju...
 

Back
Top